WM magazín Skryté skutečnosti č. 209

Číslo vyšlo 28.5.2019. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti č. 209 obsah

 • Pozor na bublinky
 • Zapomenutá parazitologie
 • Magnetický pulser MPG30 a BG3
 • Pojďme si zahrát na doktora!
 • Čemu věří skeptici v medicíně?
 • Choďte bosi
 • Mýtus o nukleární zimě
 • Energetický Blackout
 • Energie spirál
 • Údolí bohů a Tre piramidi v Itálii
 • Krystalická energie pyramidy Pálava

Pozor na bublinky

Máte-li žízeň, pijte vodu. Nadměrná konzumace perlivých nápojů má devastující účinek nejen na zuby. Nová studie varuje, že patrně škodí i dalším částem lidského organismu. Sycené limonády právě kvůli „škodlivým bublinkám“ ovlivňují lidský mozek ve stejné míře jako některé nemoci. Podle vědecké pracovnice z Macquarie University v Sydney Jane Franklinové, rodiče, kteří potomkům často kupují sycené nápoje, jim zkracují život. Franklinová vedla výzkum, v němž badatelé srovnávali dvě skupiny krys – první skupina pila po dobu třiceti dnů slazenou šumivou limonádu, druhá dostávala po stejné období jen čistou vodu. Z pokusu vyplynulo, že uměle sycené nápoje přeměňují v mozku stovky proteinů.

Obsah článku: Oxid uhličitý a proteiny v mozku * Sycené nápoje pramenité a slazené * Metabolismus * Játra a riziko rakoviny * Ledviny * Obezita * Nadýmání a pálení žáhy * Alkohol a sycené nápoje * Poškození buněk * Zkažené zuby * Neplodnost * Máte-li žízeň, pijte vodu.

Zapomenutá parazitologie

Pokračování seriálu o zdraví. V dnešním 10. pokračování se budeme věnovat tématu nedoceněná, či zapomenutá parazitologie. Lidská těla jsou osídlena četnými druhy bakterií, z nichž některé organismu prospívají či pomáhají, jiné škodí. Kromě bakterií živíme také různé parazity. Představte si, že každý z nás hostí nějaké parazity, avšak nikoli stejnou sbírku. Samozřejmě se parazité neskrývají za všemi nemocemi, ovšem na některých se mohou podílet. Například škrkavky o sobě dávají vědět škručením v žaludku a trávicím ústrojí, nadýmáním, plynatostí. Je-li jich mnoho, mohou vést k ucpání střeva a zácpám. Vajíčka lze spolknout s nemytou zeleninou.“ Roup dětský zase například vyvolává nevolnosti a průjmy, snadno proniká stěnou střeva do cévního systému a může tak způsobit třeba hemoroidy, ženské výtoky, záněty močového měchýře, dokáže ucpat žlučovod… Paraziti bývají prapříčinou zdravotního problému: poškodí tkáně a na oslabené místo nasedají viry a bakterie.

Obsah článku: Dobře skrytí parazité * Nechtěný suvenýr v těle * Něco z domova * S jakými projevy se můžete setkat? * Roup dětský * Škrkavka dětská a prasečí * Škrkavka kočičí a psí * Háďátka střevní *

Magnetický pulser MPG30

Působením magnetického pulseru vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle. Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží
a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní. Při pohledu do mikroskopu uvidíte v krvi zdravého člověka mnoho parazitů, virů, bakterií, plísní a patogenů. Působením magnetických pulsů se jejich počet radikálně zvyšuje vytlačením z mízních uzlin. Deaktivovat mikroby a patogeny můžete několika způsoby: 1. Alternativním přístupem pomocí, léčivých bylin, nebo zdravé výživy, která bývá zpravidla zdlouhavá a mnohdy také finančně náročná. 2. Detoxikací z těla vyloučíte mrtvé parazity. 3 Elektrizací krve mikroproudy podle protokolu Dr. Becka– pomocí přístrojů MPG30 a BG3.

Obsah článku: Princip magnetických pulsů * Umístění pulsní cívky * Kořenové kanálky * Způsob používání magnetického pulseru * Mízní systém je čistý, jak dál? * Elektrizace krve * Lidé se ptají, jaké jsou vedlejší účinky * Máte na vybranou.

Pojďme si zahrát na doktora!

Konvenční medicína, tak jak je praktikována dnes, je ve skutečnosti jen předstíraná. Lékaři a výrobci léků jen předstírají, že pacientům navrací zdraví tím, že jim dávají léky. Například FDA (the Food and Drug Administration – americký úřad pro schvalování potravin a léků) předstírá, že chrání veřejnost. Lékařské časopisy předstírají, že otiskují pouze přesné a vědecky podložené výsledky výzkumů. V ýrobci léků předstírají, že pečují o životy a zdraví pacientů. Nezisková sdružení nemocných předstírají, že vyhledávají nové druhy léčby, zatímco ve skutečnosti většina z nich pouze vyhledává další cesty, jak přesvědčovat pacienty o výhodnosti léčby konvenční medicínou (do které patří léky, operace, chemoterapie a ozařování). Jak jsme došli k tomu, že jde o předstírání? Vedle všech stinných
stránek vědy, korupcí, podvodů, tajných dohod, střetů zájmů a nepoctivostí, které charakterizují tzv. „moderní medicínu“, tu existuje ještě jedna nejdůležitější věc ke zvážení: výsledky. Pokud by moderní medicína byla opravdu funkční, nemohli bychom zde vůbec mluvit o předstírání a byli bychom tou nejzdravější populací, jaká kdy žila na této zemi!

Obsah článku: Zdraví nemocní * Konvenční školy pro mediky * Úřad pro schvalování potravin a léků * Zdravotní pojišťovny * Odborné časopisy: * Nezisková sdružení * Chemoterapie * Výrobci léků * Výzkumníci na klinikách * Masové sdělovací prostředky * Psychiatři * Lékaři ze staré školy * Pacienti * Ekonomové * Kam to povede?

Čemu věří skeptici v medicíně?

Ve světě medicíny si „skeptikové“ nárokují, že jsou výhradními ochránci intelektuální pravdy. Každý, kdo se opováží s nimi nesouhlasit, je prostě jen šarlatán, jak tvrdívají. Stručně řečeno, skeptici jsou naklonění vakcínám, mammografům, farmaceutickým produktům a chemoterapii. Jsou oponenty výživových doplňků, bylinné terapie, chiropraxe, masážní terapie, energetické medicíny, homeopatie, modlitby a léčivého doteku. e toho ale ještě mnohem více, co byste měli vědět o „skepticích“. Jak se níže můžete seznámit, tito lidé sami o sobě připouští, že nemají žádné vědomí a že tu není nic takového jako duše, duch nebo vyšší síla. Není žádný život po smrti. Ve skutečnosti není v životě mnoho života, pokud jste skeptikem. Napadlo mě, že by mohlo být zajímavé přesně zjistit, na co „skeptici“ skutečně věří; proto jsem si udělal menší průzkum a shromáždil zde dostupné informace z různých „skeptických“ webových stránek. To, co jsem našel, vás rozesměje natolik, že vás z toho bude břicho bolet ještě celý týden. Pojďme se na to podívat.

Obsah článku: Na co skutečně věří skeptici * Skeptici nejsou ve své skepsi konzistentní * Následuje několik z mnoha věcí, ke kterým by „skeptici“ měli být skeptičtí, ale nejsou * Příroda je špatná, chemikálie jsou dobré * Kdybychom měli ještě více chemikálií na světě by bylo lépe * Skeptici jsou nejméně informovaní lidé *Skeptici nevěří na schopnosti svého těla léčit se samo * Nikdy se nedohadujte s tupci *

Choďte bosi

Co by měl vědět každý: Cukrovku, selhání ledvin a chronické záněty skvěle léčí nová metoda, která je stará tisíce let. Mohou za to boty? Jedinečná metoda uzdravování, k níž potřebuje pacient jediného lékaře, většího než my všichni… Ještě před sto a více lety bylo i u nás docela běžné, že chudší vrstvy chodily v létě i v zimě bosky. V tomto ohledu to vypadá, že jsme opravdu „pokročili“: Dnes si boty může dovolit každý. Jenže to není taková výhra, jak si většinou myslíme. Je sice dobré, když nás nezebou nohy, jenže chodit neustále obutý není, jak vyplývá z výsledků nových i starších výzkumů a klinické praxe, tak docela zdravé. Jedním z velkých moderních zdravotních „objevů“ totiž je fakt, že ke svému životu a zdraví nejen svého srdce a cév potřebujeme – přímý kontakt se zemí.

Obsah článku: Prostinký zázrak * Kardiochirurg žasne: Země vyléčila diabetes * Chcete lepší imunitu? Choďte bosi! * Princip uzemnění * Uzemnění „diabetické nohy“ * Jiné zkušenosti *

Mýtus o nukleární zimě

Hysterie kolem „nukleární zimy“ není vědecky podložená. Politici Reagan a Tchatcherová obelhali svět. Zánik lidstva a všech forem života na Zemi při použití jaderných zbraní je technicky nemožný. Nevyhnutelná globální jaderná katastrofa, zánik lidstva a všeho živého je stejně nebezpečné tvrzení, jako mýtus, že několik atomových hlavic nevratně poškodí životní prostředí na zasaženém území. Jaderná a termonukleární munice je nejničivější ze všech zbraní, které lidstvo vynalezlo. Všeobecně se předpokládá, že jaderný konflikt bude znamenat celosvětovou apokalypsu, zničení lidské civilizace, dokonce zničení Země. Filmové a mediální hororové fikce „nukleární zimy“ tento apokalyptický obraz podporují a vyvolávají strach. Skutečností je, že destruktivní dopad jaderných zbraní nezpůsobí zánik civilizace, ani naší planety! Jaderný potenciál Ruska a Spojených států, může údajně zničit Zemi třistakrát za sebou. Tato oblíbená a během studené války mnohokrát opakovaná věta je mýtus, který nemá nic společného s realitou. Všechny hororové příběhy o „nukleární zimě“ nejsou nijak vědecky podloženy, jsou to pouhé hypotézy. Pokud se zamyslíme hlouběji, zjistíte sami, že původ těchto mýtů je politicky motivovaný.

Obsah článku: Vědecky neobhajitelný podvod * První mýtus – geologické měřítko * Druhý mýtus – zničení veškerého života na Zemi * Vznik mýtu „nukleární zimy“ * Ohnivé bouře podle Sagana * Rok „bez léta“ se nekonal * Třetí mýtus – globální radioaktivní kontaminace * Moderní jaderná munice * Hirošima * Atomové jezero – Chagan Lake * Atol Bikini * Zánik lidstva je technicky nemožný * Blafování „nukleární zimou“ * Podvod byl odhalen

Energetický Blackout

Ne každý člověk dnes chápe význam a dopady slova blackout. Málokdo si dovede představit jeho důsledky pro zpovykaného Středoevropana 21. století zvyklého zmáčknout vypínač – a je světlo, otočí
kohoutkem – teče voda, dokonce teplá, sedne ke kompu – informace se valí, a podobně. Blackout bude pro všechny lidi šokem a propadem v čase zpět na počátek 19. století. Česká republika je středobodem elektrických vysokonapěťových přenosových soustav a zálohovacích energetických zdrojů ve střední Evropě. Stávající elektrárny se rekonstruují, nové budují, další jsou projektovány a uvažuje se výstavba dalších jaderných elektráren. Již dnes je Česká republiky čistým vývozcem elektrické energie. Z českého pohledu je rozvoj dalších energetických výrobních kapacit nesmyslný, protože již stávající kapacity jsou pro české potřeby dostatečně naddimenzované. V nepředvídatelně kritickém okamžiku blackoutu zůstanou všichni prognostici, filosofové, politologové, sociologové i gender studies v šoku z chybných závěrů svých prognóz, a budou žasnout, kde se v lidech najednou vzalo tolik zloby. Sociologické modely přestanou fungovat, nastane doba chaosu.

Obsah článku: Česko je energetické srdce Evropy * Je to jen hra * Japonské jaderné varování * Německý alibismus * Český ekonomický protektorát * Kybernetická válka * Problémy se spojením * Elektřina + komunikační kanály = Demokracie * Mimořádná událost typu blackout * Den poté – doba chaosu * Pár hodin po výpadku * Destrukce společnosti * Cena lidského života *

Energie spirál

Tvar spirály je symbol velké síly. Spirála představuje proudící energii. Ve vesmíru vidíme spirálovité galaxie, naše galaxie Mléčná dráha má výrazně spirálovitou strukturu. Tornáda a hurikány jsou silně rotující vzdušné víry, proudící voda tvoří vodní vír. DNA pozemských organizmů se stáčí do spirály. Na celé planetě existují symboly posvátných spirál vyryté do kamene. Spirála je nástrojem velké síly. Energie ve spirále proudí pouze jedním směrem. Příkladem může být ventilátor, kterým proudí vzduch přímo na vás. Takovou službu provádí spirála s tím rozdílem, že nerozhání vzduch, ale usměrňuje energie do tunelu, kterým může na jedné straně energii posílat, na druhé odsávat. U ventilátoru záleží na nastavení lopatek, u spirály je důležitá orientace. Spirály jsou pravotočivé, nebo levotočivé. Z vašeho pohledu vidíte dvě spirály, levotočivou a pravotočivou. Nejedná se o dvě rozdílné spirály, ale o jednu, pokaždé pozorovanou z jiné strany. Proudění energie ve spirále je jednosměrné. Z jedné strany energii nasává, z druhé proudí ven. Z fyzikálního hlediska je spirála vysokofrekvenční anténa.

Obsah článku: Proudění energie ve spirále * Projekt Energie Země * Příprava terénu a osazení spirál * Funkce spirál * Realizace projektu Energie Země

Údolí bohů a Tre piramidi v Itálii

První cesta do severní Itálie. Prozkoumali jsme Údolí bohů s rytinami astronautů, tři pyramidy u Montevecchia. Navštívili jsme Douomo a Castello Sforzesco v Miláně, Benátky a noční Lido di Jesolo. Val Camonica se od nepaměti nazývá údolí tisíce zázraků, nebo také údolí Bohů. Vedle stovek tisíc unikátních rytin lidí a zvířat, je možné objevit stovky rytin bohů, kyklopských bytostí v podivných oděvech s helmami. V oblasti Val Camonica nejvíce zastoupeným motivem, o němž však v odborné literatuře nejsou téměř žádné zmínky jsou geomterické konstzrukce a obryzy astronautů. Na severu Itálie jsou tři pyramidy. Jsou to první italské pyramidy. Nejvyšší pyramida je 70 metrů vysoká. Jak ukázaly nedávné vykopávky, jedná se o stupňovité stavby. Tři pyramidy jsou pokryty hlínou, zarostlé vegetací, proto vypadají jako obyčejné kopce. Po náročném průzkumu prehistorických rytin v Údolí bohů a italských pyramid jsme navštívili Milán. Latinský název města Mediolanum, z něhož se odvozuje název Milano, je patrně slovanského původu a znamenal „město uprostřed roviny“. Benátky: Benátky existovaly již ve starověku (3500 př. n. l.). Avšak první zmínku najdeme až v antických
pramenech, kdy rozsáhlé území severní Itálie obývalo indoevropské etnikum Venetové, kteří měli svůj prajazyk – venetštinu. Venetština je stejný jazyk, kterému dodnes rozumí Slované.

Obsah článku: Údolí bohů * Italská Gíza – tři pyramidy v severní Itálii * Milán * Benátky * Severní Itálie

Krystalická energie pyramidy Pálava

Při výzkumu jsem na pyramidě Pálava jsme umístili velký krystal na vrcholu pyramidy a provedli další měření bioenergie a záporných iontů. Od roku 2017 se zajímám o pyramidu Pálava a zjišťuji informace. Navštívil jsme muzeum v Mikulově pro nová historická fakta, kde jsem viděl archiv, jak vznikla tato ojedinělá stavba na jižní Moravě. Pyramida Pálava, která byla vytvořená v 60. letech minulého století za pouhých deset let, je mistrovským dílem velkého vizionáře z jižní Moravy. Pyramidy na naší planetě vyzařují energii, kterou dokáží citliví lidé vnímat dlaněmi, nebo virgulí. Mnozí z vás se zatím učí tyto energie vnímat, proto se nemůžeme vždy spolehnout na výsledky. Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak.

Obsah článku: Měření bioenergie * Umístění krystalu na vrcholu pyramidy Pálava * Jihovýchodní plato – energetický bod 1 * Mrtvé stromy * Záporné ionty a pyramidy

Regenračné centrum