6. 3. 2023 Přednáška Dr. Osmanagiche v Černé Hoře

Dr. Osmanagich a léčivá energie bosenských pyramid na Moravě

Na Moravu jsem pozval objevitele bosenských pyramid Dr. S. Osmanagiche. Unikátní přednáška se uskuteční 6. 3. 2023 v Černé Hoře, hotel Sladovna. Setkáme se v Černé hoře?

Dr. Osmanagich se od roku 2005 věnuje výzkumu pyramid u města Visoko. O rok později objevil podzemní chodby Ravne pod pyramidou Slunce, které dnes navštěvuje každý rok víc jak deset tisíc lidí z celého světa. Bosenské pyramidy Měsíce a Slunce, zejména tunely Ravne, jsou pro současnou vědu nepřijatelným faktem, který by mohl změnit oficiální historii lidstva a moderní nauky o zdraví.

V roce 2006 jsem osobně poznal S. Osmanagiche, který mě provedl celým bosenským údolí pyramid. Viděl jsem první objevy a vykopávky, hovořil s egyptologem Barakem, který prohlásil na kongresu v Káhiře, že „v Bosně jsou skutečné pyramidy“. Barak, jak jinak, pak přišel o práci, přesto archeologický výzkum pyramidy Slunce pokračoval dál. Dr. Osmanagich založil neziskovou organizaci, „Archeologický park Bosenská pyramida Slunce“, která provádí odborné výzkumy v údolí pyramid.  Co všechno se podařilo objevit si můžete poslechnout na unikátní přednášce v Černé Hoře 2023.

Mimo jiné uvidíte kovový artefakt, který jsem objevil v tunelu Ravne nedaleko megalitu K2, nebo výsledky našich odborných testů a měření. Nejenom to, ale shrnutí mnohaletého úsilí a výzkumu bosenských pyramid se dočtete v nové knize Dr. Osmanagiche „Můj příběh“. Kniha bude přeložena do českého jazyka.

V tuto chvíli je to nejlepší prezentace všech úspěchů tohoto projektu, který navždy změnil znalosti o světě pyramid a pohled na lidskou historii v minulých cyklech lidského vývoje.

Přijďte na přednášku, kde se dozvíte vše o nejnovějších objevech, které mění historii lidstva. Přijďte na přednášku, kde se dozvíte vše o léčivých energiích bosenských pyramid a tunelu Ravne. V Bosenském údolí pyramid se uskutečňuje největší archeologický projekt na světě.

Přednáška bude v anglickém jazyce s překladem do češtiny. Překládat bude Tomáš, kterého mnozí znáte od našich prvních cest do Bosenského údolí pyramid s WM magazínem a Nový cestovatel.cz

Těšíme se na vás.

Jirka, Tomáš a Semir.

→ naši partneři a průvodci

Fotoarchív z Bosenského údolí pyramid → pyramida Slunce
Fotoarchív pyramida Měsíce → pyramida Měsíce
Fotoarchív Labyrint Ravne → Labyrint Ravne
Fotoarchív mohyla ve Vratnici → Mohyla Vratnica

Více informací

Datum: pondělí 6. 3. od 18:00 (doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 17:30). Přibližný čas přednášky je 2,5 – 3 hodiny, záleží na počtu otázek a besedě po přednášce

Vstupné je dobrovolné.

Místo konání: Hotel Sladovna, nám. U Pivovaru 3, 67921 Černá Hora

Pokud  přijdete, napište, nebo zavolejte: jirimatejka@wmmagazin.cz, +420777770609 (8)

Přehled jednotlivých přednášek: 

4. 3. – PRAHA – Tajemství Bosenských pyramid a jejich léčivý potenciál

5. 3. – VSETÍN – Tajemství pyramid a labyrintů v Bosně

6. 3. – ČERNÁ HORA – Léčivá energie bosenských pyramid (Hotel Sladovna cca 30 km od Brna)


Tuto akci organizuje Jiří Matějka a Tomáš: www.wmmagazin.cz a www.novycestovatel.cz, dotazy: +420777770608 (608).

Mapa: 49.4153061N, 16.5822297E   → mapy cz


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš

Regenračné centrum