Pyramidy v Bosně – test bioenergie

V květnu 2019 jsem uskutečnil první odborné měření bioenergie na bosenské pyramidě Slunce a na vrcholu mohyly ve Vratnici. Testu se zúčastnilo 22 dobrovolníků.

Co je bioenergie

Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak. Ve všech případech se jedná o životní energii člověka. Pokud máte sníženou hodnotu bioenergie, může vám to způsobovat vnitřní nepohodu a nemoci.

Pro první odborné měření časopisu WM magazín jsem použil profesionální přístroj navržený podle fyzika Wilsona (také Wilhelm) Reicha (1947). Přístroj reaguje na živé věci a umí měřit procentuální hodnoty bioenergie živých tvorů, rostlin, vody, potravin, minerálů apod. Přístroj dokáže spolehlivě změřit aktuální stav bioenergie s viditelným a srozumitelným výsledkem.

Energie pyramid a posvátných staveb

Pyramidy a posvátné mohyly na celé naší planetě emitují pozitivní energii. Pyramidy byly postaveny dávnou civilizací podle univerzálního plánu. Energie pyramid a posvátných staveb využívali lidé pro své zdraví a vědomosti. Energie pyramid a posvátných mohyl byla zdarma pro všechny.

Na planetě Země byly objeveny stovky pyramid, další čekají na své objevitele. Turisticky nejznámější jsou pyramidy v egyptské Gíze, které byly postaveny před pár tisíci lety. Méně známé pyramidy můžeme najít v Súdánu, v Číně, nebo v severní Itálii. Nejnovější objev pyramid v Evropě ohlásil v roce 2005 Dr. Osmanagich u města Visoko, v Bosně a Hercegovině. Bosenské pyramidy jsou staré 29.000 let.

První test bioenergie na pyramidě Slunce a na mohyle ve Vratnici

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2006, viděl jsem první archeologické vykopávky a nové objevy. V květnu 2019 jsem uskutečnil první odborný test, který měřil životní energii ve městě Visoko, pak na vrcholu pyramidy Slunce a na vrcholu mohyly ve Vratnici. Testu se zúčastnilo 22 dobrovolníků. Z výsledků měření bioenergie je zřejmé, že bosenská pyramida Slunce a mohyla ve Vratnici má pozitivní vliv na životní energii člověka.

Měřil jsem hodnotu životní energie ve městě Visoko, pak na vrcholu pyramidy Slunce a na vrcholovém platu mohyly ve Vratnici. Životní energie se na vrcholu posvátných staveb zvýšila o 15–20 %. Výsledky jsou vidět v grafu.

Na grafech jsou vidět rozdílné hodnoty životní energie. Energie pyramid zdravého člověka posílí o desítky procent. Pokud máte zdravotní problém (a nemusíte o něm vůbec vědět), je nárůst hodnoty životní energie snížený. Pozitivní impuls pyramidy vyvolává u nemocných ozdravnou reakci, která se projevuje rychlou detoxikací organizmu. Váš imunitní systém začíná opět pracovat na 100 %. To je důvod, proč mají někteří účastníci našeho prvního testu sníženou hodnotu životní energie.

Nová neinvazivní diagnostika

Dnešní moderní medína se spoléhá na preventivní screeningy, mamografy, rentgenové snímky, nebo nebezpečnou kolonoskopii. Tyto moderní medicínské postupy jsou nepříjemné, mnohdy devastující a dlouhodobě zdravotně nebezpečné. O negativních účincích nových screeningů vás seznamuji v časopise WM magazín Skryté skutečnosti.

Dnes mám možnost celkem spolehlivě zjistit vaši životní energii novým zařízením. Naše první testy na pyramidách a mohyle to dokážou bez vedlejších následků.

Nové testy životní energie

Testy nové bio-diagnostiky plánuji provádět pravidelně na dalších cestách a setkáních. Bosenské údolí pyramid navštívím v den letního slunovratu, kdy bude proveden první odborný test v podzemním labyrintu Ravne pod pyramidou Slunce. Pokud máte zájem, pojeďte s Novým cestovatele.cz → www.novycestovatel.cz/aktualni-cesty.

Další testy budu provádět na pyramidě Pálava, nebo na Kotě zulu 664. Informace o setkáních najdete vždy na stránkách časopisu WM magazín (www.wmmagazin.cz), nebo www.pyramidapalava.cz, nebo www.kotazulu664.sk.

Nová biodiagnostika může přinést neočekávané výsledky a možnosti. Je možné měřit nejenom kvalitu potravin, vody, nebo vlivu prostředí, ale také intenzitu prožitku…

Těším se na vás

Jiří Matějka


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.

 

 

 

 

 

 

Regenračné centrum