Jak fungují generátory BG3 a MPG30

Dr. Beck: Jak to funguje?

„Pokud bojujete s infekcí a novými viry, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou (BG3) spolu s magnetickým pulserem (MPG30)“ Dr. Bob Beck

Domnívám se, že jde o úžasný průlom a nejdůležitější lékařský objev za poslední desetiletí. Pomocí poznání se osvobodíme od nemocí, infekce a toxinů.

Věřím, že tyto ověřené informace nás mohou navždy zbavit lékařů, léčiv všeho druhu, nemocnic a známých nevyléčitelných chorob, nebo dosud neobjevených. Dokonce může vymizet i rakovina, pokud obnovíme funkci imunitního systému. Zkušenost ukazuje, že 85 % populace tyto bude nové informace ignorovat, nebe se jim bránit, protože řešení je příliš jednoduché, levné, efektivní a revoluční. To také vyžaduje převzít odpovědnost za své zdraví. Lékařské elity vám nic neřeknou, rádi věci tají, protože by to mohlo krátit jejich příjmy a uplatnění.

O co jde?

Je vědecky dokázáno, že mírná, bezpečná a jednoduchá elektrizace neutralizuje všechny bakterie, viry, parazity, choroboplodné zárodky, plísně a jiné cizí útočníky v krvi. Výsledky jsou rychlé, bez vedlejších účinků. Lékaři léčí antibiotiky, ale jakmile se podaří zabít několik zárodků, vyvine se nový rezistentní kmen. Elektrizování krve je vhodné kombinovat s magnetickými pulsy pro stimulaci lymfy a koloidním stříbrem pro neutralizaci sekundárních a oportunních infekcí. Na rozdíl od antibiotik a očkovacích látek, je nové řešení účinné.

Jak to funguje?

BG 3 – jemné mikro-proudy (funkce BG)

Dospělý člověk má průměrně 6 litrů krve, ve které přežívají biliony nepřátelských bakterií a virů, plus jejich mutace. Vaše krev normálně obíhá v těle za méně než devět minut. Po aplikaci elektrod na pulsní body (zápěstí, obě zápěstí, nohy, třísla apod.), vniká přes kůži jemný dvoufázový elektrický stimul (mikro-proudy) 50–100 μA do proudící krve. To způsobí spontánní remisi jakékoliv známé, neznámé, nebo nové choroby.

Přístroje BG3 a MPG30 si můžete objednat zde → http://wmmagazin.cz/eshop/21-multifunkcni-generator-bg3

MPG30 – magnetické pulsování

V lymfách, kostech, chrupavkách apod. krev necirkuluje. Magnetické pulsování lymfy způsobuje vytlačování toxinů do krve, kde jsou neutralizovány jemnými mikro-proudy. Tato technika byla vyvinuta již v roce 1991. Důvodem, proč je tato informace potlačována, může být významný úbytek příjmů v nemocnicích, farmaceutických firmách, u lékařů a ve státním neprůhledném systému zdravotní péče. Zdravý občan nepřináší žádný zisk.

Tato nová informace není a zřejmě ani nebude politicky přijatelná, bude obecně zpochybňována skeptiky, kteří ji nikdy nevyzkoušeli, neboť se cítí ohroženi. Vy můžete tyto informace použít a „tajně“ léčit sebe a své přátele. Nový způsob nebude nikdy schválen. Ale stovky lidí používající elektrizaci, kteří se plně zotavili, jsou důkazem, že to funguje! Robert C. Beck, DSC, USA.

Bob Beck – otázky a odpovědi (funkce BG a magnetické pulsování)

 • Co elektrizace krve v podstatě znamená?

Aplikací jemného elektrického proudu dochází k neutralizaci virů, bakterií a jiných patogenů (např. kvasinky, mykoplazma …). Dr. Beck ji nazývá „čistič krve“.

 • Je krevní elektrizace a magnetické pulsování bezpečné?

Ano, krevní elektrizace dodává méně proudu, než udávají normy. Magnetický pulser dodává krátké impulsy, které jsou nižší než magnetická nukleární rezonance tělesných skenerů. Jemné mikro-proudy nemají samy o sobě žádné vedlejší účinky. Samozřejmě záleží na tom, jak často je aplikujete. Čím častěji, tím víc bude očistná detoxikační reakce silnější. Léky a byliny užívejte až po krevní elektrizaci.

 • Je používání elektřiny pro zdraví novou koncepci?

V žádném případě! Nejstarší zaznamenané využití elektřiny pochází z roku 46. Římští císaři si léčili revmatismus a dnu v bazénech s elektrickými rybami. Benjamin Franklin také používal elektřinu k léčbě lidí s neurologickými problémy. Kompletní historii zdravotnických elektrických přístrojů najdete v Bakken muzeum electromedicine, Minneapolis. V odborném časopise Science je popisován princip imunitních buněk. Ty k zabíjení hub a bakterií využívají enzymový šok, který spouští elektrickou energii. Elektřina byla využívána pro zdraví již v dobách, co se objevil první člověk!

 • Jaký je rozdíl mezi statickými magnety a pulsní magnetickou terapií?

Statické magnety zajišťují konstantní silové pole. Naše tělo potřebuje pulsující magnetické pole (zapnuto – vypnuto), které indukuje elektrické proudy. Elektrický proud způsobuje snadný průtok lymfy a deaktivaci mikrobů. Magnetický pulser „pulsuje“ magnetismus do těla, který se v těle indukuje na elektrický proud. Statické magnety jsou dobré na některé věci (bolest a zánět), ale ne pro vytváření elektrického proudu. To umí jen magnetický pulser. (Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulsní terapií – http://becktechnology.cz/2016/07/30/rozdil-mezi-statickou-a-pulsni-magnetoterapii/).

 • Jak víte, že to není jen dobře medializovaný podvod?

Protože tato biotechnologie je založena na reprodukovatelných laboratorních výzkumech, které prokazují negativní účinky, které elektrický proud na mikroby má. Je to věda. Několik odborníků a tisíce dalších se dostali z virových a bakteriálních chorob pomocí těchto přístrojů. Na tento zdravotnický prostředek, technologii krevní elektrizace, byl vydán patent.

 

 • Je elektrický proud škodlivý pro krev?

Bílé krvinky (imunitní buňky), které jsou oslabené infekcí, mohou mít prasklé buněčné stěny. Proud způsobí jejich zánik. Rychlost, jakou jsou oslabené buňky ničeny elektrickým proudem, je závislá na množství času, který člověk stráví elektrizací krve za den. To je důvod, proč je velmi moudré ji nepoužívat déle, než doporučuji (zejména po dobu prvních 3 dnů), a to zejména v případě, že je u nemocné osoby imunita již tak příliš nízká! V konečném důsledku je dobré mít infikované krvinky zničeny, aby tělo mělo příležitost vytvořit nové, zdravé.

Laboratorní testy mé krve ukázaly, že zdravé krevní buňky nejsou negativně ovlivněny tímto elektrickým proudem. Měl jsem krev testovanou na bílé krvinky ihned po 6 týdnech krevní elektrifikace a pak další týden (což je dost času pro tělo, aby nahradilo ty nemocné, zničené). Ve druhém testu nebyl počet vyšší, což dokazuje, že elektrický proud neničí neinfikované, zdravé buňky! V odborném medicínském časopise bylo napsáno, že „Lidské erytrocyty ošetřené pravidelným střídavým polem mají normální tvar, objem a propustnost na draslík a sodík.

 • Je elektrický proud užitečný pro krev?

Ano, krev pod mikroskopem, která byla ošetřena elektrizací, nevykazuje shluky červených krvinek (ruloformy), které brání buňkám absorbovat a uvolňovat kyslík. Je také „životně důležité“ zdůraznit, že zůstanou naživu uvnitř laboratorního sklíčka 7 krát déle, než neléčená krev! Bylo zjištěno, že elektrický proud dobíjí energetickou hladinu krevních buněk, což má za následek zvýšení produkce ATP energie až o 500 %! To je důvod, proč někteří lidé používají tyto přístroje také pro dobití energie! (Kapka krve pod mikroskopem – http://www.wmmagazin.cz/co-dokaze-kapka-krve-generator-bg3/)

 • Je tento typ léčby závislý na konkrétní frekvenci, jako je Rifeho technologie?

Ne, to závisí hlavně na množství elektrické energie aplikované do tepen. Chceme-li dosáhnout silného léčebného účinku, musíme použít velký výkon. Ten přístroje (BG3 a MPG30) mají.

 • Produkují přístroje škodlivé „EMP“ elektromagnetická pole?

Krevní elektrifikace neprodukuje žádné EMP. Magnetický pulsní generátor nějaké vysílá, ale jen setinu sekundy při každém pulsu. EMP.

 • Proč musím omezit užívání bylin a léků před a po použití přístroje?

Při aplikaci elektrického proudu krvinky snadněji absorbují chemické látky, které jsou v krevním oběhu, až 20 x víc. Je dobré, aby tělo mělo dostatek času vyloučit léky a byliny před aplikací a neutralizované buňky po ukončení léčby (22–23 hodin). To znamená až za 23 hodin po ukončení jakékoliv léčby antibiotiky, nebo bylinnou terapií.

 • Jaké jsou vaše doporučení, že tělo odstraní všechny byliny a léky během 23 hodin?

Pít velké množství tekutin, které jsou čistící, jako je voda, ovocné šťávy a zeleninové šťávy. Pokud máte sníženou funkci ledvin, pak doporučuji potravinová deuterika; meloun, okurky, nebo petržel. Pocení se nedoporučuje, protože je příliš dehydratační i když to pomáhá eliminovat toxiny z kůže. Začít novou elektroterapii je dobré z čistým organizmem, protože to udržuje v pohybu lymfatické tekutiny.

 • Může magnetický pulser způsobit také vysoký absorpční efekt?

Ne, protože indukovaný elektrický proud z magnetického pulseru trvá jen setinu každého impulsu. To nestačí k aktivaci systémového membránového efektu krvinek, takže neabsorbují nic.

 • Je třeba se vyhnout kořenícím bylinkám a alkoholickým nápojům po použití přístroje na elektrizaci krve?

Ochucování není problém, ale měli byste se vyhnout všem běžně dostupným lékům (včetně projímadel a práškům na bolest hlavy), vysokých dávek některých vitaminů (vitamin A, D, betakaroten, niacin), česnek, kofein, nikotin a rekreační drogy. Soli a další minerály zrychlují proudění krve. Je vhodné použít mořskou sůl v každém jídle. Sůl je základní živina a je zapotřebí zejména v nadledvinách pro normální fungování. Mořská sůl používaná s mírou, nezpůsobuje vysoký krevní tlak.

 • Jak poznám, že jsou pro mne přístroje prospěšné?

Pokud máte vysokou imunitní dysfunkci, dostaví se různé projevy čistících účinků; bolesti hlavy, ztuhlé klouby, nevolnost, ospalost, slabost, mlhavé myšlení a chaotické řeč. Intenzita detoxikačních reakcí je úměrná délce doby, po kterou každodenně používáte zařízení. Delší doba provozu se rovná zvýšené detoxikace. Uživatelé můžou omezit délku aplikace, podle toho, jak se cítí druhý den.

 • Jak důležitý je Magnetický Pulser?

Pokud bojujete s infekcí, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou (BG3) spolu s magnetickým pulserem (MPG30). Pulsní magnet stimuluje průtok lymfou tak, že umožní imunitním buňkám nerušený tok mikrobů z kostní dřeně, které neutralizoval, do krevního řečiště.

Mějte na paměti, že krevní elektrizace pouze zastaví reprodukci škodlivých mikrobů, a že jsou to imunitní buňky, které je zabijí. Také, pokud existují na periferiích žilkách zatoulané viry, pak je zvýšený krevní oběh pomáhá přesunout do hlavních lymfatických cév, kde mohou být zničeny imunitními buňkami. Magnetické impulsy rozbíjí elektrické vazby mezi viry a jinými buňkami, tím udrží viry volně cirkulovat v krvi, kde mohou být eliminovány krevní elektrizací.

 • Co je lymfa?

Lymfa je bez červených krvinek. Tekutina (krev bez červených krvinek) proudí do lymfatického systému, cév a uzlin, a pak se vyprázdní zpět do krevního řečiště v blízkosti srdce. Ale většina mízního toku stagnuje a pohybuje příliš pomalu (kvůli nedostatku pohybu, vyšší konzumaci masa, sýrů, nedostatku vody atd). Pomocí magnetického pulseru můžete vyvolat rychlejší pohyb v lymfě. https://cs.wikipedia.org/wiki/Lymfa

 • Jak důležité je pokračovat v léčbě (krevní elektrizace a magnetický pulser), když jsem s tím začal?

Velmi důležité. Jakmile je elektrizační léčba ukončena – přerušena (předtím, než jsou mikroorganismy odstraněny), pak se mikroby reprodukují rychleji než fagocytující bílé krvinky (neutrofily, monocyty). Tato nerovnováha je ve prospěch infekčního mikroba. Nedoporučuji přerušit terapii. https://cs.wikipedia.org/wiki/Fagocyt

 • Proto se doporučuje, aby negativní strana pulsní cívky byla umístěna k tělu, když pulsuje?

Negativní (-) strana je magnetický sever (severní pól magnetu). Lidé citliví na biomagnetimus tvrdí, že severní pól neutralizuje bakterie, vory, výrůstky, reguluje záněty, uklidňuje nervy, eliminuje bolest, zpomaluje hyperaktivitu orgánů, okysličuje, zvyšuje zásaditost, stahuje tkáně, kontroluje krvácení a rozpouští tuk. Jižní magnetický pól pomáhá, když máte špatný krevní oběh, stimuluje vnitřní orgány a žlázy. Více z našich testů najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/stahni/generator-bg3-pulser-mpg30-letacek.pdf

 • Co znamená, když používám tato zařízení, ale necítím se zcela zdravě?

To znamená, že jste se zbavili akutního problému, ale ne jeho příčiny. Příčinou mohu být ucpaná játra, oslabené nadledvinky, minerální nerovnováha, nízký výkon štítné žlázy, malý počet acidofilních bakterií ve střevech, oslabený kardiovaskulární systém, ledvinové kameny, žlučové kameny, Candida. Je těžké neutralizovat střevní bakterie, parazity a bezpočet dalších nuancí. Člověk upravuje tuto zbývající nerovnováhu pomocí vyvážené stravy do té doby, než získá znovu pocit vitality. Někdy to trvá delší dobu, než imunitní systém postupně nahradí zničené buňky.

 • Komu mohou tato zařízení pomoc?

Každému, kdo je hostitelem zástupu bakterií a virů, které tato zařízení mohou „uklidit“.  Například v knize o chronickém únavovém syndromu se uvádí, že 97 % dospělé populace nesou virus Epstein-Barrové. Imunitní systém musí neustále vynakládat energii, aby bakterie a viry eliminoval na přijatelnou hladinu. Pokud budou všechny toxiny a škodliviny odstraněny, pak může být energie těla přesměrována na cestu léčení, místo budování obrany.

 • Co když někdo používá krevní elekrizátor 2 hodiny denně, ale stále necítí úlevu od virové infekce?

Doporučoval bych, aby ho používali (BG3) více hodin denně. Jednou jsem měl virus, který jsem elektrizoval 2 hodiny denně po dobu 3 měsíců, pak jsem přešel asi na 8 hodin denně. Již po několika dnech jsem cítil vnitřní „teplo“. Je to normální reakce imunitního systému, když útočí na virus. Ze zkušeností je známo, že 2 hodiny požívání jsou prospěšné pro HIV a virus Epstein-Barrové, ale existuje mnoho dalších typů nových virů, které mohou potřebovat mnohem víc léčby. Musíte experimentovat a zjistit, co je pro vás prospěšné.

 • Pokud je Beckův princip tak dobrý, proč jsme neviděli více posudků o léčbě a proč to není propagováno?

To je velmi dobrá otázka. Pomohl jsem člověku porazit AIDS, ale oni mi s ním nedovolili vůbec mluvit (jeho chiropraktik stál mezi ním a mnou). Myslím si, že se lidé stydí za svá onemocnění, zejména ty pohlavně přenosné … a nové mediální virové nákazy. Jen málo lidí si uvědomuje, nebo nechtějí, že jejich svědectví může být pomocí pro stovku jiných. Tito lidé dnes mají možnost vystoupit ze stínu, používat tyto produkty, sdílet zkušenosti s ostatními, protože existuje jen málo svědectví a laboratorních testů. Možná je to ten nejlepší způsob, možná je to dar od Boha. Kdo ví? Přestaňte zoufat. Vím, že to funguje, pokud s přístroji poctivě pracujete.

 • Co když se cítím stále toxický po používání těchto zařízení?

Možná máte větší problém, než si uvědomujete. Detoxikační činnost ledvin můžete zvýšit tím, že pijete čaje na čistění ledvin (doporučuji 3 týdny před použitím magnetického pulseru).

 • Jak lze zabránit detoxikační reakci?

Jezte lehká vegetariánská jídla po dobu nejméně 12 hodin před použitím přístrojů a také po prvních 3 dnech používání. Také pijte hodně čisté vody (před použitím zařízení), a pijte šťávy z okurky nebo melounu (oba jsou diuretika). Můžete si také vzít 1 lžičku ječmenného doplňku. Ječmen pomáhá játrům hromadit mnoho toxinů (mrtví škůdci) a má vysoký obsah SOD, enzymu, který chrání buňky před poškozením toxiny. Začněte pomalu a každý den zvyšujte délku využití zařízení, po dobu prvních několika dnů. Pokud se probudíte s bolestí hlavy, pak používejte přístroj pouze 15 minut denně. Pokud máte zácpu, užívejte osvědčené prostředky. Zácpa brání detoxikaci.

 • Jak se mohu nechat vyšetřit na střevní Candidu, parazitární infekce, střevní bakteriální infekce, syndrom děravého střeva a dalších nemoci gastrointestinálního traktu?

Váš poskytovatel zdravotní péče vám může objednat testy u specialistů.

 • Mohou tyto přístroje zabít červy ve střevech a orgánech?

Krevní elektrizace má negativní vliv na červy pouze v krevním řečišti. Pro vytlačení toxinů z lymfy a tam kde neprotéká krev, použijte účinky magnetických pulsů. Přístroje je možné použít také pro domácí zvířata (viz případ Jesika – http://www.wmmagazin.cz/magneticke-pulsy-a-ceska-jesika/

 • Mám i já střevní červy?

Ano, každý, kdo nedodržuje základní hygienu, jedl maso nebo syrovou zeleninu. Většina starověkých kultur bojovala s parazity tím, že si jednou za rok vzali něco, co je zabilo. Dnes jsme moderní a máme antibiotika. Není to tak docela pravda. Téměř každý má v sobě nějaká nežádoucí zvířátka. Pokud chceme být opravdu zdraví, musíme se zbavit parazitů, které nás okrádají o potřebné živiny a otravují nás toxickými odpady.

 • Je známo, že jste pracovat pro lidi s chronickým únavovým syndromem?

Chronický únavový syndrom je virového původu. Pokud se domníváte, že trpíte únavovým syndromem, doporučuji pracovat s krevním eletrizátorem (BG3) 2 hodiny denně po dobu 6 týdnů, spolu s použitím magnetického pulseru (MPG30) na všech částech těla (zejména podél lymfatických cest).

 • Mohou tato zařízení eliminovat Candidu?

Candidu lze krevním elektrizátorem odstranit z krevního řečiště jen dočasně. Jako první musí být odstraněna ze střev. https://cs.wikipedia.org/wiki/Candida_albicans

 • Těžké kovy

Pokud jste po použití přístrojů stále unaveni, pak si udělejte test na přítomnost nadbytečných těžkých kovů v těle. https://cs.wikipedia.org/wiki/Těžké_kovy

 • Můžu aplikovat elektrody kdekoliv na tepnách?

Elektrody nízkofrekvenčního generátoru (BG3) lze variabilně umístit na tepny, tam kde nahmatáte tep, poblíž kotníků (pokud máte problém v dolních končetinách), na rameni, na krčních tepnách, na pravé a levé ruce, nebo na jedné ruce blízko sebe. Přístroj je vybavený univerzální kabeláží, která umožňuje neomezené aplikace. To je velká výhoda.

 • Kam na těle přiložit cívku magnetického pulseru?

Velmi důležitou otázkou je, kam umístit pulsní cívku, pro pokrytí všech částí těla. Existuje šest základních bodů, které potřebujete znát pro nejúčinnější aplikaci magnetického pulsního zařízení.

Za prvé, jsou to lymfatické uzliny a orgány. Za druhé jsou to všechny části těla, kde je zánět, otok, nebo přetížení. Za třetí jsou to místa známých nádorových buněk, zejména místa s jejich vysokou hustotou. Za čtvrté játra. Játra jsou centrálním orgánem látkové výměny. Játra zachycují toxiny v těle. Za páté jsou to šlachy, kosti a klouby. Přesně směrované magnetické pulsy mají schopnost velmi rychle ulevit a odstranit příčinu bolesti. Za šesté na solar plexus, citlivý bod na hrudi, nazývaný jako břišní mozek a je základem samoléčby. Solar plexus je nervový spletenec, který propojuje orgány dutiny břišní, plíce, srdce a mozek. To je šest základních bodů pro aplikaci.

Přístroje si můžete objednat v našem e-shopu: www.wmmagazin.cz/eshop

Plíce, srdce a krevní oběh

Ve výpovědi Dr. Becka zazněla nová informace, aktuální pro dnešní epidemii novým koronavirem.

Oběh krve mezi srdcem a plícemi zajišťují tepny a žíly. Tato tekutina neustále proudí uzavřenou soustavou cév. Skládá se ze složky tekuté, krevní plazmy a krevních elementů, červených a bílých krvinek a krevních destiček. Proudící krev plní řadu funkcí. Přináší ke tkáním a tkáňovému moku kyslík, odvádí oxid uhličitý, rozvádí hormony, zajišťuje obranyschopnost organismu, podílí se na udržování stálé tělesné teploty a termoregulace. Krev také přivádí k buňkám živiny a odvádí zplodiny metabolismu.

Lidském tělo je vyvážený a složitý elektro-chemický organizmus. Byť jen nepatrná změna v jeho elektro-chemii (dnešními přístroji neměřitelná), může způsobit nesoulad a nepředvídatelný chaos. Například, pokud vznikne jakákoliv změna struktury hemoglobinu v krvi, nastává nedostatečný přenos kyslíku do plic – hypoxie. Jedná se v podstatě o nedostatečné okysličení tkání, na které není lidský metabolismus zvyklý. Následky jsou pro pacienty většinou velice závažné, jelikož nedostatek kyslíku má vliv na funkce mozku a celého nervového systému, způsobuje poruchy vnímání, paměti i logického myšlení.

Pacienti nakažení novým koronavirem umírají na nedostatečné okysličení krve. Ani plicní ventilátory jim v mnoha případech život nezachrání.

Co je příčinou hypoxie?

 Hypoxie je způsobená nedostatkem červených krvinek či krevního barviva s názvem hemoglobin, případně jejich neschopností na sebe vázat kyslík a přenášet ho na různá místa lidského těla. Ale co je skutečnou příčinou postižení plicního systému se nikde nedozvíte.

Hypoxie nastává při nedostatečném okysličení krve (ruloformy), kdy červené krvinky nejsou schopné vykonávat celým svým povrchem přirozenou práci. Vznik ruloformů může způsobovat stres, nezdravý způsob života, nebo vnější vlivy mikrovlnného záření (WIFI, bluetoth, kuchyňské mikrovlnky, sítě X G …).  Jak můžete rozbourat ruloformy, neúčinné sraženiny v krvi?

Jak zabránit nedostatečnému okysličení krve?

Krev pod mikroskopem, která byla ošetřena elektrizací generátorem BG3, nevykazuje shluky červených krvinek (ruloformy), které brání buňkám absorbovat a uvolňovat kyslík. A pokud máte kyslík v krvi, nebudete možná ani potřebovat plicní ventilátor😊

– red –

Všechny články na téma BG3 a MPG30: http://www.wmmagazin.cz/tag/dr-beck/

Přístroje BG3 a MPG30 si můžete objednat zde → http://wmmagazin.cz/eshop/21-multifunkcni-generator-bg3

Tento článek neslouží v žádném případě jako návod k užívání a následování, je myšlen v rámci nezatajování informací jako můj osobní názor, bez záruky informací.

Regenračné centrum