WM magazin č. 260 (8-2023)

Tištěné číslo vyšlo 12.9.2023. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Předplatné časopisu WM magazín → Tel: +420 777 770 609; jirimatejka@wmmagazin.cz

WM magazín č. 260 obsah (8-2023)

40 stran

 • Analýza klimatického modelu odhaluje absurdní chyby – 3 strany
 • Zapomenutý objev – 2. strany
 • Potraviny podle míry kyselinotvornosti a zásadotvornosti – 2. strany
 • Následky průmyslově upravených potravin – 3. strany
 • Pulsní magnetická pole – 2. strany
 • Proč se začalo rodit do vody
 • Podvod zvaný úroky – 5. stran
 • Neporušená kostra mamuta stará 10 000 let – 2. strany
 • Minimamut na Krétě – 3. strany
 • Zamlčená pravda o úspěšné léčbě – 1. strana
 • Obří hrobky objevené na Krymu – 1. strana
 • Záhadný trojúhelník na ostrově Pag – 6- stran
 • El Djem, koloseum na prahu pouště a Slované – 4. strany
 • Panonské moře a pyramida Pálava – 5. stran

Analýza klimatického modelu odhaluje absurdní chyby

Klimatický podvod je základem pro zavádění ničivé politiky zeleného údělu. Tato politika je založena na lživém tvrzení o údajném oteplování způsobeném nadměrnou produkcí CO2 v důsledku lidské činnosti.

Obsah článku: Nezpochybnitelná pravda. Klimatický model nezobrazuje realitu. Voda, která nezamrzá?. Problém s rychlostí větru a záporný sníh. Proč část populace považuje tyto modely za důvěryhodné? A závěr? Co si myslíte o politice tzv. „Zeleného údělu EU“?

Zapomenutý objev

Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny. V roce 1931 německý vědec Otto Heinrich Warburg (1883-1970) obdržel Nobelovu cenu za objevení základní příčiny vzniku rakoviny. Už v roce 1923 zjistil, že rakovina je výsledkem nefyziologického způsobu života. Dnes se o tom prakticky neví, protože tato pravda je před veřejností skrývána.

Obsah článku: Kyselé prostředí je prostředí bez kyslíku. Kyselinotvorné potraviny. Zásadotvorné potraviny. Správná míra pH. Názory odborníků.

Potraviny podle míry kyselinotvornosti a zásadotvornosti

Seznam potravin od silně zásadotvorných (pH9) až po silně kyselinotvorné (pH4).  K článku zapomenutý objev.

Následky tepelně a průmyslově upravených potravin na kvalitu jídla

Sytit vlastní tělo živou stravou znamená dopřát mu kvalitní výživu plnou vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a dalších prospěšných látek, které dokáže naplno využít. Jaké následky má tepelná úprava potravin na kvalitu jídla?

Obsah článku: Toxiny. Nekvalitní strava. Zavádějící informace na obalech potravin. Historie stravování. Látky s karcinogenním účinkem.

Pulsní magnetická pole

Zevně aplikovaná pulsní magnetická rezonance lymfy, sleziny, ledvin a jater pomáhá neutralizovat klíčící latentní cizí vetřelce a blokuje opětovné infikování. Urychluje eliminaci nákazy, podporuje detoxikaci a uvádí imunitní systém do původního stavu. Permanentní magnety, bez ohledu na to, jak jsou silné, na patogeny neúčinkují a ani nemohou. Rázný magnetický impuls působí opačně – příznivě.

Obsah článku: Magnetické pulsy. Pulsní magnetická terapie. Co je magnetický pulser MPG 30.

Proč se začalo rodit do vody

Darwinovu teorii absolutně neuznáváme. Mimochodem, pro ty, kteří to nevědí, Darwinova teorie je v zahraničí, na Západě, zakázána jako protivědecká. Proto mají naši studenti teologických fakult a seminářů takový vtip: „Jestli Darwin vzešel z opice, je to jeho osobní problém“. Naši předkové našli východisko z této situace. Starověké ženy rodí do vody. Dítě v děloze je ve vodním prostředí. A když přechází z vody do vody, nedostává se mu gravitačního šoku.

Podvod zvaný úroky

Lidstvo je schopno vyrobit dostatek potravin pro každého člověka na této planetě, a také práce je dostatek, ale už není schopno zajistit dostatek peněz na zaplacení těchto základních potřebných hodnot. Ptáte se, jak je to možné?

Obsah článku: Fenomén zvaný peněžní úrok. Důsledky úroku. Falešný systém. Ekonomický růst za každou cenu. Úrok nemá žádnou skutečnou hodnotu. Negativní projevy úvěrového systému. Pozice státu. Jak z toho ven. Možná budoucnost. Pozitivní změny. Na co se je třeba připravit, pokud budeme lichváře ignorovat?

Kostra mamuta stará 10 000 let

Sibiřská krajina je známá jako bohatý zdroj prehistorických fosilií. Skupina pastevců sobů nedávno učinila mimořádný objev: dobře zachovanou kostru srstnatého mamuta.

Obsah článku: Zamrzlí mamuti. Unikátní objevy v permafrostu. Stále živá DNA. Příklady podivného datování. Odborníci tvrdí.

Mini-mamut na Krétě

Podle paleontologů z londýnského Přírodovědného muzea nepatří fosilní pozůstatky slonovi, ale trpasličímu mamutovi, který žil ve středomoří ještě před 3000 lety. Průzkum časopisu WM magazín. V případě krétského nálezu nejde o potomka pravěkého slona, nýbrž o příslušníka rodiny mamutů. K takovému závěru dospěli vědci díky zachovalé stoličce, kterou porovnali se staršími pozůstatky tří mamutích druhů. Ti všichni se, stejně jako „sloní“ druh P. Antiquus, kdysi po Evropě potulovali před 3000 lety.

Obsah článku: Výprava na Krétu. Poloostrov u Chanie. Svět trpaslíků. Fosilie mini-mamutů. Pohyb pevnin před pár tisíci lety. Tušení stínů a souvislostí.

Zamlčená pravda o úspěšné léčbě

Rex Newnham zjistil velmi zajímavou věc. Uvědomil si, že existují oblasti, kde je vysoký výskyt revmatismu a pak jsou oblasti, kde je zase naopak jeho výskyt velmi nízký. Oznámil svůj objev zdravotním autoritám, avšak ty na jeho podněty a zkušenost nereagovaly. Hluchoněmá klasická „lékařská věda“ dodnes tvrdí, že neznají (nechtějí znát) příčinu vzniku osteoporózy, revmatizmu a artritidy. Nicméně, někteří lidé byli tak nadšeni jeho zkušeností a jeho zlepšeným zdravotním stavem, že chtěli po Rexovi recept, který způsobil jeho vyléčení.

Obří hrobky objevené na Krymu

Krajina Krymu je již dlouho ponořena do bohaté historie, její půda šeptá příběhy o civilizacích, které přišly a odešly. Ale žádný šepot nebyl tak hlasitý nebo tak ohromující jako nedávný objev, který učinil tým neohrožených archeologů. Jejich nález? Hrobky obrů, zjevení, které otřáslo základy historického poznání a rozpoutalo celosvětové intriky. „Tyto dimenze, které daleko převyšují
dimenze moderního člověka, vedly tým k přesvědčení, že to nebyli obyčejní muži, které odkryli. Byli to obři.“

Záhadný trojúhelník na ostrově Pag?

Na Chorvatském ostrově Pag, nedaleko města Novalja, byl v roce 1999 objeven záhadný trojúhelníkový obrazec otisknutý do skalnatého terénu. Předpokládá se, že byl uměle vytvořený před tisíci lety. Přímo na místě jsem porovnával mýty, fakta a skutečnost.

Obsah článku: Expedice na ostrov Pag. Trojúhelník v kameni. Přelety neidentifikovatelných objektů. Mnoho názorů a teorií. Průzkum trojúhelníku. Zaměření obrazce. Otvory v obrazci. Hvězdná orientace obrazce. Orientace ke hvězdě Sírius. Vliv elektromagnetického pole. Měření radioaktivity. Orientace k souhvězdí Cepheus. Posvátné Ley-lines. Jak vznikl obrazec na Pagu? Výsledky průzkumu můžeme shrnout do několika bodů.

El Djem, koloseum na prahu pouště a Slované

V Tuniském muzeu El Djem jsou kamenné stély s nápisem, kterému dodnes rozumí lidé slovanského původu. Jak je to možné? Z expedice časopisu WM magazín.

Obsah článku: Koloseum El Djem. Caesarova božská geometrie. Slovanské nápisy v Tuniském muzeu. Stopy poslední katastrofy.

Panonské moře a pyramida Pálava

Vydejme se hledat svědectví o moři, které ještě poměrně nedávno pokrývalo půl Maďarska, kus Rumunska, Bosny, východní Slovensku a sahalo až k Mikulovu.

Obsah článku: Po stopách vyschlého Panonského moře. Dareiosovo putování. Mohlo to být jinak. Argonauti. Zapomeňte na Kavkaz. Argonauti na východním Slovensku. Ovidius ve vyhnanství a hledání Panonského moře. Velká pyramida Pálava na břehu moře. Legendy a město na břehu močálu (Dolní Dunajovice).

WM magazín – obálky 3 a 4.

Regenračné centrum