WM magazín č. 239-240 vánoční dvojčíslo

Číslo vyšlo 14.12.2021. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné →

WM magazín č. 239-240 obsah

68 stran

Vliv vakcinace na orgánové funkce. Profesor Staněk k povinnému očkování. Chybná interpretace viru. Téměř všechny vědecké pokusy s léky jsou bezcenné. Co dokáže kapka krve. Zkušenosti z používání generátoru BG3. Fenomén odkyselování – I. Falešní bohové. Středověká medicína – 3. Cesta do pravěku – vývěr Punkvy. Skleníkový efekt neexistuje, ani nemůže… Žádné ztráty u přirozeně chovaných včelstev. Tunis, Chott el-Jerid a velký podvod na turisty. Iontový certifikát – RD Frýdlant nad Ostravicí. Tajemství Býčí skály – legenda o bílém býkovi. Megalitický kalendář v Moravských Karpatech.

Časopis WM magazín č. 239-240/2021 ke stažení →

Vliv vakcinace na orgánové funkce

Provedl jsem časový test prvního dobrovolníka. Testoval jsem aktuální hodnoty orgánových funkcí před vakcinací, druhý test byl proveden pár měsíců po vakcinaci. Stejný časový test jsem provedl pomocí antigenních testů a pozorování kapky krve pod mikroskopem. Testoval jsem celkem 24 orgánových funkcí. Výsledkem je 173 analýz včetně grafů a srozumitelného vysvětlení aktuální orgánové kondice … Celý článek včetně parametrů najdete v časopise.

Obsah článku: Orgánový test má 80% úspěšnost. První test očkovaného. Celkový výsledek testů orgánové kondice. Výsledek jednoho vybraného testu. Výzva. Antigenní test z krve. Parametry a výsledky testu. Kapka krve pod mikroskopem. Závěr … Celý článek najdete v časopise.

Profesor Staněk k povinnému očkování

Státy nenesou žádnou odpovědnost za vakcínu, tu hodili na lékaře. Ale lékaři nenesou žádnou odpovědnost za vakcínu, tu hodili na vás. A vy jste každý tak vzdělaný, abyste chápali míru možných vedlejších účinků? … Celý článek a video najdete v časopise.

Obsah článku: Vakcinace a zdravotnický kolaps? Imunitní systém. Tajné smlouvy a žádná odpovědnost.

Chybná interpretace viru

Neexistující viry a DNA. Navzdory většinovému přesvědčení žádné patogenní viry neexistují. Tvrzení o existenci virů a virových onemocněních jsou založena na historicky rozšířených dezinterpretacích. Díky novým objevům je dnes snazší pochopit výskyt příznaků u různých osob, které byly dosud interpretovány jako nákaza a u kterých se věřilo, že byly způsobeny přenosem patogenů. Protože jsou vakcíny vyráběny výhradně na základě chybného předpokladu, vysvětluje to, proč jsou to zejména očkovaní lidé testováni „pozitivně“. … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Mylný výklad. Současná situace. Pochybné důkazy existence virů. Živá vakcína? Neexistující viry a DNA. Testy na zjišťování přítomnosti virů. Klíčové detaily. Takzvaní požírači bakterií. Noční můra materialistické vědy – mrtvá hmota je živá.

Téměř všechny vědecké pokusy s léky jsou bezcenné

Nová studie vyjadřuje pochybnosti nad vědeckou platností téměř všech výzkumů léku, které jsou prováděny u lidí. Ukazuje se totiž, že mnoho léků působí jen proto, že to lidé očekávají a nikoliv proto, že by vyvolávaly jakýkoliv „skutečný“ chemický účinek v těle. Jak se budete moci v tomto příspěvku dočíst, bylo prokázáno, že pokud je testovaným subjektům sděleno, že nedostávají léky proti bolesti – a ve skutečnosti je dostávají – pak se taková léčba stává prokazatelně bezcennou. … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Věda, o kterou se opírají farmaceutičtí výrobci, je v koncích. Mnoho léků účinkuje pouze tehdy, když tomu věříte. Mysl uskuteční vaše přání. Vědecké selhání. Návrh skutečného vědeckého experimentu. Proč je tedy většina klinických pokusů vědecky neplatných. Nemáme k dispozici žádný důkaz. Léčivá mysl. Informace o síle mysli jsou cenzurované. Placebo efekt. Reálné je to, co sami učiníte reálným.

Co dokáže kapka krve

Prevence je lepší volba než hledat pomoc, když už je pozdě. Jaké existují praxí ověřené možnosti neutralizace toxinů, bakterií a virů v krvi? Naše tělo neumí vyrábět dostatek obranných mechanizmů, protože je zatíženo vstřebáváním látek přijatých stravou, dýcháním, vodou, nebo jiným způsobem. Výzkumy ukázaly, že za posledních 50 let je rozdíl v kvalitě pěstovaných potravin, včetně zeleniny, až 90 procent. … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Co je to krev. Jak vypadá zdravá krev? Co můžeme v krvi vidět? Jak si můžete vyčistit krev? Čistič krve. Vše je o dodané energii. Zkuste to sami. Nové informace 2021.

Zkušenosti z používání generátoru BG3

Několik zkušeností, které stojí za přečtení. domnívám se, že mikro proudy jsou dobrá prevence
proti vzniku trombózy. Mnoho odborníků upozorňuje, že vakcinace může způsobovat trombocyty v krvi a v některých případech dochází k plicní embolii.)  … Celý článek najdete v časopise.

Fenomén odkyselování – I.

Proč okolo této tématiky nastala doslova hysterie ve světě hubnutí a jak se daří prodejcům a dealerům odkyselovacích doplňků výživy profitovat na masivní propagaci? Je proces odkyselování opravdu tak pozitivně vnímán a navrací kvalitu života brzy k normálu? Kdy nastává překyselení? Není odkyselování pouze boomem ve světě zdravého životního stylu a jeden ze způsobů jak vydělat na nevědomosti lidí? „Osobně bych doporučil, nebrat tématiku překyseleného organismu tak dogmaticky a nesvalovat všechny stávající, zdravotní komplikace na nadbytky kyselin.“ … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Kyseliny. Kyseliny a zásady. Hodnota pH. Acidobazická rovnováha, dle lékařské fyziologie. Acidobazická rovnováha. Kde je tedy pravda? Ledviny. Potlačování příznaků. Správná funkce ledvin.

Falešní bohové

Konvenční medicína, tak jak je praktikována a propagována dnes, nemá vůbec nic do činění s kvalitní vědou. Naopak se snaží dělat všechno jen pro prosazování kultovních názorů, které říkají, že pouze lékaři mohou léčit nemoci – nikoliv sami pacienti, nikoliv příroda nebo výživa. Propagátoři konvenční medicíny tvrdí, že celý trh s léky, chirurgické postupy, chemoterapie a veškerá další léčba jsou založeny na „přísné vědeckosti“. Na pojem „věda“ se odkazují až směšně často (setkáváme se s ním ve vědeckých časopisech, v klasické medicíně, v aplikacích lékařské péče atd). Jak možná tušíte, v běžné praxi konvenční medicíny lze nalézt až překvapivě málo ze skutečné vědy. Místo toho bývají dnes za vědu označovány celé sbírky mýtů, polovičních pravd, racionální nečestnosti, podvodů, podvodných průzkumů a zbožných přání. … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Jde o kult, nikoliv o vědu. Kam se poděl skepticismus. Církev medicínského vědění. Co by skeptici měli skutečně vzít v úvahu.

Středověká medicína – 3

Středověcí lékaři uměli lépe mluvit než léčit. John ze Salisbury ve dvanáctém století napsal: „Když slyším, jak spolu debatují, jsem unesen a takřka bych uvěřil, že dokážou vzkřísit mrtvého. Jediná věc ve mně vzbuzuje pochybnosti: jejich teorie si navzájem naprosto protiřečí.“ Ti, kdo za ony doktory zaskakovali, ať už to byli chirurgové jako třeba Henri de Mondeville nebo bradýři a chirurgové v jedné osobě, pohlíželi na tehdejší lékaře s despektem. Tito řemeslníci napravovali kosti, trhali zuby a prováděli chirurgické zákroky. V podstatě to byli oni, kdo se v té době stal skutečnými lékaři. … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Ve hvězdách. Chirurgové. Kukaččí hnízdo. Značkovací železo. Posedlí Měsícem. Opravdoví doktoři.

Cesta do pravěku – vývěr Punkvy

Vzdušné vitamíny v Československém podzemí. Seriál časopisu WM magazín. Již několik let měřím tzv. „vzdušné vitamíny“ v Česko-slovenském podzemí. Dnes uvidíte výsledky měření v podzemí vývěru řeky Punkvy. Záporné ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Záporné ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Negativní ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí. Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Vývěr Punkvy. Cesta do pravěku. Měření vzdušných vitamínů. Jak vznikají vzdušné vitamíny? Oficiální geologie. Nová geologie. Pevniny a moře před 5.000 lety.

Skleníkový efekt neexistuje, ani nemůže…

Prosím už mi nepište a nevysvětlujte, co že mají znamenat nejposlednější data o globálním oteplování, která jste právě nalezli v jakýchsi článcích a učebnicích. Před dvaceti lety jsem hovořil s manažerem environmentálního projektu při NASA – Ames. Byl jsem přes 20 let zaměstnán jako špičkový vědeckotechnický specialista na programu raketoplánu, takže tyhle lidi znám. Ředitelka projektu, doktorka „ekologie“, nebo tak něco, neznala skoro nic ze základů fyziky a chemie. Téměř polovina mých telefonních hovorů s ní obsahovala má vysvětlování, jak a proč je Země nakloněná a jaký to má vliv na počasí. Nakonec mne poslala, abych si pohovořil s jejím šéfem v ředitelství NASA … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Údaje NASA. Experiment jedna – Zábavná kuchyňská věda. Druhý experiment – náš kontakt s univerzem. Prověřte si spojení s vesmírem. Druhý experiment – vyvrácení existence skleníkové vrstvy. Jak si z nás vědecké kněžstvo tropí šašky. Kde nové „náboženství“ selhalo. Třetí experiment – Co stoupá? Co nestoupá.

Žádné ztráty u přirozeně chovaných včelstev

„Jsem na seznamu včelařů, obsahujícím asi 1000 lidí, a nikdo ve světě přirozeného včelařství, včetně komerčních včelařů z tohoto seznamu, nehlásí žádné kolapsy rojů.“ Problém velkých a na zisk zaměřených včelařských firem spočívá v tom, že používají ve svých úlech pesticidy k vykouření roztoče Varroa destructor, a podávají včelám antibiotika. Navíc vláčejí úly za náklaďáky z místa na místo, aby přišli k ještě více penězům za opylování To včelí roje pochopitelně stresuje … Celý článek najdete v časopise..

Tunis, Chott el-Jerid a velký podvod na turisty

Chotty byly v pravěku původně ramenem Středozemního moře. Postupně vysychaly, ale jak z moře stále přitékala další slaná voda, hromadila se v mělkých jezerech sůl. Podél solného jezera jsou stovky stánků, kde se prodávají pouštní růže. Většina „saharských růží“, jak se jim také říká, je zbarvená do hněda a působí přirozeným vzhledem. Jiné jsou červené, modré a zelené. Od místních obyvatel jsem zjistil jak to ve skutečnosti je … Celý článek najdete v časopise..

Obsah článku: Chott el-Jerid. Klamání turistů. Kontaminace Solného jezera.

Ožijí mýty a báje starých národů?

Před několika tisíci lety minulo naši planetu obrovské kosmické těleso a vyvolalo po celé zeměkouli nesmírné klimatické změny. Podle záběrů pořízených z oběžné dráhy satelity NASA a nových vědeckých dat jsou zde všechny důvody věřit, že přitom došlo k celé řadě velmi rychlých změn výšky mořské hladiny. V průběhu let, bylo objeveno mnoho pozoruhodných podmořských struktur. Mnohé z nich nemůžeme objasnit tradičním pohledem na prehistorii, jak ji interpretují vědci hlavního proudu. Pohled na zbytky pradávného mostu mezi Indií a Sri Lankou na záběrech NASA přivolává starověkou mytologickou historii. Mýty o záplavě ve starověku je třeba brát vážně. Velká Potopa není pouhá pověst. Šlo o skutečnou událost, která v dávné minulosti téměř vyhubila vyšší formy života na této planetě. Tvrzení starých národů o velké kosmické katastrofě, k níž došlo před několika tisíciletími dokládají i nedávné archeologické a geologické nálezy … Celý článek najdete v časopise..

Obsah článku: Rychlé změny pevnin a moří. Zbytky pradávného mostu mezi Indií a Sri Lankou. Beringova úžina, Domorodí Američané a velká potopa. Další případy, kdy se mýty setkávají se skutečností. Poušť Gobi byla kdysi velké jezero.

Iontový certifikát – RD Frýdlant nad Ostravicí

Na požádání majitelů RD jsem provedl měření záporných iontů na zahradě a ve vnitřních místnostech. Hodnota nad 1.000 i-/cm3 se považuje za významný zdravotní přínos. Při výstavbě nebo rekonstrukci je vhodné zjistit koncentraci vzdušných iontů před zahájením a po ukončení prací … Celý článek najdete v časopise..

Obsah článku: Iontový test rodinného domu. Průběh iontového testu. Použité materiály a povrchy. Měření vzdušných iontů a iontový koeficient. Měření teploty, vlhkosti vzduchu a ionizace. Vydání Protokolu a doporučení.

Tajemství Býčí skály – legenda o bílém býkovi

Býčí skála je jeskyně nacházející se v Moravském krasu, severně od Brna, v Křtinském údolí mezi městem Adamov a městysem Křtiny. Spolu s Barovou jeskyní a Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní systém v České republice o celkové délce přesahující 16 kilometrů. Bohužel, jeskyně je pro veřejnost otevřená pouze několik dní v roce. Domnívám se, že legenda o bílém býkovi, který žije v jeskyni Býčí skála, je pravdivá. V článku se dočtete nové důkazy … Celý článek najdete v časopise..

Obsah článku: Legenda o bílém a ohnivém býkovi. Bílý býk. Ohnivý býk. Soška bronzového býčka. Tajemství Býčí skály.

Megalitický kalendář v Moravských Karpatech

Pohyb slunce byl přesně zakotven ve starém megalitickém kalendáři. Dnes jsou osy východu a západu slunce posunuty o 15° důsledkem posunu zemské osy. Na Zemi žijeme jen jednou, teď a tady! Slované slaví nový rok vždy o rovnodennosti, kdy slunce vychází přesně na východě a zapadá na západě, Dnes vychází a zapadá s odchylkou 15°. Tato odchylka je zakotvena ve starém megalitickém kalendáři nedaleko Rajnochovic … Celý článek najdete v časopise..

Obsah článku: Plošiny na vrcholcích hor. Stopy dávné minulosti. Megality na vrcholcích hor. Schodiště na vrcholu hor. Megalitický kalendář. Božská odchylka. Orientace megalitického kalendáře. Slované a Keltové. Důkaz vychýlení zemské osy. Kostka s nápisy. Překlad znaků na kostce. Slovanský absolutní kalendář.

Časopis WM magazín č. 239-240/2021 ke stažení →

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum