WM magazín č. 185


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné WM magazín tištěná verze →   Předplatné WM magazín ke stažení →


WM magazín č. 185

Kota ZULU 664 – pyramida na Slovensku?

Koncem roku 2016 jsem navštívil s Dr. Samem Osmanagichem, ředitelem Nadace Bosenská pyramida Slunce, lokalitu u Rudňan. Bezejmenná hora ve tvaru pyramidy je na mapě označena kótou 664. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664.

Video: Rozhovor s Dr. Osmanagichem pod kotou zulu 664 →

Tajemství neznámé civilizace na Elbrusu

V Kabardinské oblasti, na úpatí hory Elbrus, našli archeologové téměř dvě stě starověkých osad postavených podle jednotného plánu. Nastal čas, kdy je nutné otevřeně promluvit o neznámé civilizaci, která zde kdysi existovala. Historici a vědci jsou v rozpacích, vůbec nepochopili, s čím se setkali.

Pravda o potravinách

Kuřecí kůže a samá éčka. To nesežere ani pes a oni to prodávají lidem. Evropská unie nikdy nezkontroluje, kolik drůbežího separátu nacpou výrpbci do párků či salámů. Biopotraviny jsou geniální nápad, ale většinou podvod. Co jsou biopotraviny, když je oficiálně povolené používat v nich 50 druhů éček? I ty éčka jsou vyrobeny biotechnologií?

Obiloviny způsobují zdravotní problémy

Proč měly paničky z padesátých a šedesátých let, ženy v domácnosti a vlastně většina lidí té doby o tolik štíhlejší figuru než lidé, které vídáme u vody, v nákupních centrech nebo doma v zrcadle dnes? Zatímco ženy tehdy vážily něco přes padesát kilo a muži zhruba sedmdesát až  sedmdesát pět, dnes s sebou vláčíme o pětadvacet, padesát, někdy i devadesát kilogramů navíc. Jsem přesvědčen, že zvýšená konzumace obilovin — nebo přesněji zvýšená konzumace této geneticky pozměněné plodiny nazývané moderní pšenice — vysvětluje onen kontrast mezi štíhlými igurami z padesátých let a obézními lidmi z jedenadvacátého století, triatlonisty nevyjímaje. Uvědomuji si, že označit pšenici za zákeřné jídlo je asi stejně skandální, jako kdybych řekl, že byl Ronald Reagan komunistou.

Zdraví, náš životní úděl – vápník, hořčík

Výživa se na lékařských fakultách nepřednáší a v důsledku toho praktičtí lékaři dávají pacientům rady, které jim často ubližují. Například zákaz jíst potraviny s vysokým obsahem cholesterolu nebo vařit na oleji bez současného konzumu vitaminů… Při nedostatku vápníku vzniká nevrlost, nervové napětí, neschopnost uvolnit se, únavnost, bolesti v zádech, neklid, vznětlivost, šíření neklidu kolem sebe.

Kypr odstraní Wi-Fi z mateřských a základních škol

Bezdrátové zařízení se musí odstranit ze všech mateřských škol na Kypru a bezdrátová zařízení se na základních školách vypnou a omezí se na administrativní úřady.

Váš lékař se může mýlit

Váš lékař se může mýlit až v 88% případů. Ověření jiným lékařem jen zřídka potvrzuje prvotní diagnózu. Pochybení lékaře je třetí nejčastější příčina úmrtí. Pokud jde o vaše zdraví, dva mozky jsou lepší než jeden.

Očkování proti chřipce v mládí a po padesátce

Očkování proti chřipce u lidí po padesátce má slabé účinky. Vakcíny nebývají dostatečně účinné u těch, kteří jsou považováni za nejzranitelnější skupinu v celé populaci. Očkování je dobré jen pro zdravé lidi! Vakcíny nejsou příliš účinné ani u malých dětí. V roce 2012 proběhl průzkum nazvaný „Cochrane Collaboration review“ a z něj vyplynulo, že u dětí do 2 let nejsou vakcíny proti chřipce o nic účinnější, než placebo.

Evropané jsou uprchlíci ve vlastních domovech

Již roky žádám námořní blokádu a vy tvrdíte, že se to nedá uskutečnit. Nyní, aby se ochránil zadek mocných, po dobu jednoho týdne nikdo nepřistane. Evropa je řízena neschopností, s nedobrým úmyslem a pokrytectvím. Mluvíte o boji proti terorismu a nehýbnete ani prstem, aby se zastavilo přistání tisíců a tisíců falešných uprchlíků a skutečných zločinců.

Pojem mystika

Zevní svět ztotožňuje s mystikou pojem jiný – pojem mysticismu. Mystika není však mysticismem. Slovem mysticismus rozumí se vše tajemné, nevysvětlitelné, mlhavé, po případě i příšerné, zatím pojmem mystika rozumíme něco zcela jiného. Mystika jest nauka a zároveň také praxe, jak člověk smrtelný může se za živa spojití se svým Tvůrcem. Mystika není pouhou theorií, nýbrž je zažitím.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet → IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

 

Regenračné centrum