WM magazín Skryté skutečnosti č. 202

Číslo vyšlo 30. 10. 2018. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín č. 202 – obsah

Poznávací cesty do Bosenského údolí pyramid
Černé laboratoře
Vakcína proti chřipce byla naprosto k ničemu
Vitamín D
Zdravá klobása
Přísady v margarínu
Klimatické periody roku – listopad
Město obrů na Sinaji
Léčivá síla Kóty zulu 664
Vědci vyfotili astrální parazity
Objev nových tunelů v Ravne 3
Výklad symbolu Caduceus

Islám

Jaké jsou charakteristiky kultu, který je po křesťanství druhým nejrozšířenějším na světě? Islám je soubor víry, zákonů a rituálů založených na Koránu, rozšířeném Mohamedem. Název vznikl ze slovesa „aslama“ (podrobit se), což znamená úplné podřízení se, závislost věřícího na Bohu (Allah). Slovo „musulman“ pochází ze slova „muslim“, tedy věřící, oddaný Bohu. Symboly Islámu jsou dodnes minaret, věřící na kolenou na koberečku obrácený čelem k Mekce, půlměsíc s hvězdou – tento symbol nacházíme na vlajkách, kupolích mešit, ale i na sanitkách (analogicky k červenému kříži).

Obsah článku: Symboly Islámu – Rozšířenost Islámu – Mohamed – Počátek muslimské éry – „jihad“, „svaté války“ – Po Mohamedově smrti – Korán –Hlavní doktríny Islámu – Pět sloupů – shahada – salat – Ramadán – zakat – Mešita – Neo-islám – islámský fundamentalismus – sekularisti – liberálové

Černé laboratoře

O existenci černých laboratoří se moc neví. Mnozí z vás se domnívají, že jsou výmyslem konspiračních teorií. Černé laboratoře, ve kterých se vynalézají tzv. kurvítka a konkurenční strategie existují dodnes. V tomto článku je popsán skutečný příběh z roku 1948 o tom, proč nebyla na trh uvedena barevná televize o 20 let dříve, proč byly filtry do továrních komínů dlouhou dobu nedoporučovány, nebo o nebezpečné elektrických vodičích.

Obsah článku: Přijetí do práce – Černé laboratoře existují – 20. leté potlačování barevného TV vysílání – Kouř nad Filadelfií – Zisky za každou cenu – Martinova slíbená dovolená – Tajný vrah Anakonda – Bezpečnosti práce – Kurvítka – Kurvítko nenajdeš

Vakcína proti chřipce byla naprosto k ničemu

Loňská vakcína proti chřipce byla naprosto k ničemu, avšak lékaři hlásají, že to byl „velkolepý úspěch“. Opak byl pravdou. Údaje o účinnosti vakcíny vůbec nezohledňují vliv individuálního buněčného prostředí nebo schopnost těla přemoci nákazu. Vakcíny proti chřipce tak ve skutečnosti dávají chřipkovým virům nové vlastnosti pro přežití, podporují jejich různorodost, způsobují vznik silnějších mutací, které pak napadají především lidi staré, mladé nebo imunitně oslabené.

Obsah článku: Pravda o tom, co se stalo – Injekce poškozují očkované jedince – Výpočet metodou absolutního snížení rizika místo relativního – Volba typu virů pro vakcíny je od samého počátku něco jako věštění – Vakcíny proti chřipce dávají virů nové nepřirozené vlastnosti – Údaje o účinnosti vakcíny – Vitamín D posiluje imunitu – Vymizení virů z vakcín trvá dlouho – Způsobují vakcíny proti chřipce větší výskyt dalších infekcí? – Vedlejší účinky vakcín – Účinnost vakcín nebývá nikdy reálně stanovena – Poslední vakcína proti chřipce způsobila více hospitalizací, než jich odvrátila!

Vitamín D

Vitamín D pomáhá vstřebávání vápníku, jeho uchování a využití. Vápním potřebují i dospělí. Pomáhá uklidňovat nervy, dopomáhá ke zdravému spánku a snižuje citlivost na bolest. V některých státech se prodává mléko uměle obohacené vitaminem D. Prakticky jediným přirozeným zdrojem vitamínu D je rybí tuk.

Obsah článku: Nedostatek vitamínu D – Vstřebávání vitamínu D – Vitamin D v přechodu – Vitamín D a kazivost zubů – Vitamín D a jeho nedoceněný význam – Kam nechodí slunce, tam chodí lékař – Proč nám chybí vitamin D? – 6. dobrých účinků vitamínu D – Čím vitamín D prospívá – Úloha vitamínu D v organizmu – Zvláštní doporučení – Závěr – Individuální prevence nedostatku vitaminu D

Seriál o ozdraví pro časopis WM magazín Skryté skutečnosti od Václava Pospíšila, podle knihy Zdraví, náš životní úděl. V předchozích číslech již vyšlo: WM magazín č. 201 – Vitamín C obecně; WM magazín č. 200 – Co lékaři nevědí, WM magazín č. 198/199 – Vitamíny skupiny B.

Zdravá klobása

O škodlivosti uzenin nás lékaři strašili celá desetiletí. Nyní mají opačný názor. Konzumace klobásky může podle odborníků našemu zdraví prospívat. Samozřejmě, pokud si na ní pochutnáváme s mírou. Vědci klasifikují tuto potravinu jako součást skupiny proteinových potravin. Mezi nejlepší zdroje bílkovin patří stále libové maso, luštěniny, nebo ořechy. Dnes k tomuto seznamu přibyla klobása, protože obsahuje několik gramů kvalitních proteinů. Klobásky obsahují živiny, které jsou nezbytné pro udržení našeho zdraví.

Obsah článku: Vědci v tom mají jasno – Klobásky obsahují vitamín B 12 – Zdravá klobása

Přísady v margarínu

Přísady v margarínu souvisí s onemocněním Alzheimerovu chorobou. Pokud chcete dát uměle vyrobenému tuku – margarínu – příchuť obyčejného másla, musíte do něj přidat diacetyl. Diacetyl příjemně voní po másle a oříšku. Je postřehnutelný v koncentraci od 2 mg/l. Bylo zdokumentováno, že tato chemická látka vyvolává onemocnění plic a další zdravotní problémy u lidí pracujících v továrnách, kde diacetyl používají jako přísadu. Nejnovější výzkum naznačuje, že diacetyl může být jednou z příčin vzniku Alzheimerovy choroby.

Klimatické periody roku – listopad

180–letý teplotní cyklus se ukazuje ve velmi dominantní úloze, která se projevuje 90–letou periodou především v solární řadě, dále pak v povodňových cyklech, ve výskytu silných zim a podobně. Zdá se, že i průměrná délka lidského života kolem 80–85 let, a která se pohybuje v odchylce řádu má velmi blízko k této periodě. Dlouhodobé kolísání teplot v Praze – Klementinu má frekvenci 90 let ± asi 5 let. Výrazně se 180–letá perioda projevila například ve změnách směrů větru. Zde je naprosto dominantní. Náš život pod vlivem přírodních cyklů. Tak mě napadá, že s tím globálním oteplováním to nebude tak horké …

Město obrů na Sinaji

Domnívám se, že na území dnešního Akabského zálivu, existovalo ještě před 5000 lety město, které jsem nazval Měsíční město. Mírně zvlněná pevnina byla ideálním místem pro stavby domů. Město z mohutných kamenných bloků nemělo hradby ani jiné obranné konstrukce. Měsíční město bylo velké a mohlo být významným kulturním a obchodním centrem pro širokou oblast. Lidé zde spokojeně žili a prosperovali až do doby, než nastala poslední rekonstrukce pevnin!.

Obsah článku: Poslední změna pevnin před 5000 lety – Země před 5000 lety – Měsíční město – Město obrů

Léčivá síla Kóty zulu 664

21.–22.9.2018 se uskutečnilo 11. setkání pod Kótou zulu 664 v rekreačním areálu Riviéry Olšo v Markušovcích. V sobotu proběhl slavnostní křest nové pyramidy určené pro ozdravné pobyty.. Za víc jak jeden rok, kdy každý měsíc pravidelně měřím ionty v tunelu jsem zjistil, že ideální počet lidí v Iontovém tunelu je maximálně 10. Další zájemci by měli počkat venku až vyjdou ostatní.

Obsah článku: Noční měření iontů v Iontového tunelu – Křest pyramidy ORCHIDEA na Riviéře Olšo – Měření iontů v okolí Kóty zulu 664 – První odborný test tvarových zářičů – Pokus s vložením rukou nad soustavu pyramid.– Pyramidový koeficient 10 – Léčivá síla Kóty zulu 664

Vědci vyfotili astrální parazity

Tímu vedcov z univerzity v Kapskom meste v Juhoafrickej republike sa podaril šokujúci objav. Dostali potvrdenie, že našu myseľ môžu ovládať a vo väčšine prípadov ovládajú astrálne bytosti! Význam tohto objavu je tak dôležitý, že všetky vedecké štúdie týkajúce sa tohto výskumu boli nielen klasifikované ako prísne tajné, ale boli prijaté opatrenia na stiahnutie a odstránenie všetkých skôr vydaných publikácií s informáciami o tomto výskume.

Obsah článku: Metóda manželov Kirlianových – Spôsoby sledovania biopolí – Prenikanie astrálnych entít do aury človeka – Zaradenie výskumu medzi prísne tajné – Výsledky štúdií šokovali vedcov

Objev nových tunelů v Ravne 2

Pod bosenskou pyramidou Slunce existuje síť podzemních tunelů. Na konci léta jsme měl možnost zúčastnit se společně s Dr. Osmanagichem na prvním průzkumu nově objeveného podzemního labyrintu v parku Ravne 2. Z průzkumu vznikl unikátní videozáznam a článek, popisující první dojmy. Vše se odehrálo neplánovaně. Po příjezdu do Visoka jsem se setkal s objevitelem pyramid a ředitelem neziskové nadace „Bosenská pyramida Slunce“, s Dr. S. Osmanagichem, který mi ukázal před necelou hodinou nalezený kovový artefakt.

Obsah článku: Objev kovového artefaktu v tunelu C3 – Objev podzemního tunelu C3 v Ravne 2 – První průzkum podzemního tunelu C3 v Ravne 2 – Nové souvislosti – Návštěvy bosenského údolí pyramid

Výklad symbolu Caduceus

Ve vztahu k západní medicíně nalézáme symbol Caduceus: jde o okřídlenou hůl, kterou obtáčí dva hadi. Najdete jej jako heraldickou ozdobu nad lékařskými texty, v certifikátech lékařských škol, na medicínských webových stránkách, a dokonce i v nemocnicích a na lékařských budovách. Co však symbol Caduceus přesně znamená? Rozhodl jsem se provést menší průzkum, který by odhalil některá fakta.Ukazuje se, že Caduceus se říkalo holi, kterou nosil řecký bůh Hermes, známý jako posel bohů, ale také jako ochránce podvodníků, gamblerů a zlodějů. Je také především známý jako průvodce ke smrti.

Obsah článku: Tajemné symboly prozrazují temné působení medicíny – Zlo západní medicíny odhaleno – Skutečný symbol zdraví a uzdravování

                              WM magazín ke stažení
Regenračné centrum