Tajemství kamenných koulí – nová teorie

Jak vznikly kamenné koule a k čemu sloužily?

Na naší planetě bylo objeveno na tisíc kamenných koulí. Najdeme je v Kostarice, v Mexiku, v Rusku, v České republice, na Slovensku, nebo v Bosně. Vydejme se společně na dlouhou cestu kolem světa. Navštívíme místa, která jste možná nikdy neviděli a o kterých málo slyšeli.

V knize Naše fantastická minulost najdete 34 stran o koulích. Dočtete se o nejnovějších objevech kamenných koulí na 50 místech naší planetě. Závěrem kapitoly najdete novou teorii jak mohly kamenné koule vzniknout.

Obsah kapitoly Tajemství kamenných koulí:

Jak vznikly kamenné koule a k čemu sloužily? * Po stopách kamenných koulí * Kostarika * Ostrov mrtvých * Rytiny na kamenných koulích * Argentina * Mexiko * Slovensko * Megoňky * Klokočov * Lipovany * Česko * Olšany * Vidče * Kamenná koule s bílých jádrem * Geologické výzkumy ve Vidče * Vršany * Utah * Kanada * Kalifornie * Nunivak * Montana * Dakota * Ontario * Jihoafrická republika * Kuba * Nový Zéland * Pokus s křídou * Austrálie * Čína * Rusko, Boguchanka * Ostrov Champ * Rusko, Vjatka * Komijská republika *  Kazachstán * Kurilské ostrovy * Kabardsko-Balkarsko * Adygejská republika * Egypt * Kréta * Itálie * Francie * Bosna a Hercegovina * Zavidoviči * Největší, nebo nejtěžší kamenná koule na světě? * Maglaj * Kraljeva Sutjeska * Banja Luka, Trn * Slatina * Stari Majdan a Sanski Most * Teočak * Vareš, Ponikve * Zlokuče * Velika Kladuša * Další nálezy kamenných koulí v Bosně * Bosenské legendy a mýty *  Teorie a odborné názory  * Jak vznikly kamenné koule * Elektrické výboje * Kosmický blesk * Energie kamenných koulí *

Nová kniha: Naše fantastická minulost

Autor: Jiří Matějka; Počet stran: 328; fotografií  249; První vydání: 2018
Cena: 390 Kč / 15 € + poštovné dle ceníku České pošty
Knihu můžete objednat v našem E-shopu, nebo  e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz; nebo Tel: +420777770609

Regenračné centrum