WM magazín č. 186 – 187


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


Časopis WM magazín: www.wmmagazin.cz

WM magazín – letní dvojčíslo 186 / 187

Jak funguje svět – I.

Jak doopravdy funguje náš svět. Dozvíte se, proč Měsíc krouží okolo země a nespadne, a kde se tu vzala, a jak vznikla naše planeta Země. Pochopíte starověké mýty a legendy a budou se vám zdát pravděpodobné. Ukazuje se, že jde o hodnověrně popsané dějiny. Pochopíte, proč došlo k potopě světa, a proč bylo Noemovi 500 let, když začal stavět svou archu. Kdo vlastně jsou Bozi a kdy na Zemi vládli. Odkud se vzaly pyramidy a proč byly postaveny. Většina z toho, co zde čtete, zazní vůbec poprvé.

Velká Morava

Na území Česka a Slovenska údajně existovala říše Velká Morava. Dodnes nevíme, kde bylo její hlavní město. Nová fakta naznačují, že centrum Velkomoravské říše musíme hledat na území bývalé Jugoslávie. Císař Konstantin VII. uvádí, že Velkou Moravu najdeme na Balkáně, jižně od Maďarska. Dioklecián píše: „původní lidé ve Viminaciu nepsali latinkou, na rozdíl od řečtiny v jižních provinciích“.

Jak vznikají kruhy v obilí?

Přízemmí bouřka může být příčinou vzniku záhadných kruhů v obilí a jiných porostech. Plazma je čtvrté skupenství hmoty, má řadu přírodních i umělých forem. Kruhy v obilí a polní magnetická indukce.

Tajemství Indočíny

Ženy s žirafími krky, údolí džbánů a tajemné město obrů, to je tajemství Indočíny. Schody, dveře a otvory jsou navrženy tak, aby tvořily vysoký prostor na hlavami. Kamenné bloky o hmotnosti až 250 tun nemají žádné vazby. Jsou spojovány bez malty, bloky jsou tak přesné, že mezi nimi nejsou téměř vidět spáry. Dnešní moderní technologie nedokáže takovou stavbu napodobit.

Bobovy otázky a odpovědi

„Pokud bojujete s infekcí, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou spolu s magnetickým Pulserem.“ Domnívám se, že jde o úžasný průlom a nejdůležitější lékařský objev za poslední desetiletí. Pomocí poznání se osvobodíme od nemocí, infekce a toxinů. Věřím, že tyto ověřené informace nás mohou navždy zbavit lékařů, léčiv všeho druhu, nemocnic a známých nevyléčitelných chorob, nebo dosud neobjevených. → Bobovy stránky.

O pšenici veřejnost nic neví

Příčinou toxicity pšenice není obsah lepku, nebo šlechtění. Dokonce to nesouvisí ani s tím, o jaký druh se jedná. Problém hledejme jinde. Bezradní rodiče se diví, proč u dětí nastává autoimunitní reakce po konzumaci pečiva a u jiných potravin ne. Sklizeň pšenice je doslova hrůza.

Překyselení organizmu

„Prekyslenie organizmu“ začal byť pojem tak často skloňovaný v mojom okolí, až som si našla čas sa naň pozrieť bližšie a nájsť v odborných článkoch odpovede na 5 základných otázok, ktoré som si kládla.Strava vie dokázateľne výrazne ovplyvniť pH moču. Je teda samotné pH moču dôležité? Nie. Teda jedine, žeby malo mať vplyv na glazúru záchoda.

Kanadská studie a mobilní telefony

Tato studie přináší další důkazy, které spojují používání mobilních telefonů s rakovinou mozku, a jsme přesvědčeni, že kriteria pro radiofrekvenční záření mají být klasifikována jako pravděpodobný lidský karcinogen. Vlády musí přijmout okamžitá opatření pro informování veřejnosti a přijetí ochranných opatření.“

Účel vzdělávacího systému

Dá se již téměř s jistotou říci, že svět čekají brzy čekají přelomové změny. Přímým důkazem toho je nejen znatelná proměna v chování běžné společnosti.Lidé si začínají spontánně uvědomovat, že je prázdný konzumní život neuspokojuje; blížící se změny zároveň naznačují i nedávné převratné objevy oficiální i neoficiální vědy.

Tesla

Jedinečné Teslovy komentáře, vnášející hodně světla do jeho práce, se vztahují ke konkrétním obrázkům. Jejich kvalita je nevalná, ale je to tak bohužel se všemi ilustracemi z té doby, které lze dnes ještě sehnat…Kdyby všichni tito lidé věděli, co jsem ve skutečnosti udělal, nezasahovali by do mého uspořádání a nechali můj aparát tak, jak je. Marconi semhle připojil [řez D] dva disky. Já tam nakreslil jen jeden; on dva. A říkal: „Podívejte se na to, co se stane! Když se ty disky roztočí, dějí se podivuhodné věci!“ Jaké podivuhodné věci? Nuže, když se ozubení kol míjí, proudy se rozpadají a přerušují. To je ta podivuhodná věc, která se děje?

Krok po krůčku

Tato informace je určena k volnému využití. Nesmí být použita k patentování, opatřena ochrannou známkou či nahlášena jako chráněný vzor a není ji možné prohlásit za výlučné vlastnictví žádného jedince ani firmy. Prosíme rozšiřujte tyto znalosti beze změn, a v co největším možném rozsahu.

Glokalizace

Principy globalizace se musí stát minulostí. Vzpamatujte se. Přestaňte hrát roli pěšáků v geopolitických šachových hrátkách. Nenechte se zneužívat jako  regionální potrava pro děla kvůli řešení něčích geopolitických záměrů. Vzpamatujte se. Přestaňte hrát roli pěšáků v geopolitických šachových hrátkách. Nenechte se zneužívat jako regionální potrava pro děla kvůli řešení něčích geopolitických záměrů.

Ženy ženám a klon muže

Bůh je žena, protože žena nemá v rejstříku na cokoliv jen jediné slovo. A jestliže opravdu výjimečně ano, tedy poslední! A tak, aby bylo o čem pokecat, Bůh začala tvořit, a stvořila Zem a oblohu a vůbec všechno. Nebylo ale pokecat s kým, tak když už byla v tom tvoření, stvořila podle sebe ženu Evu. Proto jsou ženy vždycky božské, ale nejsou úplně dokonalé, jako Bůh, protože by nebylo o čem mluvit a co porovnávat. Takže když už si po několika stech letech všechno aktuální řekly, rozhodly se, že si stvoří méně dokonalou bytost, aby je mohla obdivovat, muže Adama.

Zemědělství ovládá hrstka magnátů

Nejslibnější nová příležitost potravinářských korporací dnes spočívá v digitalizaci zemědělství. ?? Jenže ta ještě víc znevýhodní drobné producenty, kteří si ji nebudou moci dovolit. ?? Obří firmy nemají příliš zájem řešit environmentální ani sociální problémy související s průmyslovým zemědělstvím. ?? Kvůli nim jsme obézní a nemocní.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet → IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

Pokud se vám článek líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Regenračné centrum