WM magazín č. 229

25

Číslo vychází 19.1.2021. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné →

Seznam prodejních míst časopisu WM magazín →

WM magazín č. 229 obsah

40 stran

 • Používání a zdravotní účinky atmosférické elektřiny
 • Česneková voda a COVID-19
 • Zdravá místa – Ferdova studánka
 • Když se lékaři pletou
 • Paraziti, mikroproudy a harmonické frekvence
 • Jak efektivní je čínská medicína?
 • Mobilní telefony způsobují oxidativní stres buněk
 • Testy na COVID-19 a jejich účinnost
 • Amarant, chléb Slovanů
 • Probuzení starých virů na Sibiři
 • Věčný život z bakterie staré 3,5 milionu let
 • Co objevila v Caricině bulharská armáda?
 • Čím svítili kameníci v egyptských hrobkách
 • Z černobylské zóny je nyní jedinečné místo
 • Zimní slunovrat na pyramidě Pálava
 • Utopené civilizace
 • Založili starobylý Egypt Indové?
 • Záporné ionty a zdravé bydlení – 5, drahokamy a ionty
 • Každý zub je spojen s orgánem v těle

Časopis WM magazín č. 229/2021 ke stažení →

Záporné ionty a zdravé bydlení 5: drahokamy a ionty v bytech

Test časopisu WM magazín. Dnes si ukážeme, jestli minerály a kameny vytvářejí vzdušné záporné ionty Pokud postavíte svůj oblíbený kamen na stůl, nebo vystavíte na polici, pak si musíte uvědomit, že nebude produkovat tzv. vzdušné vitamíny. Pevné látky neprodukují ionty, pokud není zdroj energie (jako je radioaktivita, vysoké napětí nebo teplo nad asi 600 °C). Například krystal ani „diody“ nevytvářejí při pokojové teplotě žádné ionty. Test kamenů a krystalů v interiéru: Krystal, kámen z Ravne, Kamenná koule, granitová pyramida, Shungitová pyramida, Bílinské kuličky, orgonit, turmalín, kámen z Iontového tunelu na kótě zulu 664 … Celý článek najdete v časopise.

Používání a zdravotní účinky atmosférické elektřiny v historii

Zdravotní účinky atmosférické elektřiny. V architektuře minulosti byly velmi často používané návrhy v podobě věží. Věže jsou široce rozšířeny v architektuře gotických katedrál. Oficiální vysvětlení je: věže představují obecnou touhu zvýšit výšku chrámů, zviditelnit katedrálu z dálky a symbolizovat touhu jít až k Bohovi. Věže kostelů a katedrál nejčastěji doplňují zvonice. Co když chrámy měly funkci „lékaře“. Je známo, že pokud mají buněčné membrány silný negativní (záporný) náboj, pak do ní nemůže proniknout žádný virus (ani se k buňce připojit). Uvnitř chrámů probíhalo „dobíjení“, polarizace organismu. Lidský organizmus se skládá téměř výhradně z vody – jeho voda se změnila na živou vodu a dostává negativní ORP (oxidačně-redukční potenciál) … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Univerzální energie a komunikace * Zařízení na výrobu energie * Získávání atmosférické elektřiny * Zdravotní účinky atmosférické elektřiny * Předkové se nám pravděpodobně smějí *

 

Zdravá místa – Ferdova studánka

Již několik let se zajímám o tzv. vzdušné vitamíny a měřím je. Záporné ionty jsou velkým přínosem pro vše živé. Mimo mnoho známých a zdokumentovaných příznivých účinků, posílí hlavně vaši imunitu. Koncentrace iontů se měří na 1 cm3 (i-/cm3) vzduchu který denně dýcháte. Vyzkoušejte a navštivte toto Zdravé místo Již desetiminutový pobyt v takovém prostředí je velkým přínosem pro lidské zdraví. Napište mi vaše zkušenosti. Již desetiminutový pobyt u studánky Ferda posílí vaši imunitu … Celý článek najdete v časopise.

Když se lékaři pletou

Když si lékaři pletou příčinu s následkem. Není tomu dlouho, co jsem byl svědkem „léčení“ jedné mladší ženy, která bohužel zemřela na údajnou rakovinu prsu diagnostikovanou školní medicínou, tedy tou, která je nám běžně k dispozici. Když jsem celý její případ domýšlel „ex post“, přišel jsem na některé skutečnosti, které se mi dnes jeví jako nepochopitelné a z lékařského hlediska absurdní, že na tyto věci lékaři nepřišli již dávno … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Z historie * Příčina může být infekčního původu * Patologické e-coli *

Paraziti, mikroproudy a harmonické frekvence

Jak se do nás paraziti dostanou? Hlavní cestou je jídlo a voda. Infikováno je víc jak 50% zdrojů vody a jídla, zejména v organické stravě, protože se hnojí zvířecími výkaly. Většina prostředků denní hygieny, mýdla, šampony, krémy a čistící prostředky obsahují rozpouštědla, nejpoužívanější je benzen a propylalkohol. Tyto prostředky způsobují rychlý růst mikroskopických vajíček v našem těle. Před mnoha lety, kdy jsme nabyli vystaveni těmto chemikáliím, vajíčka parazitů našimi těly prošla, aniž by nám ublížila. Vajíčka parazitů jsou mikroskopická a představují vážné riziko. Žije v nás asi 1000 druhů parazitů a máme testy jen na 40 – 50 z nich. To znamená, že náš lékař, když provede testy, zjistí asi 5% parazitů, kteří v nás aktuálně mohou žít. A to ještě s přesností na 20%. Nejrychlejší způsob, jak vyčistit parazity z krevních buněk je použití krevní elektrifikace (přístroj BG3) v kombinaci se změnou jídelníčku. Aplikaci elektrod na zápěstí se doporučuje provádět nejméně hodinu denně po dobu tří týdnů … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Harmonické frekvence * Paraziti a jak se do nás dostanou * Kolik parazitů může být v lidském těle? * Neutralizace krevních parazitů *

Jak efektivní je čínská medicína?

Na Australské a Čínské univerzitě vyhodnotili rozsáhlé klinické studie tisíců pacientů s rakovinou. Studie, prováděné v různých dobách, byly zaměřeny na účinnost čínské medicíny. U 92% sledovaných studií byla léčba prováděna pomocí léčivých bylin – přičemž 72% studií kombinovalo léčivé byliny s tradiční čínskou medicínou (TČM), a 28% pouze TČM. Pokud budeme hovořit o samotných pacientech, pak bylo 64% z celkového počtu pacientů s rakovinou léčeno kombinací TČM a konvenční léčbou. Zbytek užíval pouze tradiční čínskou medicínu … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Čínská medicína při léčbě rakoviny * Je čínská medicína účinná? * Byliny nelze patentovat *

Mobilní telefony způsobují oxidativní stres buněk

Nové studie popsaly detailně princip, k čemu dochází vlivem působení signálu při telefonování. Tento mechanizmus je pozorován také při datových přenosech, WiFi a podobně. Telefonujete často? Mobilním telefonem u hlavy? Využíváte volné volací minuty a tarify s neomezeným voláním? Potom byste si možná měli uvědomit, k čemu přesně dochází právě vlivem vyzařování mobilního telefonu. Nejvíce při hovoru, ale také při zapnutém režimu datových přenosů … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Ochránci veřejného zdraví * Oxidativní stres buněk * Umělá elektromagnetická pole * Co to pro nás znamená? *

Testy a jejich účinnost

Na sociálních sítích jsou dnešním hitem videa, na kterých vidíte testování různých nápojů na COVID- 19. Dokonce se testovala jablečná šťáva, kolový nápoj i banán. Výsledky byly vždy pozitivní. Je to možné? Na videu vidíte mléko a zakoupený test. Po přidání kapky mléka se objevil pozitivní výsledek, ani sám majitel neměl odvahu mléko vypít. Stejné výsledky a reakce testujících se ukázaly u jablečné šťávy, nebo známého kolového nápoje. Domnívám se, že další testy na různých tekutinách musí dopadnout stejně. Časopis WM magazín provedl několik testů na různých tekutinách, včetně vlastní kapky krve. Testovali jsme krev, mléko, červené víno, bílé víno, destilát (slivovice) a pivo … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Může být mléko pozitivní? * Voda, sliny a krev * Testy CRP na bakterie *

Amarant, chléb Slovanů

Jak nepochopitelně krásná a tajemná je příroda! Podíváte-li se na rostlinu, myslíte si, že je to plevel. Amarant je názvem více než 60 různých druhů rostlin Amarantus. Dalšími jmény této odrůdy jsou shchiritsa, aksamitnik, kohoutí hřebeny, liščí ocas apod. Amarant je vysoká rostlina se širokými zelenými listy. Květy mají jasně fialovou, červenou nebo zlatožlutou barvu. Ikdyž je dnes Amaranth považován za plevel, před několika tisíci lety se používal jako prostředek k posvátným rituálům. Jedinečné vlastnosti této rostliny jsou stimulace růstu a obnovy tkáně, schopnost snížit zánět, zabránit chronickým onemocněním, zvýšit hustotu kostí, snížit tlak a posílit imunitní systém … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Amarantová semínka * Užitečné vlastnosti amarantu * Nutriční reforma – genocida potravin * Potravinová genocida * Příklady několik jídel ruské kuchyně *

Probuzení starých virů na Sibiři

Francouzský tým vědců je připraven oživit tisíce let starý virus. Prehistorický obří virus Mollivirus Sibericum je čtvrtý svého druhu. Několik virových částic, které jsou stále infekční, mohou ohrozit člověka. Byly vysloveny obavy na možná nebezpečí starověkého viru. Vědci však doufají, že jeho výzkum nám může přinést zdravotní výhody. Přední ruský molekulární biolog Sergey Netesov tvrdí, že virus může působit jako lék na oční chorobu s názvem Acanthamoeba keratitis způsobenou amébou, která proniká rohovkou a může vést k poškození zraku nebo dokonce k slepotě, a to zejména pro uživatele kontaktních čoček … Celý článek najdete v časopise.

Věčný život z bakterie staré miliony let

Ruští vědci dělají pokroky při hledání elixíru mládí zkoumáním bakterie s názvem Bacillus F, který zůstal naživu v permafrostu po miliony let. Výsledkem má být vyšší odolnost proti nemocem. V současnosti probíhají pokusy na myších a lidských krevních buňkách. Anatoli Brouchkov, vedoucí odboru Geocryology na Moskevské státní univerzitě, muž, který učinil tento senzační objev v Jakutsku, se přiznal, že se sám stal pokusným morčetem … Celý článek najdete v časopise.

Co objevila v Caricině bulharská armáda?

Je to největší tajemství světa – tajná vojenská operace Slava. Objev podzemních komor. Jde o město mimozemské civilizace? Domnívám se, že pravda je tam někde venku! Časopis WM magazín byl v Caričině. Na místě jsme zjišťovali nová fakta a svědectví o projektu Slava. Podívejte se. Udělejte si názor sami. Armádní operace byla tajná. Hledejme společně fakta … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: O Samuelův zlatý poklad zřejmě nešlo * Výzkum časopisu WM magazín * Stará mapa * Podivný rozkaz a biologická ochrana * Průlom * Poslední odstřel * Schodiště pro obry * Neviditelná zeď * Nový směr * Proč byl tunel vykopán? Baba Vanga o všem věděla * Podivné světelné objekty a setkání * Rekonstrukce podle staré mapy *

Čím svítili kameníci v egyptských hrobkách

Jaký druh světla používali kameníci v egyptských hrobkách, nebo dávní jeskynní umělci, které nezanechalo na stěnách stopy od sazí? Předpokládá se, že jeskynní malíři používali pochodně, ale například v jeskyni Altamira nebyly nalezeny žádné stopy po sazích. Ani v egyptských hrobkách nejsou černé stropy. Jedna z teorií předpokládá, že venkovní světlo bylo do hrobek přiváděno soustavou vyleštěných bronzových či zlatých plátů. Pokusy se zjistilo, že mnohokrát odrážený tok světla je v hrobce natolik slabý, že by byl pro práci kameníků k ničemu. ALe, jde to i bez elektřiny
a vyleštěných bronzových plátů … Celý článek najdete v časopise.

Česneková voda a COVID-19

Třeba je to pravda, zkusit se to může, nic nám to neudělá a jen pomůže. Hlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A teprve potom, na druhém místě, ovlivňuje plicní tkáň. Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme „inkubační doba“. Často používáme slova jako „silná“ nebo „slabá“ imunita. Obyčejní lidé však prakticky vůbec nevědí, co to je. Většina lékařů navíc má velmi malou představu o struktuře imunitního systému a funkčnosti jeho jednotlivých částí … Celý článek najdete v časopise.

Z černobylské zóny je nyní jedinečné místo

Z nějakého důvodu si každý myslí, že se jedná o zónu smrti, že tam chodí mutanti atd. Ale v tuto chvíli je to jedno z nejunikátnějších míst na planetě. Jeho jedinečnost spočívá ve skutečnosti, že Země ukazuje na člověka – podívejte se, co se na mě může stát, když vaše ničivá aktivita skončí! … Celý článek najdete v časopise.

Zimní slunovrat na pyramidě Pálava

Každý rok slavíme na pyramidě Pálava slovanský svátek, kdy se dny začínají prodlužovat, ustupují temné síly a přichází nová naděje. Děkuji všem, které neodradilo špatné počasí a přijeli. V tento významný čas jsme společně vystoupili na vrchol stupňovité pyramidy Pálava. Pyramida má jihovýchodní stranovou orientaci s odchylkou 10°, tak jako nejstarší stavby na naší planetě. Stupně pyramidy mají sklon 52°, tak jako Velká pyramida v Gíze. Na jihovýchodní straně pyramidy je velké plato. Pyramida Pálava byla postavena v 60. letech minulého století. Terasování kopce trvalo 10 let. www.pyramidapalava.cz

Utopené civilizace

Před asi 5 000 až 7 000 lety se staly se světem, ve kterém žili naši předci, hrozné věci. Povrch Země se změnil, celá území se propadla pod hladinu moří, jiná se vynořila. Vznikaly nové hory, pevniny a údolí. Na celé planetě se změnilo klima. Kdysi zelená Sahara vyschla, obrovské záplavy trhaly zemi, mnohá území se ponořila až 100 metrů pod hladinu. Odhaduje se, že 25 milionů čtverečních kilometrů obyvatelné pevniny pohltily vlny. Podmořská archeologie vznikla před 50 lety současně s rozvojem potápěčské techniky. Podle Nicka Fleminga, člena britské námořní archeologie, je na dnech moří přibližně 500 známých archeologicky zajímavých lokalit. Jsou to místa s předhistorickými stavbami staršími než 3000 let – po celém světě! … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Podmořská archeologie * Archeologický romantizmus * Vybájená historická chronologie * Použijte rozum * Co se tenkrát událo? To neví nikdo. * Černá díra v archeologii *

Založili starobylý Egypt Indové?

Staří Egypťané ve svých textech píší, že „… přišli z jihu přes velké moře“ ze země, kterou nazývali „země lodi“. Historici se domnívají, že šlo o Somálsko. To nemůže být pravda hned z několika důvodů. Somálsko není od Afriky odděleno velkým mořem a navíc se druh zvířat a rostlin popsaných starobylými Egypťany přesně shoduje s dnešní florou a faunou jihozápadního pobřeží Indie (známé jako Malabar). Zbývá jen dodat, že všechny tyto „náhody“ a podivné shody lze vypozorovat po celém světě. Jakoby kdysi dávno existoval úplně jiný, stejně propojený svět jako je ten dnešní. Je asi velmi zjednodušující hledat matoucí zkratky a přinášet nesmělá tvrzení, že ta či ona kultura dala vzniknout některé další. Mnohem pravděpodobnější je, že to, co dnes nacházíme, jsou ubohé zbytky původní celosvětové civilizace. Ti, co přežili dávnou katastrofu, o níž nemůže být pochyb, se pak v údolích velkých řek snažili zachránit vše, co se jim podařilo uchovat v paměti … Celý článek najdete v časopise.

Každý zub je spojen s orgánem v těle

Bolest v každém zubu může předpovídat problémy v určitých orgánech. Vaše zuby odpovídají konkrétním orgánům a systémům. Poškozené zuby mohou být příznakem problémů ve vzdálené části těla. Například, kořenový kanál v horní i dolní řadě zubů č.4 může ovlivnit prsní nebo plicní tkáň. Možná to zní těžko uvěřitelné, ale zkušenosti ukazují, že opravdu existuje silná souvislost mezi stavem vašeho chrupu a zdravím vnitřních orgánů. Bolest v zubu je jakýmsi indikátorem zdravotního problému v nějakém tělesném orgánu, se kterým je daný zub spojen. Jednou z osvědčených praktik je působení magnetických pulsů na zuby, dásně a čelisti. Magnetické pulsy rozpohybují orgány a lymfatické uzliny. Terapie magnetickými pulsy přístrojem MPG30 obnovuje poškozené buňky a například již po pár dnech mizí nejenom bolesti zubů … Celý článek najdete v časopise.

Časopis WM magazín č. 229/2021 ke stažení →

Pokud vám časopis líbí, podpořte časopis předplatným →.

Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum