Bolest páteře a magnetické pulsy

Bolest páteře má vliv na vnitřní orgány

Nervový systém ovládá a koordinuje všechny orgány a strukturu lidského těla. Nesrovnalosti osy páteře a vybočení plotýnek může způsobit podráždění nervového systému, který ovlivňuje vnitřní orgány a jejich správnou funkci. V tabulce najdete spojení jednotlivých obratlů s orgány a jejich možné poruchy.

Pokud máte zájem, pošlu vám toto schéma ve větším rozlišení za 25 Kč / 1 €. Napište, zde jsou platební údaje: 27-6258700247/0100, IBAN: CZ8701 000000 2762 5870 0247. Nebo si můžete předplatit roční předplatné časopisu WM magazín  za 860 Kč, zde → http://wmmagazin.cz/eshop/16-predplatne-tistene-verze

Struktura páteře

Páteř umožňuje pohyb těla a chrání míchu. Skládá se z 33–34 obratlů které jsou navzájem spojeny pohyblivými spoji. Celá páteř je značně pohyblivá, nejvíce v krční oblasti a nejméně v oblasti bederní. Pohyb v hrudní oblasti do značné míry omezují připojená žebra. Svaly zádové rozdělujeme na skupinu povrchní a hluboké.

Ploténka chrání jednotlivé obratle před dosednutím na sebe. Tlumí veškeré nárazy, přetížení, ohyby, úklony páteře a zabezpečuje její bezproblémový pohyb. Jednotlivé tlumicí schopnosti se násobí. Výhřez ploténky je její mechanické poškození, porušení jejího vazivového obalu, který se vyklene. Toto vyklenutí může způsobit další závažnější problémy mechanické a ovliňuje funkci vnitřních orgánů.

Páteř je dělena obratli do skupin C1 – C7, T1 – T12, L1 – L5, Sacrum (sacroilický kloub) a Coccyx (konečník). V tabulce najdete všechny typy a možné zdravotní problémy při poškození jednotlivých obratlů.

Příčiny bolesti zad

Degenerativní onemocnění páteře, stárnutí, přetížení, úrazy, vrozené vady, nádor, revmatická onemocnění, skolióza. Výhřez ploténky se projevuje pocitem bolesti v zádech, která postupně přechází zejména do jedné nebo obou končetin. Při takové poruše se snažíte vyvarovat prudkým pohybům, zhoršení působí kýchání, smrkání, nebo tlak na stolici.

Účinek pulsní magnetoterapie

Mnoho studií prokazuje, že pulsní magnetoterapie má pozitivní účinek na chronické bolesti zad. Aplikace pulsního přístroje MPG 30 napomáhá od bolesti zad a umožňuje větší pohyblivost. Silné magnetické proudy předávají impuls poškozeným buňkám a ty se rychle regenerují. Když bude vaše páteř funkční, budou správně fungovat i vaše vnitřní orgány.

Terapie pulzním elektromagnetickým polem (MPG30) může poskytnout úlevu od bolesti, bez prášků, je bezpečná, neinvazivní a opravuje buněčnou aktivitu. Terapie MPG 30 dokáže snížit intenzitu bolesti a tím zlepšit funkce vnitřních orgánů, plic a srdce a dalších… Spojení jednotlivých páteřních obratlů s orgány v těle a problémy najdete v tabulce.

Jak používat MPG 30

Přístroj MPG 30 emituje silné magnetické pulsy přes připojenou speciální cívku. Cívka má jižní a severní magnetickou orientaci. Podle získaných zkušeností má orientace cívky po přiložení na problémové místo různé účinky. V případě páteře se doporučuje přikládat cívku stranou označenou sever na zvolené místo. Aplikace se provádí 15-20 minut za den na jednom místě. Magnetické impulsy mají dosah 15 až 20 centimetrů do hloubky organické hmoty, boční dosah je max 10 až 15 centimetrů. Pulzní magnetickou terapii můžete aplikovat na různá místa v jeden den. Například poškození či zablokování obratle C1 způsobuje bolesti hlavy, nervozitu, migrény, chronickou únavu, nebo vysoký tlak. Omezení hybnosti obratle C3 má vliv na akné, pupínky a ekzémy, T2 srdeční problémy a arytmii, T8 oslabená imunita, L2 křečové žíly. Například nepohyblivost obratle L3 způsobuje problémy pohlavních orgánů, dělohy a způsobuje impotenci …

Terapii magnetickými pulsy MPG 30 je vhodné provádět pravidelně po dobu alespoň 3 týdnů.

Dobrý stav páteře je důležitý pro všechny vnitřní orgány vašeho organizmu. K udržení zdraví přispívá pravidelný pohyb, nebo správně provedená odborná masáž. Pokud nemáte možnost každý den běhat, nebo docházet do masážních salonů, můžete v domácím prostředí provádět účinnou pulsní terapii MPG 30 celá rodina, i vaši přátelé.

Přehlednou tabulku připravil časopis WM magazín a výrobce magnetického pulseru MPG 30 www.bwctechnology.cz

Pokračování příště: Vliv pulsní magnetické terapie na různé zdravotní problémy

Magnetický pulser MPG 30 si můžete objednat zde → http://wmmagazin.cz/eshop/22-magneticky-pulser-mpg30

Výrobce zařízení: www.becktechology.cz

Vše o nové technologii → http://www.wmmagazin.cz/category/pro-zdravi/

Regenračné centrum