Zkušenosti s magnetickým pulserem MPG30

Vliv pulsního magnetického pole na biologické tkáně byl prozkoumán řadou experimentů a výsledky těchto prací nám naznačují, že vliv magnetického pole na lidský organizmus může být velmi pozitivní.

Magnetismus je jev, který nás obklopuje v každém okamžiku naší činnosti. Ať už ve formě magnetické indukce nebo elektromagnetismu, který vytváří všechna elektrická zařízení kolem nás. Vliv těchto polí na lidský organismus byl prozkoumán řadou experimentů a výsledky těchto práci nám naznačují, že vliv magnetického pole může být velmi pozitivní pro lidský organismus. Z toho důvodu je pulsní magnetické, respektive elektromagnetické pole používáno k terapeutickým účelům, například ve formě magnetoterapií nebo jiných terapií a léčitelských metod.

Magnetický pulser MPG30 využívá ke spokojenosti mnoho našich čtenářů a zákazníků. Vybral jsem několik reakcí z používání přístroje.

Vaše zkušenosti

Alžběta H.

Dobrý deň, po testovaní MPG 30 Vám chcem napísať moje skúsenosti s jeho používaním. Aby ste boli v obraze, ak mám nejaký zdravotný „problém“, beriem to ako očistu tela, nie ako nemoc a snažím sa pomôcť si bez lekárov, čo sa mi roky aj darí.

Počas aktívneho športovania som mala problémy s krčnou chrbticou, ktoré sa občas ozvú. Z toho dôvodu som si prístroj objednala – ako som Vám už písala, ale nepočítala som s tým, že je až taký úžasný. Okrem chrbtice mi ustúpili bolesti kosti na päte, ktorá ma od minulého leta trápila, ale čo je pre mňa najväčším prekvapením a príjemným „šokom“, upravil sa mi krvný tlak. Celý život som ho mala nízky. Asi po dvoch-troch týždňoch používania prístroja som si náhodou (a keďže náhody neexistujú, malo to tak byť…) u priateľky zmerala tlak a nechcela som veriť vlastným očiam – tlak som mala ako mladica! Okrem toho sa cítim celkovo sviežejšia a ráno pri cvičení ma nič neobmedzuje.

Sú rôzne prístroje (lampy) na zmiernenie bolesti, či vyliečenie, ale ak by som si mala vybrať jeden, určite by to bol MPG 30. Občas som používala solux (s horským slnkom), či bioptron lampu – obidvoje mám doma, ale jednoznačnou jedničkou je MPG 30, pretože už po jeho krátkom používaní som cítila okamžitú úľavu.

Ešte raz Vám ďakujem za to, že pomáhate ľuďom od bolesti a zdravotných problémov, prajem Vám veľa úspechov, veľa spokojných zákazníkov a pekný deň.

Milada G.

Dobrý den, moc děkuji za přístroj MPG30, zkoušíme již pár dnů, vše v pořádku. Mám jen dotazy… Přístroj (magnet) po přiložení je dosti horký, je to tak v pořádku? A je jedno, jestli přikládat severem nebo jihem na postižené místo? A za třetí – lze používat během jednoho dne na více místech na těle, nebo dodržovat 15 minut denně? Moc děkuji a přeji krásné léto.

Václav P.

Dobrý den… Mé první zkušenosti po týdnu užívání MPG30: Je mi 65 let a mám potíže s prostatou (zvětšená) a chodil jsem 2x za noc čůrat a nyní již v noci nechodím vůbec na malou. Taky léčím mého kocoura, kulhá na zadní nohu (jestli ho někdo nakopnul, nebo někde spadnul nevím), ale po přiložení MPG30 drží a ani se nehne, čas působení cca 15-20 minut 2x denně. Já rovněž přikládám na bolavá místa (klouby) ráno a večer cca 20 minut.  Prosím o sdělení, jak dlouho může být přístroj zapnutý, neboť se asi po 30 minutách provozu dosti zahřívá aplikační cívka.

A.H.

… dnes som dostala od Vás náhradnú krabicu na MPG 30, za čo Vám veľmi pekne ďakujem. Teší ma, že Vám záleží na spokojnosti zákazníkov, aj keď nemáte žiadnu vinu na poškodení pôvodnej krabice.

Som rada, že som mala možnosť počuť Vás v relácii rádia Slobodný vysielač u Eriky Vincourekovej, kde som sa od Vás dozvedela o tomto prístroji. Neváhala som ani minútu, okamžite som hľadala na internete možnosť jeho zakúpenia a do troch dní som ho mala doma. Urobila som správne rozhodnutie, je to veľmi dobrá investícia, nakoľko skutočne spĺňa to, čo je o ňom napísané. Už po veľmi krátkej dobe som pocítila úľavu, bolesť ustúpila – krčná chrbtica, ktorá ma pri cvičení doteraz obmedzovala. Teším sa, že si vďaka Vášmu výrobku dokážem pomôcť.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem, nech robíte ľuďom radosť, akú ste urobili mne s MPG 30. Prajem Vám pekný deň.

Zdeněk B.

Zdravím …. tak žena se mi vrátila po svátcích z krátké dovolené s kamarádkami a žilky jsou pryč. Ona je nadšená, já moc ne, protože s dokumentací jsem totálně selhal. Nečekal jsem tak rychlý průběh. Ony se ale určitě zas nějaké žilky objeví:-), tak už budu pečlivější. Já jsem se konečně také dostal k tomu abych generátor vyzkoušel na sobě….dal jsem si vždycky ½ hodinovou terapii, pravé koleno, levé koleno, krční páteř (každé místo 10 min.). To všechno (a nejen to:-)) už mne pobolívá při jízdě na kole, snažím se jezdit pravidelně ale už to není jako za mlada… jsem přece jen starší ročník (1955). Mám pocit, že pozitivní vliv se možná již projevuje, snad si to jen nevsugerovávám, přece jenom problémy to jsou již letité, tak i léčba bude nějakou tu chvíli trvat. Chtěl jsem se zeptat na tohle….po 1/2 hodině je magnet již poměrně dost zahřátý…je to v pořádku?…mohu pokračovat v terapii nebo jí raději ukončit?

P.S. kamarádky mé ženy se o přístroj velmi zajímaly, tak Vám asi přiletí další objednávka.

Jan J.

tak jsem začal zkoušet, bezva, po 4 dnech zmizely bolesti v páteři u mně i u Květy, která nejdříve reptala, ale teď už sama chodí na generátor MPG30 a taky mně začíná odeznívat tupost v levé noze. Moc děkuji

Vladimír T.

Dobrý den a díky moc. Lidi se dnes začínají dost bát, takže o to větší obdiv k tomu co děláte. Jen tak dál. Zdravím.

Zdeněk B.

Zdravím … tak pulser má již 4. den pod kontrolou:-) moje žena. Celkem nedávno se jí udělaly na vnitřním stehně metličkové žilky. Nyní 2 x denně aplikuje na místo magnetické pulsy a říká, že se již zmenšují!! Já to ještě moc nepozoruji, ale věřím jí, protože je celá rozradostněná. Já se teď přidám se svými zády, kolenem, … 😊 atd. Jenom bych se rád zeptal zda se má přikládat na tělo jižní anebo severní pól? Nikde jsem se to nedočetl (možná četl nepozorně). Žena to zatím střídala…. Díky za radu a těším se na další terapeutické úspěchy. Dám vědět.

Doba používání magnetické cívky

Dostatečná doba používání cívky na jednom místě je 10-15 minut. Delší doba není nutná. Cívka magnetického pulseru MPG30 se může přikládat postupně na různá místa. Cívka se po čase zahřívá, je dobré ji nechat vychladnout.

Blahodárné účinky magnetických pulsů je výhodnější aplikovat pravidelně k posílení imunity a podpory zdravého vývoje.

Orientace magnetické cívky

Magnetická cívka má severní a jižní pól. Ze zkušeností našich čtenářů a zákazníku jsme vypracovali tabulku s účinky pólů cívky:

 

kliknutím na obrázek nebo zde stáhneš leták

Výrobce přístroje magnetický pulser MPG30 a nízkofrekvenční generátor BG3 je: Jiří Matějka, Čtvrtky 702, Kvasice 768 21. Více informací najdete zde: www.becktechnology.cz, http://www.bobovy.estranky.cz, nebo v časopise WM magazín Skryté skutečnosti zde  http://www.wmmagazin.cz/tag/dr-beck.

Přístroj je možné zakoupit v našem e-shopu, nebo poslat objednávku e-mailem.

Regenračné centrum