5. setkání v Evině jeskyni

Jiří Matějka

Již páté setkání a měření vzdušných vitamínů v Evině jeskyni

Poprvé jsem Evinu jeskyni objevil v září 2019. V jeskyni jsem naměřil vysoké hodnoty vzdušných záporných iontů. Od té doby provádím měření pravidelně každý měsíc. Až dlouhodobé měření a srovnání ukáže, jestli jsou vzdušné vitamíny v Evině jeskyni stabilní, nebo ne.

Měření vzdušných vitamínů v Evině jeskyni

Záporné ionty (n.i) jsou záporně nabité atomy, které se váží na škodlivé mikroorganismy a rozkládají je. Čím více záporných iontů, tím příznivější je atmosféra pro lidi, zvířata a rostliny, proto jsem je nazval vzdušné vitamíny.

V Evině jeskyni jsou poměrně vysoké hodnoty vzdušných vitamínů od 5.200 n.i až po téměř 2 miliony n.i. Již půl roku každý měsíc měřím vzdušné vitamíny v Evině jeskyni. Vysledoval jsem, že nejvyšší hodnoty jsou na horní terase. Na jiných místech jeskyně, jako jsou spodní terasy, spojovací chodba, světelná chodba a světelný dóm, mají nízké a nestabilní hodnoty. Ve spojovací chodbě jsem našel příčinu – staré železné schody (880 n.i.), které ničí prospěšné záporné ionty, ve Světelném domů je příčinou nízkých hodnot otvor spojený s venkovním prostředím. Výsledek dnešního měření je vidět v tabulce.

Pouze na Horní terase jsou hodnoty vzdušných vitamínů již půl roku stabilní a velmi vysoké.

Měření bioenergie v Evině jeskyni

Pro měření bioenergie používám profesionální přístroj navržený podle fyzika W. Reicha (1947). Přístroj reaguje na živé věci, umí měřit procentuální hodnoty bioenergie živých tvorů, rostlin, vody, potravin apod. Přístroj dokáže spolehlivě změřit aktuální stav bioenergie s viditelným a srozumitelným výsledkem.

Účelem našeho testu bylo porovnat bioenergetické hodnoty člověka před vstupem do Eviny jeskyně, v jeskyni a po opuštění jeskyně.

Z výsledků je vidět, že po pobytu v Evině jeskyni došlo ke zvýšení životní energie u všech účastníků. V podzemí jsou buňky chráněny před škodlivým zářením a mohou zahájit rychlý samoléčebný proces. Každá buňka tak může dělat svou práci, jak to živý organizmus potřebuje. Rozdílné hodnoty u každého účastníka testu představují jeho aktuální zdravotní stav. Pokud máte zdravotní problém, je energie Eviny jeskyně využita pro nastartování samoléčebného procesu.

Každý účastník obdržel vlastní výsledek měření. Je zajímavé, že u mužů se projevilo zvýšení životní energie o 20 až 22 %, u žen to bylo méně, o 13 až 20 %.

Na cestách s Novým cestovatelem provádím měření bioenergie několik dní po sobě. Z výsledků pak lze vyčíst váš skutečný zdravotní stav. Pokud vás takové měření zajímá, pojeďte s námi.

Zdravotní výhody záporných iontů

Mikroorganismus, o kterém se dnes nejvíce mluví, je virus. Tato drobná stvoření, mezi dvěma světy, organickým a anorganickým, jsou viditelná pouze pod elektronovým mikroskopem a jsou mnohem menší než bakterie. Odborné analýzy potvrdily, že záporné ionty eliminují nejenom škodlivé viry a bakterie (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6213340/).

Koncentraci záporných iontů (vzdušných vitamínů) měřím dva roky na různých místech. Průměrné koncentrace záporných iontů na krychlový centimetr:

– Domy a kanceláře: 150-450 ni / cm3 – U pc: 90 i / cm3 – Města, nákupní arkády: 150-600 ni / cm3 – Vesnice: 150-800 ni / cm3 – Hory: 1 000-2 500 ni / cm3 – Před vchodem do Eviny jeskyně: 1 000–2 700 ni / cm3 – Uvnitř tunelů Ravne: 5 000-40 000 ni / cm3 – Horní terasa v Evině jeskyní: 1 700 000-2 000 000 ni / cm3 – Iontový tunel na Slovensku: 350 000-2 000 000 ni / cm3 ( bohužel je nepřístupný).

Klinické studie prokázaly, že negativní ionty eliminují škodlivé mikroorganismy

Mezi pozitivní účinky patří

– úleva od bolesti v krku, bronchiálního kašle a nevolnosti – úleva od blokády sinusů a zánětů – alergická úleva – migréna – snížení astmatických záchvatů – zvyšuje energii – zvyšuje fyzickou výdrž – zmírňuje bolest artritidy – vyrovnává krevní tlak – usnadňuje dýchání – reguluje cholesterol –  zmírňuje zánět – pomáhá při nespavosti, relaxaci a meditaci – urychluje zotavení z poranění a chirurgického zákroku – zvyšuje imunitu – vyrovnává hodnotu Ph – čistá krev a lymfy – neutralizuje viry, bakterie, plísně – zlepšuje funkci jater, ledvin a plic – zlepšuje detoxikaci těla – zlepšuje zhoršenou buněčnou změnu – pomáhá s depresí a pamětí – zlepšuje koncentraci – zlepšuje hojení ran a zaprášených očí – pomáhá při oteklých žilách, oparu a hemoroidech.

Vlastní zkušenosti

Dva roky měřím vzdušné vitamíny nejenom v Česko-slovenských jeskyních. Při měření mě doprovází dobrovolníci. Za tu dobu jsem poznal stovky nových skvělých lidí a slyšel jejich zkušenosti.

Již desetiminutový pobyt v prostředí bohatém na vzdušné vitamíny je velkým přínosem pro lidský organizmus. Ze zkušeností doporučuji pobyt v délce max. 45 minut. Po pobytu se mohou u některých objevit příznaky detoxikace organizmu – únava až ospalost, nebo pupínky na těle, které do dvou dní zmizí. Detoxikace je reakce těla na rychlý samoléčebný proces, který v prostředí s vysokými hodnotami vzdušných vitamínů nastává.

Většina vnímala příval energie, větší soustředění a výkonnost (i sexuální), některým se dočasně zlepšil zrak, nebo snížila hladina glukózy v krvi. Dalším projevem je miznutí vrásek = vytažení pokožky na obličeji – bohužel, vrásky se po pár hodinách obnoví. Ale ty fotky obličeje před a po stojí za to …

Pokud chcete pro své zdraví něco dalšího udělat, například přirozeně posílit imunitu, navštivte Evinu jeskyni, která je volně přístupná. Napište mi pak vaše zkušenosti. V časopise WM magazín jsem zveřejnil měření vzdušných vitamínů z mnoha jeskyní, další plánuji navštívit. Informace o dalších setkáních a měření najdete vždy v časopise WM magazín, nebo na webových stránkách Nový cestovatel cz. Těším se na vás.

Nový seriál Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – články najdete zde →

Seriál Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – dosud vyšlo:
WM magazín č. 212 – Supí jeskyně a jeskyně nad Švýcárnou (ČR); WM magazín č. 213 – Evina jeskyně (ČR); WM magazín č. 214 – Zbrašovské aragonitové jeskyně (ČR); WM magazín č. 215/216 – Belianská jeskyně; WM magazín č. 217 – Jeskyně Driny; WM magazín č. 218 – Sloupsko-šošůvské jeskyně; WM magazín č. 219 – Bystrianská jeskyně

Pokud se vám projekt měření vzdušných vitamínů,podpořte časopis WM magazín předplatným. Děkuji, Jiří Matějka.

Regenračné centrum