WM magazín Skryté skutečnosti č. 203–204

Číslo vyšlo 11. 12. 2018. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti č. 203–204 obsah

Poznávací cesty do Bosenského údolí pyramid
Dračí tunel a hora Draka
Zkušenosti s Iontového tunelu
Léčivé účinky ovoce a zeleniny
Zdraví náš životní úděl–vitamín E, vápník, hořčík, železo
Má medicína blíž k vědě nebo k náboženství?
Léčebný vliv lidského bioplazmatického pole
Rozdíl mezi magnetickou a pulsní magnetickou terapií
Magnetický pulser MPG 30 – páteř
Ovlivňování obyčejné vody
Prní objevitelé a vynálezci
Velká pyramida v Gíze akumuluje elektromagnetickou energii
Klimatické periody roku-prosinec
Tajný projekt Caricina
Pravda o antibioticích
Pyramida Pálava
Chůze po žhavém uhlí

Poznávací cesty do Bosenského údolí pyramid

Pyramidy v Bosně jsem poprvé navštívil v roce 2006. Viděl jsem první vykopávky a nové objevy, poznal Dr. Semira Osmanagiche. Od té doby jezdím do Bosny každý rok. Před lety mě oslovili čtenáři s přáním, jestli mohou jet se mnou na pyramidy v Bosně. Dnes jezdíme do Visoka s čtenáři Wm magazínu a přáteli několikrát za rok.  Aktuální plán poznávacích cest najdete zde →

Obsah článku: Kamenné koule v Bosně – Energie kamenných koulí – Jak vznikly kamenné koule – Bosenská pyramida Slunce – Stari Grad na vrcholu pyramidy Slunce – Měření energetického paprsku – Podzemní labyrint Ravne – Objev keramických megalitů – Odborné datování stáří tunelů Ravne – Podzemní léčebné zařízení – Voda z labyrintu Ravne – Měření záporných iontů v roce 2018 – Vliv pobytu v labyrintu Ravne na hladinu glukózy v krvi – Bosenská pyramida
Měsíce – Geologické sondy – Energie pyramidy Měsíce – Královská mohyla ve Vratnici – Geologický průzkum – Energie mohyly ve Vratnici – Termální prameny.

Dračí tunel a hora Draka

V lokalitě Spálené Stožky u Markušovců (Slovensko) existují kopce ve tvaru pyramid. Dnes nejvíce navštěvovaným kopcem je Kóta zulu 664 a Iontový tunel. Vedle Kóty zulu 664 (KZ664) je Dračí hora, do které byl před 40 lety vyrubán tunel. Je pobyt v tomto tunelu bezpečný?

Obsah článku: Iontový tunel – Dračí tunel

Zkušenosti z Iontového tunelu

Uplynul víc jak jeden rok od prvního průzkumu a měření vzdušných záporných iontů v podzemním tunelu na Kótě zulu 664. Dne 12. 9. 2017 jsem poprvé naměřil vysokou hodnotu tzv. vzdušných vitamínů, jak se prospěšné záporné ionty také nazývají. Měření provádím od té doby pravidelně každý měsíc. Úroveň vzdušných záporných iontů je po celou dobu stabilní s hodnotou víc jak 2 miliony /cm3. Proto jsem nazval starou báňskou chodbu – Iontový (Iónový) tunel. Nejnovější informace z průzkumu najdete na naší webové stránce projektu www.kotazulu664.sk

Obsah článku: Záporné ionty – Ozdravné účinky vzdušných vitamínů na Kótě zulu 664 – Pyramidální kopec kóta zulu 664 – Kóta zulu v roce 2012 – Kóta zulu v roce 2015 – první průzkum – Měřitelná energie Kóty zulu 664 – První odborný rozbor vody – První měření toxického radonu ve vzduchu a ve vodě – Energie Kóty zulu 664

Léčivé účinky ovoce a zeleniny

Většina z vás ví, že pravidelná konzumace ovoce a zeleniny vede ke zdraví, kondici, svěžesti, zkrátka ke komfortnějšímu životu. Méně se už ovšem ví, jaké konkrétní zdravotní benefity mají. Internet je doslova zaplaven nepřehlednými texty o zdraví prospěšných potravinách. Dnes vám nabízíme jednoduchý a srozumitelný přehled.

Obsah článku: česnek – brokolice – cibule – červená řepa – fenykl – telí – kukuřice – mrkev – paprika – petržel – pór – rajčata – ředkvička – salát – chřest – špenát – zázvor – celer – brambory – řeřicha – ananas – banán – třešně – rybíz – grapefruit – hrozny – hruška – jablko – jahody – meruňky – ořechy – pomeranče – švestky

Vitamín E

Bylo zveřejněno mnoho lékařských důkazů o nesmírném významu vitamínu E; málokterý lékař však o nich neví a nedovede ani poznat projevy nedostatku vitaminu E, někteří ho dokonce zakazují prodávat dětem. Vitamin E je – Alfa tokoferol. Měří se buď v mezinárodních jednotkách nebo v miligramech, číslo je v obou případech stejné. Dokud byla známa pouze celozrnná mouka, jedli jsme jej denně 150 mg, nyní jen 7,3 mg. Seriál o ozdraví pro časopis WM magazín Skryté skutečnosti od Václava Pospíšila, podle knihy Zdraví, náš životní úděl. V předchozích číslech již vyšlo: WM magazín č. 202 – Vitamín D, č. 201 – Vitamín C obecně; WM magazín č. 200 – Co lékaři nevědí, WM magazín č. 198/199 – Vitamíny skupiny B.

Obsah článku: Zdroje vitaminu E – Nedostatek vitaminu – Denní potřeba vitaminu E

Vápník – kalcium

Při nedostatku vápníku vzniká nevrlost, nervové napětí, neschopnost uvolnit se, únavnost, bolesti v zádech, neklid, vznětlivost, šíření neklidu kolem sebe. Často při nedostatku vápníku pacient spolu s jídlem polyká vzduch, později se říhá a mylně se domnívá, že říhání způsobuje některé požité jídlo, jindy se snaží říhání odstranit sodou, která situaci zhoršuje, protože zabraňuje vstřebání vápníku. Seriál o ozdraví pro časopis WM magazín Skryté skutečnosti od Václava Pospíšila, podle knihy Zdraví, náš životní úděl. V předchozích číslech již vyšlo: WM magazín č. 202 – Vitamín D, č. 201 – Vitamín C obecně; WM magazín č. 200 – Co lékaři nevědí, WM magazín č. 198/199 – Vitamíny skupiny B.

Obsah článku: Nedostatek vápníku – Menstruace, Doba přechodu, Migréna – Zdroje vápníku

Hořčík – magnesium

Právě tak jako vápník i hořčík ochraňuje naše nervy. Již mírný nedostatek hořčíku se u lidí projevuje podrážděností, napětím, citlivostí vůči hluku, vznětlivostí, hádavostí, úzkostlivostí. Při větším nebo déletrvajícím nedostatku se mohou objevit záškuby, chvění, nepravidelný tep, nespavost, tělesná slabost, křeče v lýtkách a šlapkách, ruce se mohou také třást, že psaní se stává nečitelným. Seriál o ozdraví pro časopis WM magazín Skryté skutečnosti od Václava Pospíšila, podle knihy Zdraví, náš životní úděl. V předchozích číslech již vyšlo: WM magazín č. 202 – Vitamín D, č. 201 – Vitamín C obecně; WM magazín č. 200 – Co lékaři nevědí, WM magazín č. 198/199 – Vitamíny skupiny B.

Obsah článku: Nedostatek hořčíku – Zdroje a užití hořčíku – Správný poměr vápníku a hořčíku

Železo

Chudokrevnost může vzniknout z nedostatku bílkovin, jódu, kobaltu mědi, vitaminu E a většiny vitaminu B (zvláště kyseliny listové, niacinu nebo vitaminu B 6), nebo železa. Chudokrevnost vzniklá z nedostatku železa je častá u žen, dětí a dospívající mládeže, ale vzácná u mužů; příčina je, že děti rostou a ženy mají menstruaci; chudokrevnost také může být u dárců krve, neživí-li se inteligentně. V předchozích číslech již vyšlo: WM magazín č. 202 – Vitamín D, č. 201 – Vitamín C obecně; WM magazín č. 200 – Co lékaři nevědí, WM magazín č. 198/199 – Vitamíny skupiny B.

Obsah článku: Zdroje železa – Rafinovaná mouka a cukr – Většina železnatých solí a snad všechny, jež se užívají v pilulkách, ničí vitamin E.

Medicína – věda a náboženství

Moderní medicína si vytváří obraz vědecké důkladnosti, ale objevují se v ní i známky systému náboženské víry. Praktickým důsledkem této izolované perspektivy je smrtí končící systém západního medicínského materialismu, který tu dnes máme. Oprava fyzického těla je chybně označována za uzdravení. Nejde ale o to, zda je medicína schopna skutečně uzdravovat; ona dokonce ani nechápe význam tohoto pojmu. „Chrám“ moderní medicíny je nefunkčním Frankensteinovým monstrem, jež je výsledkem rozbujelosti analytických abstrakcí racionální mysli až do bohu podobnému postavení, které má být výše než ostatní vědecké obory lidské zkušenosti. Je ale pouhou karikaturou toho, čím by medicínská věda mohla a měla být.

Obsah článku: Uzavřený systém víry – Chrám moderní medicíny – Posvátné lékařské studie – Rituály a symboly – Ignorace duchovní reality – Homeopatika a šamanismus – Spirituální bytosti ve fyzických tělech.

Léčebný vliv lidského bioplazmatického pole

Stav bioplasmatického pole vyjadřuje situaci v daném organizmu, jeho složitosti časoprostorového uspořádání funkcí a informační vazby na všech úrovních a vazby mezi nimi. Na empirickém základu bylo zjištěno, že mimosmyslová sdělitelnost obsažená v přenosu informací a dekódování informací obsažených v příslušném bioplazmatickém poli a organizmu, který je sledován, je pro druhé (sledující) individuum čitelná. Diagnostik pracuje na základě vnímání
bioplasmatických změn přímo v biopoli a na základě jejich charakteru usuzuje na typ a význam změny (význam pro praekognici a prevenci choroby či poruchy). Tento myšlenkový pochod je vlastně telepatie.

Obsah článku: Bioenergetický systém individua obsahuje dvě hlavní složky – Formy bioplazmatického pole – Mozek a vědomí – Bioenergie – Iontový a elektromagnetický posun energie – Náhodný vznik života je velmi nepravděpodobný – Bioplazma ovlivňuje buňky – Bioplazmatické pole – Použití bioplazmy – Způsoby ovlivňování – Kontaktní metody – Bezkontaktní metody – Efekty léčby biopolem.

Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulzní terapií

Magnetická terapie je obecný termín pro dvě terapeutické metody. Základní myšlenkou magnetoterapie je stimulace nemocných buněk těla pro zmírnění bolesti. Magnetická terapie se statickými magnety existuje v různých formách, např. jako samolepicí proužky, blokové magnety, magnetická matrace a přikrývky, vložky do bot, nebo magnetické šperky. Bohužel, mnoho z těchto zdravotních tvrzení jsou nepodložená. Investice do magnetického výrobku může být nesmyslná, pokud vezmeme v úvahu velmi malé účinky například magnetických náramků a náušnic. Pokud hledáte efektivní alternativní terapii pro zmírnění s bolesti a omlazení těla, pulzní magnetická terapie by mohla být správným řešením. Pulzní magnetoterapie je známá víc jak 30 let. Účinnost tohoto řízení potvrdilo mnoho let praxe u tisíců lékařů v Evropě a na jiných kontinentech. Pulzní magnetoterapie není používána pouze pro zmírnění bolesti, je také úspěšnou metodou jak omladit a posílit tělo přirozenou cestou. Velmi praktický terapeutický přístroj je nový magnetický pulser MPG30.

Magnetický pulser MPG30

Působením magnetického pulseru vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle. Princip magnetických pulsů Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní. Video – magnetický pulser MPG30 zde→
Obsah článku: Umístění pulsní cívky – Kořenové kanálky – Způsob používání magnetického pulseru – Mízní systém je čistý, jak dál? – Elektrizace krve – Lidé se ptají, jaké jsou vedlejší účinky – Máte na vybranou

Ovlivňování obyčejné vody

Voda je tekutina, bez které by život nemohl existovat. Energetických impulsů schopných měnit strukturu vody je celá řada. Světlo jako elektromagnetické vlnění, akustická energie, teplota, tlak, kinetická energie a nově jsou to elektromagnetické pulsy.

Obsah článku: Polarita vody – Ovlivňování vlastností vody – Včelí voda – Živá, mrtvá, diamantová voda – Fyzicky nezměřitelné – Emoční ledové krystaly – Aktivovaná voda – Energie vody – Důležitý je výkon – Vezměte život zpět do svých rukou – Náš nový test a energie EM pole

První skuteční objevitelé a vynálezci

Při pohledu do školních učebnic vypadá všechno jednoduše. Ve skutečnosti to však bylo mnohem složitější. Převratné vynálezy totiž nevynalezl jen jeden člověk, ale šlo o dlouhou řadu objevů, kdy každý vynálezce začínal tam, kde jeho předchůdce skončil. V mnohých vědeckých a technických odvětvích náleží ruskému národu nesporné prvenství. Teprve nyní se i u nás dovídáme o těchto průkopnících vědeckého pokroku, jejichž význam se snažila západní literatura potlačit.

Obsah článku: Dvacet let před Jamesem Wattem – Elektrické osvětlení je ruského původu – Bezdrátové spojení – Traktor Fedora Blinova – Konstruktér prvního letadla na světě – Zkušební let prvního letadla na světě se uskutečnil 20. června r. 1882 na petrohradském předměstí.

Velká pyramida v Gíze akumuluje elektromagnetickou energii

Pyramidy v Gíze akumulují elektromagnetickou energii do vnitřních komor a do základny stavby. Tyto vlastnosti pyramid mohou být inspirací pro výrobu senzorů a solárních článků s vysokou účinností. S tímto závěrem přišli vědci z Petrohradské univerzity (ITMO). Ukázalo se, Cheopsova pyramida na rádiové vlny skutečně reaguje. Rozptylová pole se nacházejí hlavně v dutinách pyramidy a dole pod pyramidou. Hlavní místo, kde se energie v pyramidě hromadí, je Královská komnata. Odtud energie proudí přímo dolů pod základnu pyramidy a dál do třetí komory.

Klimatické periody roku – prosinec

V časopise WM magazín Skryté skutečnosti uvedené pranostiky (leden až prosinec) představují pouze jeden typ. Jedná se o podnebné pranostiky, které měly za cíl upozornit na nastávající změnu počasí. Uváděné pranostiky jsou spojeny se jmény svatých. Není to ani tak výraz silného náboženského cítění, jako spíše racionální „kalendářní“ potřeba. Jde vlastně o ryze praktický seznam zkušeností, jehož účelem bylo získat meteorologické údaje, které by byly snadno dostupné, každému zřejmé a lehce zapamatovatelné. Vždyť jakými jinými prostředky mohl sedlák, řekněme před 200 nebo 300 lety uchovat výsledky dlouholetých zkušeností a pozorování? Proto také svatí uvádění v pranostikách, získávají náhle vlastnosti, které mít ani nemohli.

Případ Caričina – tajný armádní projekt Slava

Co objevil v Caričině generální štáb bulharské armády? Za prvé! Je to největší tajemství světa. Je to největší bulharský příběh – tajná vojenská operace v Caričině. Našli podzemní komory. Jde o město mimozemské civilizace? Podivné létající objekty tomu nasvědčují. Za druhé! Jak to bylo s jasnovidkou Wangou? Baba Wanga o všem věděla! Výzkum v Caričině je největší tajemství dnešní doby. Časopis WM magazín byl v Caričině. Na místě jsme zjišťovali nová fakta a svědectví o projektu Slava. Podívejte se. Udělejte si názor sami. Armádní operace byla tajná. Hledejme společně fakta. Dokument z cesty do Cariciny najdete zde →

Obsah článku: Samuelův zlatý poklad – Zahájení průzkumu – Podivný rozkaz a biologická ochrana – Průlom – Poslední odstřel – Schodiště pro obry – Neviditelná zeď – Nový směr – Konec výkopů – Proč byl tunel vykopán? – Baba Wanga o všem věděla – Starý lom nedaleko Caričiny – Podivné světelné objekty – Podivná úmrtí – Závěr?

Pravda o antibioticích

Skupina vědců z Kodaňské univerzity a institutu BGI v Šen-čenu provedla výzkum, v jehož průběhu zjistila, že po užití antibiotik bakterie střevní mikroflóry obnoví počet, nikoliv složení. Dnes je vědcům známo, že v našem střevu žijí biliony bakterií, které hrají důležitou roli v trávení a imunitě. Ale až donedávna nedošlo k významnějšímu výzkumu reakce střevní mikroflóry na antibiotika. V nové vědecké práci mezinárodní skupina dánských a čínských vědců prozkoumala stav intestinální mikroflóry při užívání antibiotik. V rámci experimentu bylo pozváno 12 dobrovolníků, kteří po nějakou dobu užívali antibiotika. Testovaní podstoupili úplné lékařské vyšetření před a po užívání antibiotik. Naše studie potvrdila, že je třeba se uchýlit k užívání antibiotik pouze v extrémních případech a na předpis lékaře.

Pyramida Pálava

Společný průzkum kopce velká Slunečná u Dolních Dunajovic, proběhl v sobotu 3. 11. 2018. Kdysi pouhý kopec vytvaroval v šedesátých letech minulého století do podoby stupňovité pyramidy místní rodák, Dominik Pecka. Stačilo mu na to pouhých 10 let a jeden buldozer. Dokonalé stupně a terasy modeloval po pracovní době, ve svém osobním volnu. Jeho zásluhou vznikl nový kopec ve tvaru pyramidy, který jsem pojmenoval Pyramida Pálava.

Obsah článku: Dunajovické kopce – Pyramida Pálava – Růžová hora – Měření na vrcholu pyramidy Pálava – Nadčasový projekt

Chůze po žhavém uhlí

O jedincích nadaných mimořádnými, až nadpřirozenými schopnostmi se zmiňuje historie lidstva odnepaměti, počínaje sumerským Gilgamešem, který létal vzduchem v bájném voze a konče soudobými siláky, kteří lanem zdrženým v zubech posunují železničními vagóny.. Při bližším rozboru zjistíme, že tyto mimořádné výkony jsou dány tréninkem, schopností dokonalého soustředění a mnohdy i podvodem nebo ne zcela pravdivou informací dávných kronikářů.

Obsah článku: Každý může chodit po žhavém uhlí bez poranění zcela bezpečně – Oheň je výlučně z dřevěného paliva.

                            WM magazín ke stažení

 

Regenračné centrum