Nový web časopisu WM magazín

Nový web časopisu WM magazín Skryté skutečnosti

Probíhá testovací provoz. Některé funkce nemusí dočasně správně fzngovat. Mějte strpení prosím, na systému se pracuje. Děkujéme.

Vážení čtenáři,

zprovoznili jsme nové webové stránky časopisu WM magazín Skryté skutečnosti www.wmmagazin.cz a novou verzi našeho e-shopu
www.wmmagazin.cz/eshop.

Nové webové stránky nabízí přehled tématických článků, nově filmy, a obsah čísel časopisu. Věřím, že vás nová grafika, nabídka témat a článků zaujme a zůstanete našimi čtenáři i nadále.

 

Nový eshop a web časopisu pracuje na moderní platformě. Přihlašovací údaje nového webu a eshopu jsou navzájem propojené. Vaše původní účty a objednávky zůstaly zachované. Ke svému účtu se přihlásíte (login) svým původním e-mailem a zvolte prosím možnost Zapoměl/a jste heslo? Přijde vám nové heslo. To je jediná změna pro vás, co budete muset jako první udělat.

Noví čtenáři použijí pro přihlášení novou registraci (Regíster).

Nové číslo WM magazín 196

Po obnově hesla si můžete stáhnout nové číslo WM maagzín č. 196 – obsah zde →

Ke stažení WM magazín č. 196 zde →

Placené produkty:

Elektronickou verzi časopisu ročník 2016, 2017 a 2018 si můžete stahovat po přihlášení jménem a novým heslem  – kliknutím na menu KE STAŽENÍ. Pak si z nabídky vyberete čísla zaplaceného ročníku. Elektronická verze je platná pro objednaný ročník, znamená to, pro všechna čísla, která vyšla, nebo vyjdou v objednaném ročníku. Navíc získáváte přístup k placeným článkům na jeden rok.

Placené články. Pokud se rozhodnete využít pouze nabídku placených článků, budou vám po úhradě zpřístupněny.

Čísla časopisu. Jednotlivá čísla časopisu v pdf formátu objednáváte v našem e-shopu. Po úhradě vám přijde e-mail s linkem ke stažení zaplaceného čísla časopisu.

Další produkty objednáváte běžným způsobem. Po úhradě vám pošleme/zavedeme roční předplatné. Pokud máte předplatné tištěné verze, máte zdarma  přístup k placeným článkům. Pro to je nutné udělat objednávku Placené články, které vám pak zdarma zpřístupníme.

Ostatní nabízené produkty jsou dodávány poštou po úhradě.

Omluvte prosím možné chyby, které se mohou objevit během čtrnáctidenního testovacího provozu.

Děkujeme

Regenračné centrum