Co je dole je i nahoře – unikátní objev podmořské cesty

Stopy zaniklých civilizací

Vědci objevili „cestu žlutých cihel“ v dosud neprozkoumaném místě Tichého oceánu. Tvrdí, že dlažby s pravoúhlými hranami objevené v hloubce 1000 metrů jsou přírodního původu. Jenže stejná „cesta“ je i na bosenské pyramidě Měsíce.

Podmořská „žlutá cesta“ v Pacifiku

Skupina mořských výzkumníků z NOAA (program Nautilus Exploration) objevila (04/2022) na vrcholu podmořské hory Nootka Seamount poblíž Havaje „žlutou silnici“. Cesta je tvořena pravděpodobně pískovcovou „dlažbou“ s pravoúhlými hranami. Vědci tvrdí, že „Yellow Brick Road“ je náhodným přírodním produktem několika starých sopečných erupcí probíhající po miliony let.

Výzkumníci byli biologové a použili dálkově ovládaného podvodního robota (RAV). Cílem programu bylo mapování a odebírání mikrobiálních vzorků ze svahů starých podmořských hor.

„Žlutá cesta“ na vrcholu pyramidy Měsíce

V roce 2005 ohlásil Dr. S. Osmanagich objev pyramid u bosenského města Visoko. Stejné cesty a nádvoří ze „žlutých cihel“ jsou vidět na pyramidě Měsíce. Cesta z pískovcových dlažeb s pravidelnými hranami vede až na vrchol pyramidy, na vrcholu byla objevena vydlážděná nádvoří. Analýzu „žlutých dlažeb“ prováděli odborníci v Zenici, s výsledkem, že nejsou přírodní původu, ale vznikly uměle.

Pyramida Měsíce je volně přístupná a navštívilo ji statisíce lidí z celého světa.

Nový pohled na svět

Nový pohled na svět mění archeologie, protože kámen nemůže lhát na rozdíl od padělaných písemných dokumentů. Oficiální časová osa geologických událostí, vzniku života, prvních vynálezů, jako je zemědělství, metalurgie a písmo, kterou se naše děti vyučují na školách, se ukazuje jako nesprávná.

Jedním z důkazů může být objev „Yellow Brick Road“ v Pacifiku a na vrcholu bosenské pyramidy Měsíce.

  • Žlutá cesta na dně Pacifiku je v hloubce cca 1000 metrů, stejné vydlážděné cesty jsou na pyramidě Měsíce v nadmořské výšce 660 metrů – výškový rozdíl je 1660 metrů.
  • Světová věda tvrdí, že cesta u Havaje vznikla před miliony let, mnozí evropští archeologové předpokládají, že bosenská pyramida Měsíce vznikla asi před 11000 lety – časový rozdíl jsou miliony let.

Tady není něco v pořádku.

Nedávné změny pevnin

Existují cesty do minulosti? Ano, i ne. Čas se sice nedá vrátit, ale na tomto světě existují místa, kde se podle všeho zastavil, takže je najdete v téměř stejném stavu, jako před tisíciletími či miliony let.

Ve starých Sumerských textech se popisuje, jak lidé povstali z bažin. Povrch země byl dřív spíše plochý, pokrytý jezery a bažinami. Suchá půda byla zaplavována mořskými vlnami s čerstvou vodou. Bylo mnohem méně hor a kopce nebyly tak vysoké. Před pár tisíci lety se stalo něco, nad čím si vědci lámou hlavu dodnes. Reliéf Země se náhle změnil. Tyto změny jsou dobře známy, ale dosud nebyly vysvětleny.

Poslouchejte docela zábavné reakce mikrobiologů … OK, OMG, WOW, COOL, BIZARRE…unikátní objev uvidíte od cca 1.30 min.

Tato událost, pojmenujme ji jako poslední změna povrchu Země, se odehrávala poměrně rychle. Mořské dno se během dní, měsíců až sta let zvedlo, nebo propadlo. Andy, Alpy a jiná velká pohoří se tektonickou změnou rychle vyzdvihla do dnešních výšek.

„Žlutá cesta“ v Pacifiku se propadla do hlubin, bosenské pyramidy byly vyzdviženy 660 metrů nad dnešním mořem. Původní výšková poloha bosenských pyramid byla pravděpodobně jiná. Již staří Řekové a Římané popisují Bosnu jako území zelených ostrovů s přístavy. Příkladem může být bájný Daorseon, kyklopská stavba na hřebenu hor, který byl kdysi přístav a mnoho dalších.

Historici tvrdí, že hladiny moří se po miliony let několikrát zvedaly a snižovaly. Domnívám se, že se mýlí: Tolik vody na Zemi nikdy nemohlo být. Vysvětlením mohou být poměrně nedávné změny pevnin. Co bylo kdysi dole, je dnes nahoře, a naopak. Důkazem je geologická stavba Bosny, kdy je celá tato část Balkánu nakloněna 8 stupňů směrem k moři, včetně „žlutých cest“ na pyramidě Měsíce.

Oficiální názory na historii lidstva se hroutí jako domeček z karet. Vymyšlená fakta a dogmata, jež nám předkládají ortodoxní vědci, vytvářejí zcela jiný obrázek počátků historie lidstva, než jaká je skutečnost.

Jiří Matějka

Kniha „Naše fantastická minulost – Najdete v ní nejzajímavější fakta a objevy, které autor uskutečnil za posledních 20 let, zejména na evropském kontinentě. Mýty národů z celého světa vyprávějí o tom, jak se zdvihaly horské hřebeny, vznikaly nové řeky, pouště, trhliny a na zemský povrch dopadaly vrstvy sopečného popela. Zdá se, že zdánlivě prastaré geologické struktury jsou často mladší, než si myslíme.

Celý článek najdete v časopise WM magazín č. 248

Chcete viděl ˇcestu ze žlutých cihel“ v Bosně na pyramidě Měsíce? Pojeďte se mnou na některou cestu → www.novycestovatel.cz/aktualni-cesty

Těším se na vás.


Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum