WM magazín č. 219

Číslo vyšlo 24.3.2020. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné →

WM magazín Skryté skutečnosti č. 219 obsah

44 stran

 • Fakta o koronaviru COVID-19 … 2
 • Několik nečastějších otázek a odpovědí o novém koronaviru … 4
 • Fakta a mýty o novém koronaviru … 5
 • Nanočástice stříbra pravděpodobně zabíjí všechny viry … 8
 • Šokované viry … 10
 • Proč jsme obézní … 13
 • Proč se virům nelíbí záporné ionty? … 22
 • Paleo dieta je nezmysel, goji strata peňazí … 24
 • Přerušované hladovění … 26
 • Kamenná koule v Bosně – Ponikva … 27
 • Česká města jsou mnohem starší … 29
 • Vznikla angličtina z praslovanštiny? … 31
 • Město založené v roce 7171 … 34
 • Jak pít vodu … 35
 • Vzdušné vitamíny VII. – Bystrianská jeskyně … 36
 • Zákaz 5G sítí … 38

Fakta o koronaviru COVID-19

V současné době WHO popisuje, že v 80 procentech případů COVID-19 vyvolává mírné příznaky, které nevyžadují hospitalizaci, zatímco 15 procent onemocní tak, že musí být hospitalizovány.
Dalších 5 procent se stává tak vážně nemocnými, že je nutná hospitalizace na jednotce intenzivní péče. Ohroženi jsou jak mladí a zdraví lidé, tak i starší.

Obsah článku: Jak postupuje nákaza novým koronavirem. Jak se virus šíří. Nákaza od nemocného člověka. Jak se bránit. Co mám dělat, pokud pociťuji příznaky onemocnění? Cestování.

Několik nejčastějších otázek a odpovědí o novém koronaviru

Jaké jsou příznaky infekce COVID-19? Jsou také děti ohroženy infekcí? A co těhotné ženy? Existuje léčba onemocnění COVID-19? Jsou obličejové masky účinné při ochraně proti COVID-19? Jsem chráněn před COVID-19, pokud jsem měl tento rok vakcínu proti chřipce? Jaká je bezpečná vzdálenost od nemocného? Jak dlouho můžu být s nakaženou osobou? Přenos prostřednictvím
virových kapiček – kapénková nákaza? Jak poznám, že je někdo nemocný? Je důležitá značka, nebo typ mýdla, které používám? Můj soused kašle, mám se bát?Mohu se nakazit od
někoho při sexu? Je bezpečné jíst v místě, kde jsou lidé nakaženi koronavirem? Jsou bankovky bezpečné?

Fakta a mýty o novém koronaviru

Několik mýtů o nové nákaze. Nešiřte zprávy, které nebyly potvrzeny. Nepoužívejte nadsázku, která způsobuje strach jako „katastrofa“, „soudný den“ a podobně.

Obsah článku: 1. Česnek zabrání infekci koronavirem. 2. Chladné počasí a sníh zabíjí koronavirus. 3. Koronavirus se šíří z čínských produktů. 4. Koronavirus je přenášený z kousnutí. 5. Vysoušeč rukou účinně brání infekci koronavirem komárů. 6. Ultrafialové dezinfekční lampy zabíjejí koronavirus. 7. Tepelný skener (teploměr) je účinný při detekci lidí infikovaných virem. 8. Postřik alkoholu nebo chloru po celém těle zabíjí COVID-19. 9. Domácí zvířata přenášejí COVID-19? 10. Vakcíny proti pneumonii chrání před COVID-19. 11. Vypláchnutí nosu zabraňuje infekci novým koronavirem. 12. Rodiče a děti jsou více zranitelné koronavirem. 13. Antibiotika jsou dobrá prevence proti koronaviru. 14. Horká sprcha zabrání infekci koronavirem. K zamyšlení …

Stříbro zabíjí všechny viry , úprava běžné roušky

Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto uživatelé mohou respirátor používat opakovaně. Virus je dostatečně velký (průměr virové buňky nového koronaviru je asi 400–500 nm), takže ji může filtrovat jakákoli běžná rouška nasycená nanostříbrem. Vznikl nápad, jak upravit běžnou roušku pro potřeby všech lidí na naší planetě.

Obsah článku: Můj pokus s úpravou chirurgické roušky. Výroba nanostříbra. Příprava stříbrných nanovložek. Úprava chirurgické roušky. Výsledek – to jsem dnes udělal pro vás a domnívám se, že to může fungovat.

Šokované viry

Elektrickými mikroproudy šokované viry ztrácí schopnost reprodukce. Ať už neutralizují nebo narušují obaly patogenů mikroproudy nebo silné magnetické pulsy, výsledek dává našemu munitnímu systému šanci dostat je z těla. Důležité přitom je, že se tělo léčí samo.

Obsah článku: Proč užívat elektřinu? Příhoda na farmě. Zlepšená výživa buněk. Elektřinu jako zbraň používají i bílé krvinky. Eliminace virů a parazitů. Zasažený bleskem! Jak to vlastně všechno je. Elektrizace krve mikroproudy. Zapování – jen harmonické frekvence. Odborná teorie o možných příčinách účinnosti mikroproudů a frekvencí. Žádné vedlejší účinky.

Proč jsme obézní

Je mnoho lidi, kteří se snaží, chodí do fitness cvičit, drží diety, jí nízkotučné výrobky, chodí na odstraňování tuku – a přes všechnu snahu jsou stále obézní, mají velká břicha, velké zadky,
nebo tlusté nohy. Dnes je obezita doménou lidí na nejnižším ekonomickém žebříčku (tedy alespoň v průmyslově rozvinutých zemích). Bohatí a úspěšní lidé se většinou snaží být štíhlí, protože chtějí být zdrávi, žít dlouho a pořádně si své bohatství užít! (Mimochodem – víte, že majitelé tabákových firem nekouří? Proč asi?)

Obsah článku: Znáte někoho, kdo si přeje být tlustý? Jak to, že před 30 ti lety tyto problémy u nás nikdo nemusel řešit? Děje se něco, co jen málokomu dochází. Trpíme podvýživou. Reklama na jídlo. Firmy, které si s námi pohrávají? Proč diety nepomáhají? Jedy v potravě. Jak hubnout. Další důsledky stravování. Jak poznám, že jsem se stal obětí potravinářského průmyslu? Trápí vás některá z těchto věcí? Opravdu jsme to, co jíme? Jestliže jídlo dokáže zapínat nebo vypínat geny, důsledky toho, co jíme, jsou nedozírné! Ještě je vám jedno, co jíte? Nejdůležitější pravidla.

Proč se virům nelíbí záporné ionty?

Mikroorganismus, o kterém se dnes nejvíce mluví, je virus. Tato drobná stvoření, mezi dvěma světy, organickým a anorganickým, jsou viditelná pouze pod elektronovým mikroskopem a jsou mnohem menší než bakterie. Skládají se z genetického materiálu (DNA / RNA) a proteinového pláště. Například koronavirus má tvar korony a odtud název. Virus okupuje pouze živé buňky a používá své chemické vybavení k reprodukci, což způsobuje onemocnění rostlin, zvířat a lidí.

Obsah článku: Záporné ionty – vzdušné vitamíny. Klinické studie prokázaly, že negativní ionty odstraňují / ničí škodlivé mikroorganismy.

Paleo dieta je nezmysel, goji strata peňazí

Dôležitý je zdravý sedliacky rozum a miera. Tvrdí profesorka Jana Jurkovičová, ktorá sa venuje na Lekárskej fakulte UK otázkam výživy a prevencii chronických ochorení. Podľa nej žiadne superpotraviny neexistujú a ak predajcovia deklarujú zázračné účinky, netreba im veriť. Slovenské jablká či čučoriedky sú rozhodne nášmu telu prospešnejšie ako exotické goji či acai.

Obsah článku: Čítate v médiách články o zdravej výžive a potravinách? Čo vás v poslednom čase nahnevalo? Niektoré potraviny sa dokonca označujú za superpotraviny. Čo to vlastne je? Ako
sa potravina stane superpotravinou? Napríklad zelený jačmeň? Aj pohánka sa vyhlasuje za superpotravinu, dokonca o nej píšu, že je dokonalá. Je to tak?

Přerušované hladovění

Vědci zveřejnili v časopise The New England Journal of Medicine přehled studií věnovaných vlivu přerušovaného hladovění na lidské zdraví. Podstatou přerušovaného půstu je částečné omezení doby jídla. Může to být na omezenou dobu — například od 8 do 14 hodin, nebo dva dny v týdnu. Čtyři studie na zvířatech a lidech také zjistily, že přerušované hladovění snižuje krevní tlak, hladinu lipidů v krvi a srdeční frekvenci. Stále více se objevují důkazy, že tento způsob stravování snižuje riziko vzniku obezity a cukrovky ještě více než nízkokalorická strava.

Kamenná koule v Bosně – Ponikva

V obci Ponikva poblíž Vareše ve střední Bosně se nachází kamenná koule. Objevil ji Radovan Puskić v potoku Javornički v roce 1970 pod kořeny padlého borovice, asi 3 km od místa, kde dnes stojí. Žulová kamenná koule má průměr 140 centimetrů a její hmotnost je 4 tuny. Kamenná koule stojí na podstavci před jeho domem, kde se také nachází restaurace s názvem Kugla.

Obsah článku: Kamenné koule na naší planetě. Odborná analýza kamenných koulí. Energie kamenných koulí.

Česká města jsou mnohem starší

Česká města a obce jsou mnohem starší, než se dosud předpokládalo, tvrdí přelomová studie. Nová studie českého týmu archeologů a statistiků, zveřejněná v prestižním vědeckém časopise
Journal of Archaeological Science, může v některých ohledech změnit pohled na dějiny Česka. Její autoři totiž dospěli k závěru, že kulturní přeměna české krajiny ve středověku začala už o 200 let dříve, než uvádí většina písemných pramenů. To by znamenalo, že počátky kulturního osídlení současného území Česka jsou srovnatelné se západní Evropou.

Vznikla angličtina z praslovanštiny?

Můžeme konstatovat, že velká skupina slov anglické každodenní slovní zásoby má svůj původ ve slovanských jazycích. zhruba 25 % základních každodenních slov angličtiny je označeno jako neznámého, nejasného původu. Okolo 65 % těchto slov může být vysvětleno slovanskými jazyky. Z toho, co bylo doposud objeveno, jsou indikace, že angličtina byla ovlivněna, mimo jiné, i slovanskými jazyky. Slovanský jazyk ovlivnil řečtinu a latinu v počátečních fázích historie Evropy. Přesto Slovanský jazyk dodnes lingvisté klasifikují jako slova neznámého původu. Proč? Výtah z článku Publikovaného ve sborníku 8. konference na téma Původ Evropanů, vydavatelství Jutro, Lublaň.

Město založené v roce 7171

příležitosti oslav založení města Penza (Povolžský kraj), byly v roce 2013 na ulici Moskovskaja osazeny litinové poklopy, které mají navěky připomínat 350 let od jeho vzniku. Podle dnešního kalendáře bylo město založeno v roce 1663, podle slovanského kalendáře v roce 7171. Na poklopech jsou uvedeny oba letopočty. Napsal jsem dotaz starostovi Penzy, jestli nejde o fotomontáž
a dostal jsem zajímavou odpověď …

Jak pít vodu

Každý lékař vám řekne, že postačuje maximálně 2 litry vody denně. Vše ostatní vytváří pouze další zátěž pro ledviny. Ale hlavní věcí není ani to, jak pít vodu, ale spíše kdy to udělat. Nejlepší způsob z hlediska kardiologů …

Vzdušné vitamíny VII. – Bystrianská jeskyně

Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – VII. Nový seriál časopisu WM magazín. Dva roky měřím tzv. „vzdušné vitamíny“ v Česko-slovenském podzemí. Dnes uvidíte výsledky měření v Bystrianské jekyni. Záporné ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Záporné ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Negativní ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí, jako jsou například elektromagnetická pole. Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů.

Seriál Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – dosud vyšlo:
WM magazín č. 212 – Supí jeskyně a jeskyně nad Švýcárnou (ČR); WM magazín č. 213 – Evina jeskyně (ČR); WM magazín č. 214 – Zbrašovské aragonitové jeskyně (ČR); WM magazín č. 215/216 – Belianská jeskyně; WM magazín č. 217 – Jeskyně Driny; WM magazín č. 218 – Sloupsko-šošůvské jeskyně; WM magazín č. 219 – Bystrianská jeskyně

Zákaz 5G sítí

Vlády, vědci i lékaři celého světa požadují zákaz nových 5G sítí. Svět se chystá na spuštění 5G sítí a nám prodávají vizi úžasné budoucnosti využívající moderní technologie. Inteligentní domy, inteligentní firmy, inteligentní dálnice, inteligentní města, inteligentní auta – co by se nám na tom mohlo nelíbit?

Obsah článku: Proč tomu mocní lidé nenaslouchají? Četné výzvy byly ignorovány. Proč jejich volání nebyla vyslyšena? Konflikty zájmů. Dezinformace mainstreamových médií. Co je zapotřebí k tomu, aby převládl zdravý rozum?

Pokud se vám články líbí, podpořte časopis WM magazín předplatným. Děkuji, Jiří Matějka. 

Regenračné centrum