WM magazín č. 213

Číslo vyšlo 1.9.2019. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti 213 – obsah

  • Vzdušné vitamíny v podzemí II. – Evina jeskyně
  • Mýty o přírodních potravinách – nebojte se ÉČEK
  • Dobrá strava je jednoduchá
  • Mléko je jed
  • zvyků nešťastných lidí
  • Co nevyléčí hlad, nevyléčí žádný lék
  • 10+1 tip na dlouhověkost
  • Biochemická monstra
  • Globální oteplení a ledovce
  • Bosenská pyramida Slunce je stále aktivní
  • Setkání na pyramidě Pálava
  • Konec Koty zulu 664?
  • Ukradena zdravotní péče
  • Léčba magnetickým pulsním polem

Vzdušné vitamíny v podzemí II. – Evina jeskyně

Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – II. Nový seriál časopisu WM magazín. Dva roky měřím tzv. „vzdušné vitamíny“ v Česko-slovenském podzemí. Již desetiminutový pobyt v takovém prostředí je velkým zdravotním přínosem pro lidský organizmus. Záporné ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Záporné ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů. Ale pozor, ne v každé jeskyni je vysoká koncentrace vzdušných vitamínů, může to být i naopak. Na začátku 20. století byl poměr v naší atmosféře 1,2 záporných iontů na každý kladný iont. Nicméně, v uplynulých letech se poměr obrátil. V dalších číslech budu zveřejňovat naměření hodnoty z Česko-slovenského podzemí.

Dnes uvidíte výsledky měření z Eviny jeskyně v Česku. Sám jsem byl výsledkem měření překvapený, proto budu měření opakovat 20.10.2019. Víc informací najdete v článku. Video k tématu ionty v podzemí →

Obsah článku: Evina jeskyně. Regenerační účinky Eviny jeskyně. První setkání v Evině jeskyni 20.10.2019.

Dosud vyšlo:
WM magazín č. 212: Měření vzdušných vitamínů I. – Supí jeskyně a jeskyně nad Švýcárnou

Mýty o přírodních potravinách – nebojte se ÉČEK

Mnoho rostlinných látek, které považujeme za užitečné a zdravé, protože jsou přírodní, jsou ve skutečnosti chemickými zbraněmi rostlin. Chemické látky v potravinách (E-čka) jsou hororový příběh naší doby. Lidé nechtějí jist škodlivé chemikálie, ale chtějí jíst zdravé přírodní potraviny. Jenže to, co tím myslí, jsou většinou mýty. Každá potravina obsahuje chemii. Slovo „chemické látky“ v potravinách se dnes používá jako zaklínadlo. Chemie je však základní vlastností našeho světa, všechno na naší planetě, včetně člověka samotného, se skládá z chemie. A jídlo není vyjímkou. V přírodních produktech jsou často stejné látky přítomny ve velkém množství. Například jablko má mnohem větší obsah různých E než je v jakémkoli hotovém produktu. Nebo v přírodní kávě je mnohem více chemikálií (téměř tisíc) a jejich vlastnosti byly studovány mnohem méně než v umělých kávových příchutích.

Obsah článku: Jídlo bez chemie neexistuje. Chemie v přírodních potravinách. Kofein. Vanilin. Hořčice. Květ okurky, mandle a pecky. Pomeranč. Glutamát sodný se neliší od přírodních. Nebojte se E-ček. Přírodní jablka plná E-ček. Brusinky a benzoát sodný. Parabeny. Dusitan sodný, klobásky, kaviár a banány. Sladidla. O přírodních potravinách nevíme nic. Pravda o jídle.

Dobrá strava je jednoduchá

Nelitujte toho – srdeční choroba a rakovina vás také stojí čas. Pokud můj návrh přijmete a jeden měsíc budete zkoušet rostlinnou stravu, čeká vás pravděpodobně pět hlavních problémů. Konzumace jídla má přinášet radost a hezké pocity a neměla by vycházet z odříkání. Abychom si jídlo užívali, je nezbytné držet se jednoduchých zásad. Zřejmé nejšťastnější zjištění, které jsem ve výzkumech týkajících se výživy našel, je, že dobrá strava je strava jednoduchá a že získat pevné zdraví je rovněž jednoduché. Máte-li se vzdát všech masových výrobků včetně hovězího, kuřete, ryb, sýrů, mléka a vajec, jeví se to jako zdánlivě nemožné, což je pro přijetí rostlinné stravy, největší překážka. Většina lidí právě proto o takové možnosti vážně neuvažuje, přestože by takto získali výjimečné zdravotní výhody. Pokud k takovýmto lidem patříte, zajímáte se o nové informace, ale ve svém nitru víte, že se nikdy nebudete schopni vzdát masa, potom vím, že vás nic nepřesvědčí. Měli byste se však o to alespoň pokusit.

Obsah článku: Dobrá strava je jednoduchá. Doplňky výživy. Doplňky výživy. Měli bychom ze stravy. Dokážete se vzdát masa? Přechod na rostlinnou stravu. Doporučení. Jezte jakékoliv přírodní produkty. Omezte na minimum. Vyhýbejte se…

Mléko je jed

Sedm důvodů pro vyloučení mléčných výrobků. Téměř všude, v reklamách, médiích, od tradičních lékařů – slyšíme o užitečnosti mléčných výrobků. Mluví o vitaminech, vápníku, stopových prvcích v nich obsažených. Ale je to tak? Troufám si říci, že mléčné výrobky poškozují vaše tělo! Pojmenuji alespoň 7 důvodů pro vyloučení mléčných výrobků z vaší stravy. Konzumace velkého množství mléčných výrobků je spojena s rizikem rozvoje některých forem rakoviny. Například existuje souvislost mezi vysokou spotřebou mléčných výrobků a rakovinou prostaty. Další studie doplňují tento seznam rakovinou vaječníků a prsu. Mléko je nabízeno jako prostředek k prevenci osteoporózy. Mezitím klinické studie ukazují opak. Naopak: zvýšení příjmu vápníku obsaženého v mléčných výrobcích bylo spojeno se zvýšeným rizikem křehkosti kostí. Studie v Austrálii ukázala stejné výsledky. Závěr naznačuje: mléko a mléčné výrobky nejsou nejen nutné ve stravě, ale také zdraví škodlivé.

Obsah článku: Osteoporóza. Chronická onemocnění. Rakovina. Cukrovka. Stravitelnost laktózy. Absorpce záření. Hormony a antibiotika.

10. zvyků nešťastných lidí

Jakmile si tyto zlozvyky uvědomíte, můžete si být jistí, že se budete raději držet v souladu s níže uvedenými doporučeními. Šťastní a úspěšní lidé si moc nestěžují. Na druhé straně se zdá, že chroničtí stěžovatelé mají vždy něco negativního kolem sebe… dokonce i když jsou ti okolo nich šťastní! Místo naříkání je lépe hledat řešení problémů. Stěžování si nevede nikam. Žijeme v materialistické společnosti, v níž jsme neustále bombardováni reklamami na nejnovější auto, technické vychytávky nebo kreditní karty; všechny slibují jednodušší, více naplňující život. Nevěřte tomu ani na sekundu. Zatímco koupě nového produktu vzbuzuje oblíbenou emoční slast, tato netrvá dlouho. Slyšeli jste někdy termín „výčitka kupujícího“? Je dobré chtít jen tolik, co naše budoucnost unese. Toto není určeno k odvrácení vysokých cílů (naopak); doporučení spíše prezentuje jednoduchou pravdu: to nejlepší, co můžeme udělat, je žít v přítomnosti a zároveň plně využívat naše získané schopnosti a talent, umožňující posílit šťastnější život.

Obsah článku: Chronické stěžování. Být nadměrně kritický – k sobě i k ostatním. Život mimo své možnosti. Negativní závislosti. Neustálé litování minulosti. Obavy z budoucnosti. Život řízený strachem. Drby a pomluvy. Obava z odvahy. Zveličování našich problémů.

Co nevyléčí hlad, nevyléčí žádný lék

Bývaly časy, kdy lékaři nebyli odměňováni podle počtu vykázaných výkonů pojišťovně, ale přímo nemocnými. Lékař byl motivován hledat co nejúčinnější a nejlevnější léčebnou metodu. Pravda, pacienti taky byli ochotni pro své uzdravení něco aktivně podniknout či vydržet, nejen zhltnout pilulku. Povinné všeobecné zdravotní pojištění zničilo veškeré přirozené vazby lékař-pacient. Lékař si svého pacienta neváží, nevidí v něm „toho kdo mi nese peníze“ a podle toho se k němu taky chová. Primárně ho nepotřebuje vyléčit, stačí jen předepsat lék a šup rychle ven, čekárna je plná dalších vykázaných výkonů. Pojďme se podívat do časů minulých, na léčící metodu, kterou při těžkých onemocněních ordinoval bájný Hippokrates – půst o vodě. Bohužel, kombinace lenosti dnešních pacientů s povinným zdravotním pojištěním, odsunula půst na okraj medicíny. „Půstování“ je bez vedlejších účinků a zadarmo, tedy ideální léčebná metoda. Je taky nepatentovatelná, nikdo na ní nedokáže vydělat balík peněz.

Obsah článku: Vem si prášek. Půst o vodě. Hladovění pro zdraví. Půst, čistá voda a urinaterapie. Jídlo podporuje nemoci. Ranní a úplné hladovění. Příběh o hladovění. Osobní zkušenosti s hladovkou. Strach z hladu není žert. Co nelze vyléčit hladověním, nelze vyléčit ničím. Hladovka v těhotenství. Lékařské předsudky a tlak farmaceutických firem. Hladovění jako náboženský kult. Chronické záněty a půst. V Česku je hladovění velké tabu.

10+1 tip na dlouhověkost

Vyhoďte všechny vitamíny, pětkrát týdně si nalijte dvě deci červeného vína a v neděli se pořádně vyspěte! Tak vidí recept na dlouhověkost americký lékař David Agus. Jako zastánce genového testování v rámci prevence je hvězdou mezi americkými onkology. „V našich genech jsou uloženy předpoklady k nemocem, které nás mohou v budoucnosti ohrozit. Každý by měl absolvovat genetický test, aby věděl, jaká jsou u něj rizika,“ je přesvědčený lékař. „Pokud prosedíte většinu dne, má to neblahé následky na váš metabolismus. Když sedíte pět hodin denně, je to jako byste vykouřili krabičku cigaret. Ženy mají potřebu nosit vysoké podpatky za každou cenu. Jakmile je ale začnou bolet nohy, měly by se jich okamžitě zbavit. Důvodem je fakt, že tato bolest má za následek bolestivé záněty, které mají často smrtelné následky! Například se zvyšuje riziko vzniku rakoviny, srdečních onemocnění a Alzheimerovy choroby.“

Obsah článku: Pořádně se vyspěte. Pravidelné jídlo. Obuv je velmi důležitá. Cvičte hodinu denně. Ruce pryč od vitaminů! Neseďte celý den. Dětský aspirin. Zelenina ze supermarketu. Mixéry a lisovače ovocné šťávy. Pozor na výtahy. Červené a bílé víno.

Biochemická monstra

Nezdravé jídlo je návykové. Potraviny s vysokým obsahem tuku a cukru vyvolávají v mozku podobné změny jako opiáty. Pro mnohé z nás je jídlo jen nutností nebo jedním ze životních potěšení. Přibývá však lidí, pro něž je to stále větší, doslova životní hrozba – a není to jen jejich vina. Po celém světě přibývá obézních lidí. Dnes je jich 300 milionů – o sto milionů více než před pouhými sedmi lety. Spolu s tím přibývá nemocí, které jsou s obezitou či nadváhou spojeny. Obezita či štíhlost však už nejsou jen otázkou vůle a kázně. Výzkumy ukazují, že určité potraviny mohou být stejně návykové jako nikotin či tvrdé drogy – kdo se jednou „chytí“, ten se jen stěží vrátí ke zdravému jídlu. Shodou okolností to platí právě pro nejméně zdravé poživatiny. Problém však není jen v tuku. Takový cheesburger se bude tvářit jako „zdravá“ obměna hamburgru – ale fakticky může být stejně nebezpečný jako on. Podle vědců vyvolává sýr „opiový“ efekt. Potlačuje pocit sytosti a zároveň podněcuje touhu jíst více. Rada na závěr – neujezte se k smrti, život je i tak krátký a stojí za to žít.

Obsah článku: Tučné jídlo je návykové jako opium. Některé pokrmy mohou vyvolat závislost jako opiáty.

Globální oteplení a ledovce

Musí globální oteplení přinést odtání veškerého polárního ledu? Mnozí nepochybují, že se tak stane už v blízké budoucnosti. Ale existuje přesvědčivý vědecký důkaz, že k tomu nedošlo ani v dávné minulosti. Vědci předpokládají, že i v extrémně teplém klimatu byla období, kdy letní teploty v některých koutech světa nevyšplhaly dost vysoko a začaly se tam tvořit ledovce. Teplé podnebí s velkou vlhkostí vzduchu mohlo být příhodné pro větší sněhové srážky v zimním období, a tak skleníkové klima mohlo paradoxně přát růstu ledovců. Správnost nové studie potvrzují i měření výšky hladiny světových oceánů, která před miliony let poklesla o 25 až 40 metrů. Z moří zjevně zmizela voda, která „vězela“ v tuhém skupenství v ledovcích. Doporučuji vidět dokument o globálním oteplování Klimatická změna. Co když je vše jinak →

Bosenská pyramida Slunce je stále aktivní

Časopis WM magazín provedl odborné měření na vrcholu bosenské pyramidy Slunce. 10 let od prvního měření jsme zjistili, že pyramida Slunce je stále aktivní. Pyramida Slunce, s výškou 220 metrů a délkou stran víc jak 360 metrů, je největší na světě. Strany jsou obloženy uměle vyrobenými bloky, což ukazuje na přítomnost neznámé civilizace. Naším cílem bylo najít konstantní energetický paprsek 28 kHz vycházející z vrcholu pyramidy Slunce. Použili jsme speciální zemní anténu a přístroje. Přibližně ve středu nádvoří Stareho Gradu jsme změřili stálý energetický proud 28 kHz. Paprsek vycházející ze středu pyramidy Slunce má průměr asi 4,5 metru. Na severozápadní straně vrcholového plata existuje místo, kde jsme prokázali pulsní magnetickou anomálii 34–38 kHz. Jedná se pravidelnou pulsní energii, jakoby pyramida dýchala. Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2006. Viděl jsem první archeologické vykopávky a objevy, poznal Dr. S. Osmanagiche, měl jsem možnost být účastníkem největšího archeologického projektu na světě. Pokud jste ještě neviděli pyramidy v Bosně, pojeďte se mnou. Projekt a pyramidy u Visoko jsou stále aktivní. Články nejenom o pyramidách v Bosně najdete zde →

Obsah článku: Pyramida Slunce je stále aktivní. Měření časopisu WM magazín. Bod 1: Konstantní energetický paprsek 28 kHz. Bod 2: Pulsní energie 35 kHz. Pyramidy jsou zdrojem energie. Zajímavost na konec – napětí 4,5 V. Video k článku: Energie pyramidy Slunce 28 kHz.

Setkání na pyramidě Pálava

Již 7. setkání na pyramidě Pálava se uskutečnilo v pátek a v sobotu. Sešlo se nás víc jak dvacet. Viděli jsme zapadající slunce a provedl jsem zajímavé měření bioenergie. Na Pálavě je historicky nejmladší pyramida. Velká Slunečná na první pohled připomíná stupňovité pyramidy, proto jsme ho pojmenovali „pyramida Pálava“. Kdysi obyčejný kopec vytvaroval v šedesátých letech minulého století do podoby stupňovité pyramidy místní rodák z Dolních Dunajovic. Stačilo mu na to pouhých 10 let a jeden buldozer. Dokonalé stupně a terasy modeloval po pracovní době, bez projektu, ve svém osobním volnu. Jeho zásluhou vznikl nový kopec ve tvaru pyramidy. Pyramida Pálava má orientaci jako nejstarší stavby světa. Terasy mají sklon 52 °, stejně jako Velká pyramida v Gíze. Provedl jsem měření bioenergie. Našeho testu se zúčastnilo 22 dobrovolníků. Měření bioenergie jsem provedli před výstupem, na Růžové hoře, na vrcholu pyramidy Pálava, na jihovýchodním platu a po sestupu z pyramidy. U některých dobrovolníků došlo na vrcholu pyramidy Pálava a jihovýchodním platu ke zvýšení bioenergie, u jiných naopak ke snížení životní energie. Kam se bioenergie ztrácí? Vše o pyramidě Pálava najdete na našem webu www.pyramidapalava.cz

Obsah článku: Pyramida Pálava. Posvátná geometrie. Kdy vznikla pyramida Pálava? Měření bioenergie pyramidy Pálava. Megalitický kruh v Klentnici.

Konec Koty zulu 664?

Konec Iontového tunelu a Koty zulu 664? V létě jsem po delší době navštívil lokalitu Kota zulu 664. Zjistil jsem nová fakta a provedl měření. Na Kotu zulu 664 i do Iontového tunelu nám státní správa Slovenské republiky zakázala chodit. Dokonce je v plánu vstup do Iontového tunelu odstřelit, a tak definitivně pohřbít tento unikátní podzemní prostor s vysokým obsahem lidskému zdraví prospěšných vzdušných záporných iontů. Jinde na světě se podobná místa chrání, budují se léčebny pro astmatiky a pod, zpřístupňují se všem. Příkladem může být ozdravné podzemí v Moravském krasu, nebo podzemní labyrint Ravne v Bosně a mnoho dalších… Historii objevu Slovenské Koty zulu 664 a Iontového tunelu nejdete zde →

Obsah článku: Plánuje se odstřel Iontového tunelu? Jednoduché řešení, jak zachovat Iontový tunel pro veřejnost. Riviéra Olšo pod Kotou zulu 664. Vzdušné vitamíny v Česko–slovenském podzemí.

Ukradena zdravotní péče

Nedávno jsem si přečetl dva články o nejčerstvějších lékařských objevech, které mne opravdu pobavily. Každý jinak. Zejména ten první zaťal mou skepsi a nedůvěru v některé aspekty současného lékařství ještě hlouběji než už zaťaty byly. První článek informoval o tom, že bylo čerstvě lékařskými výzkumníky zjištěno, že stříbro zabíjí viry. Aleluja, to je vskutku objev hodný 21. století. Pročpak asi v dávné minulosti šlechta netrpěla infekčními chorobami, například morem, jako poddanstvo. Kromě lepší výživy a hygieny hrála roli i skutečnost, že používali stříbrné příbory. Účinky stříbra byly natolik známé, že se v případě onemocnění člena rodiny dala tomuto ocumlávat stříbrná lžička. Stříbro je staré známé přírodní antibiotikum a antivirotikum. Jít dnes k lékaři s bolestmi, ze kterých se ukážou být zaražené větry, znamená, že odejdete s receptem na lék, místo toho, aby vám lékař doporučil čaj z fenyklu. Protože na předepisování léků je lékař školen celých šest let studia, zatímco o základní výživě a přírodních látkách a postupech toho moc neví.

Léčba magnetickým pulsním polem

Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Blahodárně působí na poškozené buňky. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organické a neorganické hmoty. Elektrická pole generovaná vlnami s vysokou hustotou nábojů mohou přeskupit či zbavit původních vlastností většinu bakteriemi uvolňovaných toxických proteinů, které jsou pro normální zdravou buněčnou aktivitu velmi destruktivní. Když libovolný savec utrpí vážný úraz, fyzické zranění s poškozením tkáně, nahromadí se v místě poškození fibroblastové buňky, které se normálně nacházejí v tukové tkáni a cirkulují v krvi, a zformují jakousi záchrannou záplatu. Pokud poškození není příliš těžké, je téměř plně opraveno a zbude jen nevelká jizva. Opakované vystavení poškozené tkáně nebo tkáně jizvy pulsujícím magnetickým polím přibližně 5–15 minut, od dvakrát denně s odstupem několika hodin každý druhý den po dobu několika týdnů, může být velká část poškozené tkáně nebo tkáně jizvy opravena / odstraněna a nahrazena normální zdravou původní tkání. Test přístroje MPG 30. Články o fungování a účincích přístrojů najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/?s=beck

Obsah článku: Technický přehled. Léčba vlnami s vysokou hustotou náboje. Eliminace virů, toxinů a baktérií. Čerpání lymfatické tekutiny. Opravy tkáně po infekci a úrazech. Experimenty.

Regenračné centrum