WM magazín č. 176


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 176

Energie zemních spirál

Tvar spirály je symbol velké síly. Spirála představuje proudící energii. WM magazín realizoval vlastní projekt Energie Země v archeologickém parku Ravne 2. Cílem projektu je měření a využití energie spirál.

Vrbenac, ztracené město Slovanů

Staré město vysoko na útesu nedaleko Zagrade je jedním z nejtajemnějších míst v Bosně. Dodnes jsou vidět staré schody, terasy a sklepení. Do podzemního města vyzdobeného zlatem existoval vstup z nedaleké vesnice. Dodnes je místo odborně neprozkoumané. Nejodvážnější historici tvrdí, že Vrbenac prosperoval před 5.000 lety. Toto období je spojováno se Slovany.

Formaldehyd – jed pro děti

Stává se vám, že občas začnete doma nebo v práci z ničeho nic slzet? Trápí vás občasné bolesti hlavy nebo dráždivý kašel? Příčinou může být plyn formaldehyd, který se kolem nás vyskytuje na každém kroku. Doma, v práci nebo ve škole – všude se běžně setkáváme s jeho zvýšenou koncentrací, protože se odpařuje z okolních, běžně užívaných předmětů jako je nábytek, textilie, závěsy, potahy, povlečení, koberce, také nátěry dveří, oken, podlah.

Šilhavý pohled na krátkozrakost

Lidé, kteří mají předepsané brýle kvůli krátkozrakosti mohou někdy pozorovat zhoršování své vady v průměru až o čtvrtinu dioptrie za rok. Brýle tuto vadu neléčí, pouze pomáhají vyrovnávat se s jejími symptomy. Co bývá příčinou krátkozrakosti?

Kolaps Golfského proudu

Vědci usuzují, že ledová doba by mohla nastat během pouhých měsíců. Británie by se mohla ponořit do příští doby ledové během několika týdnů, konstatovali vědci, s tím, že po posledním výpadku Golfského proudu před 12 800 lety došlo k masivnímu poklesu teplot v celé Evropě za pouhých pár měsíců.

Putování severního pólu

Vysvětlení příčin klimatických změn nemůže být úplné, když se nezmíníme o důležitém faktoru, jímž je magnetické pole Země. Satelitní měření nezvratně prokázala, že za změnami geomagnetického pole vždy stojí Slunce. Prakticky každá větší sluneční protuberance má svůj odraz i na Zemi.

Magnetický pulser MPG30

Působením magnetického pulseru vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Choďte bosi

Co by měl vědět každý: Cukrovku, selhání ledvin a chronické záněty skvěle léčí nová metoda, která je stará tisíce let. Mohou za to boty? Jedinečná metoda uzdravování, k níž potřebuje pacient jediného lékaře, většího než my všichni. Ještě před sto a více lety bylo i u nás docela běžné, že chudší vrstvy chodily v létě i v zimě bosky.

Nebezpečí bezdrátové sítě

Jaký je jejich princip a proč jsou nebezpečné? Jak se jim vyhýbat doma a v práci? Hrozí jejich větší návrat? Velké zdravotní potíže, poškození imunitního a nervového systému a vývojové vady také nastávají při velmi častém používání dětských chůviček na postýlkách.

Vitamíny skupiny B

Naši dědové byli zdravější než my, protože jejich strava byla zdravější než naše. Místo cukru používali řepný sirup, ačkoliv obsahuje sacharózu na rozdíl od dnes používaného cukru čistého, řadu vitamínů a jiných hodnotných látek. Také půda nebyla chemicky hnojena a proto dávala plodiny, které byly pro člověka zdravější.

Téměř všechny vědecké pokusy jsou bezcenné

Západní medicína potírá sílu mysli a nedovoluje jedincům využívat léčebnou energii. Převládla teorie, že uzdravování musí přicházet jen prostřednictvím vnějšího zásahu: s použitím chemikálií, ozařování nebo chirurgie.

Co se před občany tají

Politici podporují zájmy farmaceutického průmyslu. Tyto zájmy lze definovat jako snahu nepřipustit, aby se občané a řadoví lékaři dozvěděli pravdu o tom co je to HOMOCYSTEIN (dále Hcy) a jaký má ýznam pro člověka a jeho zdraví.

Rady dědka kořenáře – kostival

Nádherná a elegantní bylina prezentující už v názvu kterak ji nejlépe využívat. Odedávna nebylo nic lepšího ku pomoci při léčbě zlomenin, pohmožděnin, naraženin, bolavých kloubů atd. snad po celé Evropě.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet: IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

WM magazín č. 176 ke stažení →

Regenračné centrum