WM magazín č. 238

Číslo vychází 16.11.2021. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

WM magazín č. 238 obsah

40. stran

 • Jak zpěv ovlivňuje zdraví
 • Iontový certifikát: RD Týnec nad Labem
 • Starověké představy o medicíně – II.
 • Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulzní terapií
 • Ovlivňování obyčejné vody
 • Mini mamuti na Krétě –  tip na průzkum
 • Bosenské údolí pyramid
 • Hitlerův fantastický vesmír
 • Teslův příběh zářivé energie – III.
 • Retro – WM magazín č. 172, Tesla
 • 8 znaků inteligence

Časopis WM magazín č. 238 ke stažení →

Jak zpěv ovlivňuje zdraví

Zpívejte svému zdraví. Léčba zpěvem má nejen příznivý vliv na emoční stav člověka, ale přispívá i k jeho uzdravení, protože jakákoli nemoc vzniká ze selhání bioenergetických rytmů. Jaké je spojení mezi zpěvem a zdravím? Jak jste již pochopili, vysvětlení jsou velmi rozdílná, některé kladou důraz na dechová cvičení, jiné hovoří o duchovní a fyzické harmonii. Hlavní je, že zpěv léčí! Vědci již dokázali, že každodenní obyčejné „zpívání ze srdce“ po dobu 15–20 minut má na člověka léčivý účinek. Tak si zazpívej! A vůbec nezáleží na tom, zda máte sluch nebo hlas, zpívejte svému zdraví!.

Obsah článku: Terapie zpěvem – metoda moderní medicíny. Hlasové tóny a podtóny. Účinky zpěvu na lidské zdraví. Speciální technika „lékařského“ zpěvu. Zajímavosti o zpěvu. Terapie zpěvem – lidové metody. Vokální terapie a dýchání.

Iontový certifikát: RD Týnec nad Labem

Lidé kdysi žili v čisté přírodě s vysokou koncentrací vzdušných vitamínů než máme dnes. Pokud by se provedly potřebné úpravy v domech, ušetřilo by se až 30 % nákladů na zdravotnictví. Hodnota nad 1.000 i-/cm3 se považuje za významný zdravotní přínos. Při výstavbě nebo rekonstrukci je vhodné zjistit koncentraci vzdušných iontů pře Na požádání majitelů domu jsem provedl dvě měření záporných iontů ve vnitřních místnostech RD u Týnce nad Labem. První měření se uskutečnilo 03/2021 a druhé 10/2021.

Obsah článku: Iontový test rodinného domu. Průběh iontového testu. První měření v březnu 2021. Druhé měření v říjnu 2021. Vydání Protokolu a doporučení.

Starověké představy o medicíně – II.

To, co dnes považujeme za moderní medicínu (nebo přinejmenším za západní medicínu), má své počátky v Řecku a u starého moudrého Hippokrata, jenž se narodil kolem roku 460 před naším letopočtem na řeckém ostrově Kós. Texty, jejichž autorem byl buď on sám nebo jeho následovníci, se dochovaly v souboru označovaném Corpus Hippocraticum představujícím kolekci přibližně šedesáti lékařských prací.

Obsah článku: Elektroléčba. Epilepsie. Muži, ženy a děloha. Menstruace. Ve starověkém Římě. Dentální hygiena. Travičské umění.

Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulzní terapií

Magnetická terapie je obecný termín pro dvě terapeutické metody. Základní myšlenkou magnetoterapie je stimulace nemocných buněk těla pro zmírnění bolesti. Magnetická terapie se statickými magnety existuje v různých formách, např. jako samolepicí proužky, blokové magnety, magnetická matrace a přikrývky, vložky do bot, nebo magnetické šperky. Bohužel, mnoho z těchto zdravotních tvrzení jsou nepodložená. Investice do magnetického výrobku může být nesmyslná, pokud vezmeme v úvahu velmi malé účinky například magnetických náramků a náušnic.

Ovlivňování obyčejné vody

Voda je tekutina, bez které by život nemohl existovat. Energetických impulsů schopných měnit strukturu vody je celá řada. Světlo jako elektromagnetické vlnění, akustická energie, teplota, tlak, kinetická energie a nově jsou to elektromagnetické pulsy. Voda má ojedinělou schopnost měnit svou strukturu v závislosti na charakteru a síle energetického impulsu, kterému je vystavena. U vody platí zákon o zachování energie. Ten říká, že dodaná energie nemůže být zničena, ale pouze transformována do jiné formy.

Obsah článku: Polarita vody. Ovlivňování vlastností vody. Včelí voda. Živá, mrtvá, diamantová… Fyzicky nezměřitelné. Emoční ledové krystaly. Aktivovaná voda. Energie vody. Důležitý je výkon. Vezměte život zpět do svých rukou.

Mini mamuti na Krétě

Cesta za mamutem na Krétě, dobrý tip na průzkum. Podle paleontologů z londýnského Přírodovědného muzea nepatří fosilní pozůstatky slonovi, ale trpasličímu mamutovi, který žil ve středomoří ještě před 3000 lety. Vypravil jsem se na ostrov Kréta s cílem najít místo, kde byly objeveny fosilie mini-mamuta. Na svých cestách jsem již viděl jednu kostru mini-mamuta vystavenou v soukromém muzeu na Maltě (s již neplatným popisem, že jde o sloní mládě). To byl důvod, proč mám v plánu vidět a najít dalšího, tentokrát na Krétě. A taky mě fascinuje nijak a ničím nepodložená argumentace historiků, kteří s klidem datují objev na Krétě do období 800 tisíc až 3 tisíce let (?). To jako stovky tisíc let byla naše planeta v klidu a bez vývoje? Na Maltě uvádějí dokonce 1 milion let.

Obsah článku: Výprava na Krétu. Poloostrov u Chanie. Cesta do zálivu. Svět trpaslíků. Fosilie mini-mamutů. Pohyb pevnin. Tušení stínů a souvislostí.
tisíci lety.

Bosenské údolí pyramid

Po delší pauze způsobené „podivnou pandemií“, jsme společně s přáteli navštívili Bosenské údolí pyramid. Naše první zastávka byla u kamenných koulí v Zavidoviči.

Obsah článku: Kamenné koule. Bosenské termální vody. Muzeum Nadace bosenská pyramida Slunce. Pyramida Slunce. Podzemní labyrint Ravne. Pyramida Měsíce a mohyla ve Vratnici. Park Ravne 2. Energie pyramid. Měření životní energie profesionálním přístrojem. Výlet do Sarajeva..

Hitlerův fantastický vesmír

Podivná civilizace našeho století. To, čemu říkáme historie, myslím ono odvíjení říší, bitev, politických revolucí, dat většinou krvavých, je to opravdu historie? Přiznávám se vám, že tomu nevěřím a že se mi stává, když se dívám do školních příruček, že z nich v duchu vyškrtám dobrou čtvrtinu… Pravá historie není historií posouvání hranic. Je to historie civilizace. A civilizace, to je na jedné straně pokrok techniky a na druhé straně pokrok duchovnosti…“ „Jestliže naše generace“, říká jeden mladý historik, „zamýšlí jasně prozkoumat minulost, pak musí nejdříve strhnout masky, pod nimiž zůstávají nepoznáni strůjci naší historie…“

Obsah článku: Několik let v absolutním jinde. Hitlerova fantastická věda. Teorie ledu a ohně. Intuitivní poznání – základ velkolepého obrazu našeho světa. Minulost a budoucnost vesmíru. Až spadne na Zem čtvrtý Měsíc. Třetihorní Měsíc. Čtvrtý Měsíc.

Teslův příběh zářivé energie – III.

Tesla byl po celý život zanícený profesionální experimentátor. Jeho zvědavost byla tak intenzivní, že dokázal pátrat po svérázných mystériích elektrických jevů bez ohledu na vlastní pohodlí. Zatímco Edison pracoval a spal pár hodin na podlaze, Tesla nikdy nespal, dokud nedosáhl úspěchu v některém ze svých odvážných experimentů. Tento maraton mohl trvat několik dnů. Jednou pozorovali, že bez únavy pracoval 85 hodin. Jeho technici jej velice respektovali.

Obsah článku: Proud plynoucí prostorem. Přirozený svět impulsů. Co je elektřina?. Teslova zářivá energie. Přednášky před královskou společností. Akademické nepochopení a nesouhlas. Zvrat. Zlomyslná kritika.

8 znaků inteligence

„Sám sebe vnímám jako inteligentního a citlivého člověka s duší klauna, která mě vždycky pohání vstříc těm nejdůležitějším momentům v životě,“ řekl Jim Morrison.

Retro – WM magazín č. 172

Důležité články ze starších čísel časopisu WM magazín č. 172 ke stažení zdarma. V dnešním čísle 238/2021 končí seriál o Teslovy a jeho zářivé energii. Pro doplnění tématu doporučuji zajímavý text o Teslových transformátorech, který vyšel ve starším čísle 172/2016. Dnes máte možnost si starší číslo stáhnout zdarma.

Časopis WM magazín č. 238 ke stažení →

Pokud vám časopis líbí, podpořte časopis předplatným →

Regenračné centrum