Stříbro zabíjí všechny viry

Nanočástice stříbra pravděpodobně zabíjí všechny viry

Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto uživatelé mohou respirátor používat opakovaně. Virus je dostatečně velký (průměr virové buňky nového koronaviru je asi 400–500 nm), takže ji může filtrovat jakákoli běžná rouška nasycená nanostříbrem.

Můj pokus s úpravou chirurgické roušky

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm, nový korona vir je asi 400–500 nm velký. Přes nanozábranu by neměly projít ven, ano dovnitř. Tak vznikl nápad, jak upravit běžnou roušku pro potřeby všech lidí na naší planetě😊

Běžná chirurgická rouška je účinná 30–60 % proti průniku virů a bakterií. Běžně se používá v nemocnicích. Pouze personál, který přijde do styku s nakaženým pacientem na IP, musí používat masku FFP3.

\Je docela možné, že můj nápad, jak upravit běžnou chirurgickou roušku, může prospět mnoha lidem na naší planetě. Úprava roušky je jednoduchá a levná, pokud si nanostříbro vyrobíte doma, pomocí generátoru BG3.

Výroba nanostříbra

Pomocí generátoru BG3 jsem si vyrobil roztok nasycený nanostříbrem. Je nutné použít lékárenskou destilovanou vodu. Vysoká koncentrace nanostříbra (10..20 nm a víc) není vhodná pro dýchací cesty, může je poškodit při delším používání.

Příprava stříbrných nanovložek

Do nanostříbrného koloidu jsem namočil postupně tři vložky. V roztoku je nechejte alespoň 5 minut.

Úprava chirurgické roušky

Vložky nasycené nanostříbrem jsem položil z vnitřní strany na chirurgickou roušku. Po vyschnutí ji můžete několikrát pohodlně používat.

Informační návod si můžete stáhnout zde →

Další možné varianty

Je možné, že dnes nekoupíte ani obyčejné chirurgické vložky. Já je kupoval před 5 dny za 6 Kč. Dnes je cena jedné roušky již 40 Kč.  To znamená – nikdo vám nepomůže s problémem nákazy novým koronavirem, ani naše vláda. Musíte se naučit starat se sami o sebe, nic jiného vám bohužel nezbývá. Jednu z možných dalších variant, jak se ochránit, vidíte zde.  Pro snadnou výrobu roušky byla použita kuchyňská papírová útěrka. Pokud ji doplníte třemi vrstvami vložek, nasycenými nonostříbrem, možná budou velmi účinným a levným prostředkem osobní ochrany.

Všechny články o elektřině pro zdraví najdete zde →

Výsledek

To jsem dnes udělal pro vás a domnívám se, že to může fungovat.

Nové informace, otázky a odpovědi, fakta a mýty o novém koronaviru najdete v novém čísle časopisu WM magazín č. 219, který vyjde 23.3.2020.

Stříbro zabíjí viry

Článek Stříbro zabíjí viry vyšel v časopisu WM magazín č. 155/156, ke stažení zdarma → http://wmmagazin.cz/stahni/wm155_156_hgw2253.zip

Pokud vám můj návod poslouží, podpořte mě předplatným časopisu WM magazín, nebo jinak… Děkuji.

Jiří Matějka

Regenračné centrum

3 Comments

  1. Rád to vyzkouším a uvidíme. Ještě mám malý dotaz. Pokud budu koloid stříbra pít v množství přibližně 150 ml, jak často a jak dlouho to mám praktikovat? A ještě malou poznámku – proč nedoporučujete při výrobě koloidu stisknout modré tlačítko, když je na BG přístroji v návodu právě po stisknutí tlačítka Silver toto modré tlačítko jako další krok stisknout Silver/Start? Děkuji za odpověď.

  2. Modré tlačítko je nastaveno na čisté materiály i vodu. Na sklenici i ve vodě mohou být nečistoty, pak trvá výroba dlouho, nebo vůbec. Použití černého tlačítka je dostatečný způsob. S pitím KS nemáme zkušenosti, je to individuální. JM

Komentáře nejsou povoleny.