Energie pyramidy Pálava

Krystalická energie pyramidy Pálava

Při 6. setkání na pyramidě Pálava jsme umístili velký krystal na vrcholu pyramidy a provedli další měření bioenergie a záporných iontů. Od roku 2017 se zajímám o pyramidu Pálava a zjišťuji informace. Navštívil jsme muzeum v Mikulově pro nová historická fakta, kde jsem viděl archiv jak vznikla tato ojedinělá stavba na jižní Moravě.

Měření bioenergie

Pyramidy na naší planetě vyzařují energii, kterou dokáží citliví lidé vnímat dlaněmi, nebo virgulí. Mnozí z vás se zatím učí tyto energie vnímat, proto se nemůžeme vždy spolehnout na výsledky. Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak.

První měření životní energie proběhlo před výstupem, druhé na Růžové hoře, třetí na vrcholu pyramidy, čtvrté na jihovýchodním platu (bod 1), páté u mrtvých stromů a poslední po sestupu z pyramidy. Výsledky odborného měření můžete vidět na grafu.

Pokud vás zajímají detaily našeho testu včetně vyhodnocení, a chcete se zúčastnit dalších pokusů, přijďte na některá další setkání.

Pyramida Pálava, která byla vytvořená v 60. letech minulého století za pouhých deset let, je mistrovským dílem velkého vizionáře z jižní Moravy.

Umístění krystalu na vrcholu pyramidy Pálava

Na vrcholu historicky nejmladší pyramidy v Evropě jsme umístili velký krystal. Přírodní krystaly mají schopnost mnohonásobně zesilovat specifické frekvence, které běžná fyzika neumí pojmenovat, ani měřit. Pokud dodáte do krystalu určitý elektrický proud, krystal začne zářit.

Provedli jsme první pokusy, jak působí energie krystalu na vrcholu pyramidy empiricky i přístrojově. Tento pokus je nutné opakovat několikrát pro spolehlivé výsledky.

Jihovýchodní plato – energetický bod 1

Pod vrcholem pyramidy Pálava se nachází velké plato cca 100×50 metrů. Plato je orientované jihovýchodním směrem s odchylkou 7-15 stupňů. Když se postavíte na vrchol pyramidy, uvidíte pod sebou velké nádvoří (plato), podobné jako u pyramid v Mexiku. Pan Dominik Pecka, velký vizionář a stavitel pyramidy Pálava znal univerzální plán jak se mají stavět pyramidální stavby. Dnes máme na jižní Moravě skutečnou pyramidu s tzv. posvátnou geometrií a měřitelnou energií.

Na platu jsem za víc jak dva roky průzkumu našel vysoce energetické místo, které dostalo název bod-1. V tomto bodě se vaše životní energie zvýší o desítky procent. V bodě-1 se za určitých okolností vyskytuje vysoká koncentrace prospěšných záporných iontů (až 200.000). Kdo byl se mnou na pyramidě Pálava, zná příčinu.

Mrtvé stromy

Pyramidu Pálava zkoumám do roku 2017. Na jihovýchodním platu došlo k náhlému úmrtí–seschnutí– borovicového háje. Příčin může být několik, tuhá zima, nebo nedostatek vody. Mezi mrtvými stromy jsem provedl měření životní energie. Výsledek testu byl zajímavý, u každého účastníka testu se projevilo velké procentuální snížení životní energie o desítky procent.  Pobyt v takovém prostředí není zdravotně výhodný.

Pokud jste citliví na zemní energie, navštivte toto místo. Ucítíte chlad a pocit marnosti a nicotnosti. Doporučuji se na místě dlouho nezdržovat.

Záporné ionty a pyramidy

Na 6. setkání jsem měřil vzdušné záporné ionty profesionálním přístrojem na různých místech. Pod pyramidu se hodnoty pohybovali kolem 3.000, na vrcholu 2.500 vzdušných záporných iontů/cm3. Takové hodnoty jsou zdraví prospěšné, vyskytují se běžně v čisté přírodě (lesy, skály). Již desetiminutový pobyt v takovém prostředí je velkým přínosem pro naše zdraví.

Doma, v bytě, nebo v rodinném domku naměříte sotva 900, v kancelářích 150, na pracovním stole 90 záporných iontů. Čím je hodnota menší, tím víc to ovlivňuje vaši imunitu a zdraví.

Výsledkem našeho měření je skutečnost, že pyramidy nevytvářejí záporné ionty, jak se mnozí z vás domnívají.

Poděkování

Děkuji všem účastníkům za pomoc a nové pohledy při prvním testu životní energie. Pokud se přidáte také, rád vás uvidím na některém dalším setkání na pyramidě Pálava.

Dost bylo řečí o dojmech a pocitech, zkusíme to opravdu změřit. Co vy na to?

Jiří Matějka

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum