Magnetický pulser MPG30 a generátor BG3

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Dr. Bob Beck

Magnetický pulser

Působením magnetických pulsů vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Cívku magnetického pulseru lze bezpečně přiložit na jakoukoliv část těla, až na pár vyjímek (například varlata a oči, pokud jste po operaci). Magnetické impulsy jsou samy o sobě neškodné pro lidské buňky.

Princip magnetických pulsů

Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní.

Možná budete chtít používat magnetický pulser každý den. Neexistují žádné omezení, jak dlouho a kolikrát denně používat toto zařízení. Všeobecně se doporučuje používat zařízení až hodinu denně (bez času, kdy je přístroj vypnutý a chladne). Magnetická jednotka se po dvaceti minutách zahřívá. Proto by měla být dvacet minut používaná a pak dvacet minut chladnout. Tento cyklus lze opakovat několikrát po sobě.

Umístění pulsní cívky

Velmi důležitou otázkou je, kam umístit pulsní cívku, pro pokrytí všech částí těla. Existuje šest základních bodů, které potřebujete znát pro nejúčinnější aplikaci pulsního zařízení.

Za prvé, jsou to lymfatické uzliny a orgány. Mízní uzliny v blízkosti páteře, od hlavy až po kolena. Je dobré mít u sebe někoho, kdo vám pomůže s obsluhou, protože většina lymfatických uzlin je na zádech v blízkosti páteře. Ikdyž magnetické pulsy pronikají víc jak 20 centimetrů (což znamená, že můžete pulsovat lymfatické uzliny zepředu), platí, že čím blíž se dostanete k cíli, tím lépe.

Schéma lymfatických uzlin si můžete stáhnout zde →

Za druhé jsou to všechny části těla, kde je zánět, otok, nebo přetížení. Magnetické pulsy působí velmi dobře protizánětlivě. Pokud jste oslaben, existuje ve vašem těle mnoho mikrobů a poškozených buněk.

Za třetí jsou to místa známých nádorových buněk, zejména místa s jejich vysokou hustotou.

Nádor může vzniknout v jakékoliv tkáni, ale nejčastěji vzniká v těch tkáních, kde se nejvíce množí buňky (dýchací soustava, trávicí soustava), nebo kde jsou buňky stimulovány hormony (prostata, vaječníky, prsy).

Za čtvrté játra. Játra jsou centrálním orgánem látkové výměny. Játra zachycují toxiny v těle. Mnoho pacientů s nádorovým onemocněním zemře, protože jsou jejich játra přetížená.

Jedna věc, kterou by měl nemocný člověk udělat je vystavit játra magnetickým pulsům na několik minut každý den. Cílem je preventivně stimulovat a chránit játra.

Za páté jsou to šlachy, kosti a klouby. Přesně směrované magnetické pulsy mají schopnost velmi rychle ulevit a odstranit příčinu bolesti. Bolestí se projevují záněty mikrobiálního původu nebo z přetížení (zlomeniny, pooperační stavy, nebo sportovní zátěž).

Za šesté na solar plexus, citlivý bod na hrudi, nazývaný jako břišní mozek a je základem samoléčby. Solar plexus je nervový spletenec, který propojuje orgány dutiny břišní, plíce, srdce a mozek. Bez jeho správné funkce nemůžete žít. Plexus solaris řídí a udržuje v rovnováze činnost vnitřních orgánů.

Magnetické pulsy již po pár minutách příznivě stimulují imunitní systém.

Kořenové zubní kanálky

Většina lidí má stále v zubních kořenových kanálcích rtuť / amalgám. Nejlepší je mít kořenové kanálky zdravé a bez amalgámu. Pokud nemáte odstraněnou rtuť z kanálků, navštivte odborného lékaře. Magnetické pulsy namířené přímo na zuby uvolňují v malých dávkách toxickou rtuť do vašich úst. Pokud máte amalgámové výplně, nikdy nepoužívejte pulsní zařízení přímo na zuby.

Magnetický pulser aplikovaný přímo na zuby bez amalgámu je schopen odstranit infekce. To je důležité pro všechny pacienty s mikrobiálními chorobami. Mikroby v kořenových kanálcích infikují celé tělo.

Způsob používání magnetického pulseru

 • Někteří lidé začínají používat magnetický pulser 5 minut první den, pak přidávají dalších 5 minut další dny. Jiní začínají 10 minut denně a každý den přidávají dalších 10 minut. Pulsní zařízení budete pravděpodobně používat 40 až 60 minut denně (nepočítá se doba potřebná na vychladnutí přístroje). Každých 20 minut bude nutné přístroj vypnout kvůli zahřívání. Vychladnutí pulsního zařízení trvá přibližně 20 minut.
 • Magnetické pulsy čistí mízní systém, proto je vhodné co nejvíc cvičit. Cvičení, pohyb svalů, je jako „pumpa“ pro lymfatický systém. Pokud nemůžete běhat, pak zvedejte lehkou zátěž (např. knihy).
 • Přibližně hodinu před použitím magnetického pulseru je vhodné vypít velké množství vody. Důvodem jsou elektrolyty ve vodě, ty generují proud, který deaktivuje mikroby. Dalším důvodem pro příjem velkého množství vody je efektivnější detoxikace mízního systému.
 • Nemiřte nikdy magnetickou cívkou na vodivé šperky (odstraňte všechny magnetické kovy z těla). Pulsní magnetoterapii můžete provádět oblečení, ale bez věcí, které obsahují kov, jako je například přezka u opasku apod.
 • Pokud jste prodělali operaci očí např. vložením implantátu, nikdy nemiřte přístrojem přímo do očí.
 • Člověk s nádorovým onemocněním prostaty (nebo jakéhokoliv jiného typu rakoviny) může cítit pálení v případě, že přikládá zařízení přímo na varlata.
 • Nikdy nesměrujte magnetické pulsy na otevřené rány.
 • Pro zvýšení účinnosti magnetického pulseru můžete vypít elektrolytický nápoj, který neobsahuje žádný cukr.
 • VAROVÁNÍ: Neodstraňujte plastový kryt zakrývající hlavu pulseru. Plastová krabička souží jako ochrana před elektrickým výbojem.

Mízní systém je čistý, jak dál?

Magnetický pulser vrací zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Při pohledu do mikroskopu uvidíte v krvi zdravého člověka mnoho parazitů, virů, bakterií, plísní a patogenů. Působením magnetických pulsů se jejich počet radikálně zvyšuje vytlačením z mízních uzlin. Deaktivovat mikroby a patogeny můžete několika způsoby:

 • Alternativním přístupem pomocí léčivých bylin, nebo zdravé výživy, která bývá zpravidla zdlouhavá a mnohdy také finančně náročná.
 • Detoxikací z těla vyloučíte mrtvé parazity.
 • Elektrizací krve mikroproudy podle protokolu Dr. Becka, generátor BG3

Generátor BG3

Nejdůležitějším krokem jak získat zpět zdraví a sílu je následná elektrizace krve. Výzkumy provedené roku 1991 na Albert Einstein College of Medicine v New Yorku ukázaly, že Beckovy mikroproudy dokážou zlikvidovat všechny viry, parazity, plísně, bakterie a patogeny v krvi. Tuto možnost nabízí nízkofrekvenční generátor BG3.

Elektrizace krve

Nejdůležitějším krokem jak získat zpět zdraví a sílu je následná elektrizace krve. Výzkumy provedené roku 1991 na Albert Einstein College of Medicine v New Yorku ukázaly, že Beckovy mikroproudy dokážou zlikvidovat všechny viry, parazity, plísně, bakterie a patogeny v krvi. Tuto možnost nabízí nízkofrekvenční generátor.

Výhodou je dlouhý přívod k elektrodám. Elekrody BG lze variabilně umístit na tepny, tam kde nahmatáte tep, poblíž kotníků (pokud máte problém v dolních končetinách), na rameni, na krčních tepnách, na pravé a levé ruce, nebo na jedné ruce blízko sebe. Přístroj je vybavený univerzální kabeláží, která umožňuje neomezené aplikace.

Schéma lymfatických uzlin si můžete stáhnout zde →

Po třítýdenní terapii krevní elektrizací mikroproudy, doplněné pitím stříbrného koloidu, bude vaše krev opět čistá. Proces deaktivace toxinů v krvi zabezpečí nízkofrekvenční generátor navržený podle Dr. Becka.

Elektrizátor umí čistit krev, ale v lymfě neúčinkuje. Kombinací magnetického pulseru a „čističe krve“ vzniká potenciál anulovat víc jak 95% známých variet škůdců, ať už sídlí v krvi, lymfě či jiné tělesné tkáni a tekutinách. Odezvy z období dvou let používání tohoto prostého přinesly vynikající výsledky.

3 funkce v jednom přístroji

Generátor BG3 je vybaven třemi funkcemi. Nová a hlavní funkce je BG pro čistění krve výkonnými harmonickými mikrproudy. Další dvě funkce jsou doplňkové, aby jste si nemuseli kupovat další zařízení. Doplňkové funkce jsou Silver – pro výrobu koloidu stříbra (15 ppm) a Zapper – pro automatický frekvenční zapping podle Dr. Clarkové.

Lidé se ptají, jaké jsou vedlejší účinky

Jeden z vedlejších účinků, který nakonec doprovázejí jakoukoli úspěšnou léčbu, je detoxikace. Když tělo detoxikuje, snaží se všechny mrtvé organizmy dostat ven játry. Můžete se cítit špatně, dostat vyrážku, nízkou horečku nebo pocity úzkosti a deprese. Pokud nejste alkoholik, nemáte cirhózu jater nebo AIDS, budou příznaky detoxikace mnohem slabší nebo žádné. Detoxikace jakýmkoliv způsobem není na škodu, jen prospěje.

Je ověřeno, že aplikace nemá žádné škodlivé vedlejší účinky na zdravé krvinky či tkáň. Hlavní překážkou tohoto očividně jednoduchého řešení je nedůvěra a skutečnost, že člověk musí převzít odpovědnost za vlastní zdraví – což je v dnešní společnosti, kde jsme odmalička vedeni k tomu, abychom v nemoci hledali odpověď jen u bílých plášťů, projevem čistého „kacířství“.

Máte na vybranou

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Mám stovky posudků, stovky ohromujících zpráv o spontánní remisi, máme lékařské záznamy, které to dokazují. Funguje to, jinak to není ani možné. Nejen pro mne, ale hlavně pro vás všechny je to určitě ta nejlepší zpráva, co jste kdy mohli dostat“. (Dr. Bob Beck).

– Dr. Dochtor –

Tento článek neslouží v žádném případě jako návod k užívání a následování, je myšlen v rámci nezatajování informací jako můj osobní názor, bez záruky informací.

Regenračné centrum