WM magazín č. 251–252 vánoční dvojčíslo

Tištěné číslo vychází 12.12.2022. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

WM magazín č. 251 – 252 obsah

64 stran

 • Mléčné výrobky obsahují „zvířecí“ střevní mikrofloru
 • Zelené ohýbání přírodních zákonů
 • Žádné úmrtí na vitamíny, zato 3 miliony na léky na předpis
 • Mlha a záporné ionty
 • Exploze sopky Tonga – nová data vzbuzují obavy
 • Názvy nemocí jsou fikce
 • Jak nám byla ukradena zdravotní péče
 • Skutečná příčina rozpadajících se zubů
 • Co se stane s duší 40 dní po smrti
 • Kamenné koule na jižní Moravě
 • Polovina mozku je někdy lepší, než celý
 • Světlo, teplo a potrava
 • Věčná záhada zvaná Rtanj
 • Pojídači ropy
 • Evropa a „zaostalé Rusko“
 • Je žvýkačka nejtoxičtější zboží?
 • Evropané jsou vlastně velká rodina
 • Podivná událost před 3000 lety
 • Doba ledová – historický otazník
 • Fosilní kladivo

Časopis WM magazín č. 251-252  ke stažení →

Mléčné výrobky obsahují „zvířecí“ střevní mikrofloru

Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. Nejoblíbenější jogurty nejsou jogurty, ale zahuštěná obarvená hmota, která mléko neviděla ani z vrtulníku. Když jsem dělala analýzu bifidobakterií, zjistili jsme laboratorními testy, že bifida v dlouho trvanlivých jogurtech jsou zvířecího původu tedy Bifidus esencis.

Zelené ohýbání přírodních zákonů

Zelená dohoda (Green Deal) je zářným příkladem ideologizace ekologie a ohýbání přírodních zákonů podle momentální potřeby. Leží budoucnost světové výživy na drobných farmářích? To těžko. Zvýšenou potřebu potravin bohužel pokryje jen intenzívní produkce. Země s rozdrobeným zemědělstvím jsou na tom obvykle potravinově špatně.

Žádné úmrtí na vitamíny, zato 3 miliony na léky na předpis

Během posledních 27 let – což je kompletní časový rámec, ve kterém jsou k dispozici data – zde bylo 0 (nula) úmrtí v důsledku vitamínů a více než 3 miliony úmrtí souvisejících s užíváním léků na lékařský předpis. Tato zjištění jdou proti tvrzením mainstreamových lékařských „odborníků“ a hlavních sdělovacích prostředků, kteří často protlačují myšlenku, že multivitaminy jsou škodlivé pro vaše zdraví, a že léky jsou jedinou vědou podpořenou možností na zlepšení lidského zdraví.

Článek vyšel na webu: www.iontovydum.info

Mlha a záporné ionty

Vzdušné ionty jsou kladně nebo záporné nabité částice, kdy se měří jejich koncentrace na 1 cm3. Záporné ionty, které dýcháme, se dělí na lehké, střední a těžké z nichž lehké jsou velkým přínosem pro naše zdraví. Střední a těžké ionty jsou pro organizmus škodlivé, stejně jako ionty kladné. Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů alespoň nad hodnotu 1.000 i-/cm3. V podzimním období se vyskytují časté mlhy, ráno, nebo celý den. Zajímalo mě, jaká je v mlze koncentrace záporných iontů. Měření jsem provedl na venkovní zahradě u rodinného domu v Kvasicích. Výsledek měření ukázal vysokou koncentraci vzdušných lehkých záporných iontů. Článek vyšel na webu: www.iontovydum.info

Obsah článku: Běžné hodnoty záporných iontů v různém prostředí. Mlhavé počasí a záporné ionty. Měření iontů na zahradě a v rodinném domě. Druhé iontové měření ráno. Zdravotní procházka mlhou.

Exploze sopky Tonga – nová data vzbuzují obavy

Exploze sopky Tonga byla děsivá. Vulkanický sloupec dosáhl mezosféry a zdá se, že to bude mít dopad na klima. Nová data vzbuzují obavy. Výbuch narušil koloběh vody ve stratosféře. Co to bude znamenat pro život na Zemi poznáme za pár let. Z těchto událostí je zřejmé, že činnost člověka nemá vliv na klima.

Obsah článku: Voda a popel se dostaly až do mezosféry. Sopka ohřívá planetu.

Názvy nemocí jsou fikce

Lékaři a farmaceutické společnosti používají k manipulaci pacientů za účelem dotlačit je k práškům, na operační sůl a k chemoterapiím „skrytý jazykový kód“. Naučte se ho odhalit, a jak se bránit proti skryté manipulaci moderní medicínou. Mějte prosím na paměti, že netvrdím, že by zdravotní příznaky, které lidé zakoušejí, nebyly reálné. Určitě jsou! (Když máte úraz hlavy, tak ho prostě máte!) Ale názvy chorob, včetně výkladů užívaných k jejich charakterizaci a popisu ve světě moderní medicíny, nejsou nic víc než smyšlenky; modely falešné reality sdílené konvenčními lékaři.

Obsah článku: Odhalení skrytých jazykových kódů. Co jsem přitom zjistil je neuvěřitelné. Jak to účinkuje, aneb virus v mysli. Reverze utajených kódů k vymývání mozku. Co se dozvíte. Symptomy jsou skutečné; názvy nemocí jsou fikce.

Jak nám byla ukradena zdravotní péče

Nedávno jsem si přečetl dva články o nejčerstvějších lékařských objevech, které mne opravdu pobavily. Každý jinak. Zejména ten první zaťal mou skepsi a nedůvěru v některé aspekty současného lékařství ještě hlouběji než už zaťaty byly. První článek informoval o tom, že bylo čerstvě lékařskými výzkumníky zjištěno, že stříbro zabíjí viry. To je vskutku objev hodný 21. století. Stříbro je staré známé přírodní antibiotikum a antivirotikum. Druhý článek se zmiňoval o tom, že jiní vědci zjistili, že bylina Podražec jepičí (Aristolochia baetica), po tisíciletí využívaná v tradiční čínské medicíně, prý obsahuje silnější karcinogen, než tabákový kouř nebo UV záření – kyselinu aristolochovou. No, vzhledem k tomu, že mám větší důvěru v čínskou tradiční medicínu než v západní školskou alopatickou medicínu, tak si musím položit otázku, jak moc jsou spolehlivé metody stanovování karcinogenity látek.

Skutečná příčina rozpadajících se zubů

Podle vžité představy lidé odedávna trpěli bolestmi děravých zubů a nemocnými dásněmi. Pravda je ale jiná. Prehistoričtí lidé měli daleko zdravější chrup, než my. Ačkoli to na první pohled vypadá nesmyslně, dává to po troše uvažování smysl. Vyvíjeli jsme přece jako lovci a sběrači. Trvalo hodně dlouho, než jsme se adaptovali na život zemědělců a upravovanou stravu.

Co se stane s duší 40 dní po smrti

Vědci učinili šokující objevy. DNA je dlouhá 500 miliard kilometrů, obsahuje o nás všechny informace, od chloupků v obočí po emoce, od barvy očí až po nemoc. Určitě jste slyšeli o fantomové bolesti, když si lidé bez prstu stěžují na bolest ztraceného prstu. Mají pravdu!

Obsah článku: 40 dní po smrti. Experiment.

Kamenné koule na jižní Moravě

Roky hledám kamenné koule na celé naší planetě a před pár týdny jsem je objevil nedaleko místa kde bydlím, v Kvasicích. V západní části starého lomu jsem uviděl kamenné koule. Koule jsou uloženy v jedné rovině. Lom se nachází na místě pravěkého Slovanského Oppida.

Obsah článku: Kamenné koule. První informace o koulích v Kvasicích. Hledání koulí ve starém lomu. Pravěké Oppidum a Kvasice. Měření bioenergie ve starém lomu.

Polovina mozku je někdy lepší, než celý

Ortodoxní pohled na lidský mozek zastává názor, že jeho levá či dominantní polovina řídí pravou stranu těla a zabývá se logickým myšlením, verbální analýzou, atd. Pravá strana mozku ovládá levou stranu těla a je odpovědná za prostorové a intuitivní myšlení. Jenže, obě poloviny lidského mozku mají schopnost fungovat jako celý mozek.

Světlo, teplo a potrava

Ospalý sluneční cyklus naznačuje, že změna klimatu probíhá spíše ve smyslu globálního ochlazení. Místo oteplování nás čekají mrazivá desetiletí. Úsilí o „zastavení globálního oteplování a klimatických změn“ redukcí kysličníku uhličitého, čili například uzavřením uhelných elektráren, vytváří pouze krizi ve smyslu „teplo nebo jídlo“. Vědecké důkazy ukazují, že CO2 není hlavním ovladačem teploty – navzdory zvýšení jeho hladiny nedochází k žádnému globálnímu oteplování. V nejposlednějším prosáklém návrhu nové zprávy IPCC, stejně jako Britská meteorologická služba, už připouští, že v posledních 16 letech k žádnému globálnímu oteplování nedošlo.

Věčná záhada zvaná Rtanj

Podivuhodný Rtanj je nejtajemnější místo v Evropě a největší pyramida světa, o které mnozí říkají, že není dostatečně prozkoumána. I když možná nebyla prozkoumána pro veřejnost, jistě ji v tajnosti prozkoumalo mnoho badatelů domácích i z ciziny, kteří jako „obyčejní turisté“ přijíždějí do Rtanje. Podle legend bydlel na vrcholu bájný čaroděj, který ovládal celý svět. Jednoho dne se propadlo jeho město i sním do nitra hory. Mohou být podzemní dutiny a otvory vstupy do zaniklého města.

Obsah článku: Hitler na Rtanji. Rtansjký čaj. Současné výzkumy. Energie pyramidy Rtanj. Posvátná geometrie. Bioenergetická léčba. Vstup do podzemí?

Pojídači ropy

Lidské bytosti čerpají energii z potravy, kterou sní. Až do posledního století byla veškerá energie dostupná na této planetě z potravy odvozena prostřednictvím fotosyntézy ze slunce. Ať už jíme rostliny nebo zvířata, která je spásla, energie v potravě byla vždy odvozena ze slunce. Jaká je dnes skutečnost? Toto je pravděpodobně nejdůležitější článek, který jsem kdy napsal. Zcela jistě ten nejděsivější a s nejneutěšenějšími závěry, k nimž jsem kdy dospěl. Nejpíš mnohé čtenáře dost znepokojí, tak jako popisované vyhlídky znepokojily mne. Pro budoucnost je však důležité, abychom je vzali na vědomí a diskutovali o nich.

Evropa a „zaostalé Rusko“

Evropská byrokracie zešílela! Vzhledem k situaci v České republice, dnes fatálně závislé na dovozu potravin, je otázkou, zda by touto cestou mohla být nastartována cesta k potravinové soběstačnosti země a návratu části nezaměstnaných do primárního sektoru. Nezbývá ale než se také zeptat, zda po rozkradení této země spekulanty ještě zůstaly k dispozici nějaké pozemky. Rusům zahrádky, Američanům trávníky a Čechům … billboardy.

Je žvýkačka nejtoxičtější zboží?

Žvýkačky jsou stejně škodlivé jako cigarety. Kolik z vás si někdy přečetlo složení žvýkaček? Pokud jste tak učinili, víte, o jaké látky se vlastně jedná? Jsou žvýkačky více karcinogenní než cigarety? V tomto článku se dozvíte, že žvýkačky patří k nejtoxičtějším produktům, které konzumujeme, a že mohou způsobit některé velmi
vážné choroby.

Evropané jsou vlastně velká rodina

Nová genetická analýza ukázala, že Evropané jsou mezi sebou velkou měrou příbuzní. V Evropě jsme tedy skoro jedna rodina. Možná proto ty věčné hádky a spory. Jsme zřejmě potomky nevelké skupiny předchůdců, kteří zde žili před pouhou tisícovkou let.

Podivná událost před 3000 lety

Miliarda je ve smyslu populace hodně velké číslo, zejména vezmeme-li v úvahu celosvětovou populaci za 3000 let, což naznačuje, že našimi předchůdci byla jen velmi malá skupinka lidí. Co se stalo před zhruba 3000 lety? A kdo tedy postavil všechny ty prokazatelně mnohem starší, udivující stavební zázraky? Na tyto otázky nám genetici asi neodpoví…

Doba ledová – historický otazník

Jeden z největších historických otazníků. Všechny zmíněné a další hypotézy vysvětlující velkou dobu ledovou se jeví jako jedna velká hromada teorií, do níž lze „zapíchnout špendlík a vybrat si“. Každá z nich je podepřena vědeckými důkazy a má své oddané stoupence. Každá vypráví příběh o minulosti Země poněkud jinak.

Obsah článku: Val ze sněhu a ledu. Po stopách zalednění. Oběžná dráha a kolísání náklonu zemské osy. Vyvrásnění Himálaje a globální klima. Mořské proudy a nová doba ledová. Vesmírný návštěvník. Putující póly. Lze ledové doby považovat za skutečnost?

Fosilní kladivo

Důkladná vyšetřeni fosilního kladiva potvrzují jeho pravost. Tento poznatek vyžaduje zásadní změnu obrazu světa, protože nemohl existovat žádný pomalý vývoj, a tedy ani žádná evoluce. Kladivo bylo vyrobeno nám neznámým technickým postupem za zcela jiných atmosférických podmínek. Kladivo bylo kdysi prokazatelně úplně a stále ještě je částečně uzavřeno v masivním vápenci. Kov zčásti vytvořil chemickou vazbu s okolním skalním materiálem. Z toho nutně plyne, že fosilní kladivo muselo být zhotoveno ještě dříve, než vznikl kámen! Stáří horniny odhadují geologové nejméně na sto čtyřicet, případně až na čtyři sta milionů let. Pokud je toto tvrzení pravdivé, musí být kladivo přinejmenším stejně staré.

Obsah článku: Návštěva v Glen Rose. Popis kladiva. Zkoumání kladiva. Přírodní původ oceli? Kdy bylo kladivo zhotoveno?

Časopis WM magazín č. 251-252  ke stažení →

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum