Prostě jen MMS

Prostě jen NaClO2  MMS

Co je MMS? V podstatě je to velmi zásaditý roztok NaClO2 (chloritan sodný 24,5 %) rozpuštěný v destilované vodě. Přidáním do vody hodnota jeho pH (12-13) rychle klesá na 8,6. V průběhu této změny se z NaClO2 vyčleňují ionty chlóru a z roztoku se uvolňuje množství dioxidu chlóru (ClO2) který následně ničí mikroby. Několik enzymů podporujících oxidaci buněk produkuje za přispění iontů chlóru i naše tělo.

Když užijeme zředěný MMS bez aktivace (bez předchozího smísení s kyselinou citronovou) vnitřně, smísí se s žaludeční šťávou obsahující kyselinu solnou, HCl, a mají pH mezi 3-4. Reakce je samozřejmě mnohem silnější než s vodou. Uvolní se přebytečný nereaktivní molekulární kyslík (O2-) a dioxid chlóru. Tím se do krevního oběhu dostane látka, která zabíjí viry, bakterie a koky.

Když se ClO2 vstřebá, dostává se přímo do krevního oběhu rozpuštěný v krevní plazmě a navázaný na hemoglobin červených krvinek. Jeho první cesta vede do jater (přes vena portae). Hlavní funkce jater – detoxikace (léků, jedů atd.); produkce cukrů, hormonů a imunoproteinů – se účinkem přijatého ClO2 podstatně zlepšují.

Když konzumujeme MMS aktivovaný kyselinou citronovou, je využití ClO2 v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty natolik, že se jejich dosavadní podávaná množstvím mohou i snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků, jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, menšího sklonu k tvorbě křečových žil, jemnější pleti a rychlejší regenerace po sportovních výkonech.

MMS je produkt, který se rovněž může skvěle využívat zevně (k dezinfekci). Ve zprávě Baylor Research Foundation stojí: „Tekutý stabilizovaný kyslík“ (MMS bez aktivátoru v ředění 3 %) úspěšně působí proti několika druhům anaerobních bakterií a kvasinek (Staphylococci, Streptococci, Giardia lamblia, Salmonella, Escherichia coli, Candida albicans). Jednou z překvapivých vlastností je, že ClO2 používaný vnitřně nemá žádný negativní účinek na mikroaerofilní bakterie kyseliny mléčné. Mikrobi, kteří s námi žijí v symbióze, nejsou radikály chlóru ničeni, protože ty zasahují jen patogeny kyselé povahy.“

Podle dosavadních zkušeností lze MMS úspěšně využít proti následujícím problémům:

 • Infekce kůže (akné, zranění, genitálie)
 • Žluté nehty a plísně
 • Potížím v ústní dutině (opar, moučnivka, infekce)
 • Žaludek (vředy – Helicobacter pyroli)
 • Střevní infekce (záněty, nadýmání)
 • Játra (produkce cukrů, hladina krevního cukru)
 • Poruchy v produkci hormonů
 • Detoxikace
 • Oslabená imunita
 • Srdce (pomáhá při záchvatech anginy pectoris)
 • Septum defectus, srdeční choroby
 • Vysoký krevní tlak
 • Zúžení cév
 • Choroby ledvin, ledvinové kameny
 • Astma a plicní choroby
 • Poruchy v prokrvení mozku
 • Práce svalů, sport
 • Prevence rakoviny
 • Doplněk pro pacienty s rakovinou

Zvláštní případy použití

Nespavost * Poruchy spánku * Zkouškové období * Zvýšení fyzické síly * Aktivní sporty * Svalové napětí * Bolesti kloubů a svalů * Deprese * Poruchy paměti * Alzheimerova nemoc * Únava * Doplnění energetických zásob * Zvýšení buněčného metabolismu * Místo antibiotik * Chřipka a další parazitární infekce * Součást kosmetiky (jako prevence) * Proti vráskám

V první řadě – není to lék. Nic neléčí, zato však reaktivuje tělu vlastní imunitní systém tím, že mu „uvolní ruce“ k likvidací patogenů, jedů (i usazenin farmaceutických drog) a těžkých kovů nastřádaných v těle.

Je to minerální doplněk, roztok chloritanu sodného (NaClO2), který po aktivaci potravinářskou kyselinou citrónovou začne produkovat chlordioxid (ClO2), což je prostředek, který nekompromisně likviduje veškeré patogeny, aniž by napadal zdravé tělesné buňky. Příčina je jednoduchá – patogeny a rakovinové buňky jsou kyselé povahy, zatímco zdravé buňky jsou zásadité. Kyselé elementy (a také těžké kovy) slouží jako donátory elektronů – poskytují je. Jakmile se do jejich blízkosti dostane molekula ClO2 nesená červenou krvinkou, dojde k explozivní reakci – ClO2 z kyselé buňky doslova vyrve pět elektronů a buňka okamžitě zahyne. ClO2 se při této reakci rozloží na chlorid, který dále odreaguje na NaCl, čili kuchyňskou sůl a O2, kyslík, který tělo dále využije. Po této reakci nezůstanou z ClO2 žádné rezistentní zbytky, jichž by se tělo nedokázalo zbavit.

Strašení domnělou „jedovatostí“ roztoku a účinného plynu je účelové a nemístné – je hromadně používán k úpravě pitné vody, roztok soli NaClO2 je obsažen v ústních vodách, zubní pastě a používá se k dezinfekci masa a jiných potravin. Jako u všeho, i zde záleží jen na dávkování …

Celý článek o MMS, příprava roztoku, návody, rady a zkušenosti, najdete v letním dvojčísle časopisu WM magazín 222/223, které si můžete objednat v elektronické verzi zde → http://wmmagazin.cz/eshop/domu/87-wm-magazin-c-222-223.html

Nová informace: středa 14. července 2020

Zasedání Senátu Bolívie schválilo zákon, který výjimečně schvaluje přípravu, uvádění na trh, dodávku a používání roztoku oxidu chloričitého (ClO2) pro prevenci a léčbu Coronaviru (→ zde).

Zkušenost – žluté nehty

Jednoduchý a levný způsob jak se zbavit žlutých nehtů a plísní: Do lavoru vlijte připravený roztok NaClO2+ kapky kyseliny citronové ve správném poměru. Výsledek poznáte již po dvou kůrách.

Dnes se běžná cena za 1 litr NaClO2 pohybuje kolem 200 Kč + lahvička s kapátkem za 40 Kč.

WM magazin č. 222-223
WM magazin č. 222-223

Článek slouží pouze jako informace k dalšímu vzdělávání.

Regenračné centrum