WM magazín č. 10-23 (263)

Tištěné číslo vyšlo 8.11.2023. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

Tel: +420 777 770 609

WM magazín č. 262 obsah (10-2023)

40 stran

  • Skutečné příčiny srdečních onemocnění
  • Země pod námi se rozšiřuje!
  • Fosilie, které odhalují pravdu
  • Počátek nové medicíny
  • Bobovy otázky a odpovědi
  • Žiju zdravě ale kouřím
  • Jak funguje svět – I.
  • Velká Morava

Skutečné příčiny srdečních onemocnění

Reálnou příčinou srdečních onemocnění není ani cholesterol, ani tučná strava, jak se po dlouhá léta tvrdilo. Výzkumy prokázaly, že kardiovaskulární onemocnění vznikají v důsledku chronického zánětu arteriální stěny. Jestliže neexistuje zánět, cholesterol se v cévách nehromadí a volně jimi obíhá.

Obsah článku: Příčinou je zánět arteriální stěny. Chronický zánět a nízkotučná dieta. Příčiny chronického zánětu. Zdraví ohrožující potraviny. Omega-6 a rostlinné oleje. Zpracované potraviny a rychlé občerstvení. Odstranění zánětu. Medicínský omyl.

Země pod námi se rozšiřuje!

Zahřívání podloží, vznik magnetického pole, tvorba vody a uhlovodíků, energie sopek, pokles půdy, kalendářní reformy a zpomalení rotace naší planety – všechny tyto procesy jsou vzájemně provázány a vysvětlitelné. Budoucnost je ve vodíkové energii.

Obsah článku: Čím blíže je teorie pravdě, tím více faktů vysvětluje. Hry na geologii. Jádro Země se skládá ze sloučenin vodíku a kovů. Obsah kyslíku v atmosféře. Nové argumenty. Budoucnost je ve vodíkové energii.

Fosilie, které odhalují pravdu

Fosilie, artefakty, mamuti, velryba a lodě nalezené pří těžbě uhlí, navždy změní váš pohled na svět. Věda tvrdí, že všechno ví. Vědci znají, jak vznikla Země i vesmír, nebo kdy vznikl první člověk. Pravda o minulosti je poskládaná jak lego, jenže stavebnice je velmi povrchní, bez jasných důkazů. Představte si situaci, co by se stalo, kdyby jedna kostka představovala skutečný materiální důkaz. Historická konstrukce by se rozsypala.

Obsah článku: Otisk velryby mění pohled na historii. Fosilie stromů. Zkamenělá lodní flotila. Panonské moře podle oficiální vědy. Panonské moře a nová geologie. Panonské moře vyschlo před 5000 lety. Obří val na Slovensku. Co se odehrálo na naší planetě?

Počátek nové medicíny

Instituce a spolky staromilců obhajujících vědecká dogmata jsou brzdou nových objevů. Zejména v oblasti medicíny může být takové zdržování nebo váhavé schvalování nových myšlenek příčinou mnoha zbytečných úmrtí.

Obsah článku: Příčinou rakovinových onemocnění jsou mikroby. Pasteur versus Béchamp. Somatidový cyklus. Somatidy jsou živé bytosti. První pokusy a nadějná léčba. Nebezpečné rentgenové ozáření. Můj lékař by mi o tom musel něco říct. Závěrem?

Bobovy otázky a odpovědi

„Pokud bojujete s infekcí, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou BG3 spolu s magnetickým pulserem MPG30.“ Dr. Bob Beck

Obsah článku: O co jde? Co elektrizace krve v podstatě znamená? Je krevní elektrizace a magnetické pulsování bezpečné? Je používání elektřiny pro zdraví novou koncepci? Jaký je rozdíl mezi statickými magnety a pulsní magnetickou terapií? Je elektrický proud škodlivý pro krev? Je elektrický proud užitečný pro krev? Je tento typ léčby závislý na konkrétní frekvenci? Produkují přístroje škodlivé „EMP“ elektromagnetická pole? Proč musím omezit užívání bylin a léků před a po použití přístroje? Jak poznám, že jsou pro mne přístroje prospěšné? Jak důležitý je Magnetický Pulser? Komu mohou tato zařízení pomoc? Jak důležité je pokračovat v léčbě (krevní elektrizace a magnetický pulser), když jsem s tím začal? Nové zkušenosti za téměř 8 let používání.

Žiju zdravě ale kouřím

Je dobře známo, že kouření způsobuje rakovinu, bereme to jako fakt, ale o čem se málokdy mluví, je to, že 70 % veškerého výskytu rakoviny je u nekuřáků. To, co si málo lidí uvědomuje, je skutečnost, že zákazy kouření nejsou kvůli našemu zdraví. Kdyby tomu tak bylo, nebyly by chemikálie v našich potravinách, geneticky modifikovaná semena, růstové hormony v mléčných výrobcích, odpadní látky v pitné vodě, rtuť v očkovacích sérech nebo těžké kovy v pleťové kosmetice.

Obsah článku: Odnaučený kuřák Hitler. Kuřáci žijí o pár let více. 70 % veškerého výskytu rakoviny je u nekuřáků. Pasívní kouření je výmysl. Protikuřácké akce jsou dobrý byznys. Zákaz kouření není o zdraví.

Jak funguje svět – I.

Jak doopravdy funguje náš svět. Dozvíte se, proč Měsíc krouží okolo země a nespadne, a kde se tu vzala, a jak vznikla naše planeta Země. Pochopíte starověké mýty a legendy a budou se vám zdát pravděpodobné. Ukazuje se, že jde o hodnověrně popsané dějiny. Pochopíte, proč došlo k potopě světa, a proč bylo Noemovi 500 let, když začal stavět svou archu. Kdo vlastně jsou Bozi, a kdy na Zemi vládli. Odkud se vzali pyramidy a proč byly postaveny. Většina z toho, co zde čtete zazní vůbec poprvé.

Obsah článku: Je na čase převzít roli bohů. Existuje i jiná varianta. Naše rodná planeta. Země je vodič. Schumannovy frekvence. Reaktor ve středu Země. Volná energie ze Země. Konstrukce a funkce pyramid. Každá planeta má svůj reaktor. Co je gravitace. Co je gravitace. Voda, ropa, uhlí a plyn se obnovuje. Slunce neohřívá planety.

Velká Morava

Na území Česka a Slovenska údajně existovala říše Velká Morava. Dodnes nevíme, kde bylo její hlavní město. Nová fakta naznačují, že centrum Velkomoravské říše musíme hledat na území bývalé Jugoslávie. Historie je nám známá, v učebnicích dějepisu romanticky popsaná. Zůstává otázkou, kdo založil a jaká civilizace obývala oblast delty řeky Velká Morava před vpádem Římanů na Balkán?

Obsah článku: Sámova říše, sjednocení slovanských přistěhovalců. První pokus o evropský centralismus. Konec českých Moravanů. Cyril a Metoděj jako dobrý ideologický nástroj nové moci. Velká Morava a Moravská rovina. Delta Velké Moravy. Vinča a Viminacium. Římská éra. Nemožné objevy.

Pokud vás obsah měsíčníku WM magazín oslovil, podpořte nás předplatným. Děkuji.

Jiří Matějka, šéfredaktor a vydavatel.

Regenračné centrum