Lidstvo degeneruje už v 21. století

Kvůli geneticky upravené potravě lidstvo degeneruje už v 21. století

V 21. století ztratí většina párů schopnost mít děti. Děti těch, jimž se to podaří, budou mentálně zaostalé.

Ruští vědci provedli experiment dokazující, že hlavním principem účinku geneticky upravené produkce (GM) je „zákaz plození“ pro další generace savců.

GM bomby

Toto je účinek, jaký od GM výrobků požaduje zakladatel Microsoftu Bill Gates, který zahájil „boj proti růstu světové populace“. Komunita miliardářů dnes na Afričany a asijské země hází GM „bomby“ maskované dobročinnými úmysly. Ale i v dnešní Moskvě, kde je prodej transgenických výrobků zakázaný státem, koupíte 20% místních a 35% dovážených geneticky upravených produktů.

Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.

Upřímnost takového záměru samozřejmě lze jen ztěží zpochybnit. Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Ale jak se mohl stát součástí očkovací látky? Další analýza znamenala pro vědce šok. Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.

Když bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomocí GM. Už dva roky poté se takřka stejná situace, jako předtím v Nikaragui a na Filipínách, vyvinula v Zimbabwe a Guineji. Tentokrát trpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním neodhalily testy obsahu konzerv žádné život ohrožující komponenty, a také množství konzervačních prostředků vyhovovalo normě.

Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích

S prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích totiž nespadla jen tak, z modrého nebe. Bill Gates, jeden z nejbohatších lidi na planetě s image šlechetného lidumila, je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů. Bojuje s nedostatkem potravy a chudobou v Africe a k podpoře tohoto zápasu rozděluje miliardy dolarů. Nedávno otevřeně prohlásil, že cílem jeho dobročinnosti je redukce planetární populace – především v zemích třetího světa.

„Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU, obávají o nedostatek přírodních zdrojů,“ vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova. „Organizace spojených národů v oficiálním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: „zlatou miliardu“, pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a „výpomocnou“ skupinu, reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie, téměř pěti miliard lidí, by se rádi zbavili jako plevele.“

Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA, kdysi odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mitch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici – s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí: zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spermatu, přilepí se na ně a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.

Zpožděný růst a pokles porodnosti

V Rusku je sice pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenických kultur je povolená (řepa, v Evropě zakázaná kukuřice 810, sója, brambory a rýže). Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. Stejná sója, dodávaná z Holandska jako GM prostá, je v Rusku používána ke krmení skotu. Tato sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky – hlodavci vykazovali zpožděný růst a vývoj a seriózní pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.

„Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil,“ říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. „Jinými slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině.“

Děsivé mutace

Ačkoli si opatrní vědci dosud „nejsou zcela jisti“ tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.

Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci. Nebo nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná je to důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.

Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít dětina pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli.

Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.

Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou „zlatou rýži“, o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu: tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.

Bill Gates nedávno na konferenci v Long Beach pronesl řeč, v níž se zmínil, že se těší na vakcínu, která zredukuje růst světové populace…

Co proti tomu dělají jiné země

  1. Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.
  2. Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.
  3. GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.
  4. Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.
  5. Itálie nenakupuje žádná transgenická osiva.

Zdroj: Express Gazeta; zveřejněno na http://english.pravda.ru/science/health/113350-genetically_modified-0

Regenračné centrum