WM magazín č. 188


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze → WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 188

Jak funguje svět – II.

V druhém pokračování si vysvětlíme: proč se Země rozpíná, skutečná velikost první Země, přirozené přesuny planet, celosvětová potopa, kde se vzalo najednou tolik vody, byl Noe skutečně starý 500 let, jak vznikly planety, planety se zvětšují, Mars anikne, reaktor uvnitř Země roste, Měsíc vylétl ze Země, Země byla dříve na oběžné dráze Venuše…

Počátek nové medicíny

Instituce a spolky staromilců obhajujících vědecká dogmata jsou brzdou nových objevů. Jenže zejména v oblasti medicíny může být takové zdržování nebo váhavé schvalování nových myšlenek příčinou mnoha zbytečných úmrtí. To platí především o zásadních objevech, které učinil Antoine Béchamp a po něm Royal Raymond Rife a Gaston Naessens, jimž jejich přístroje umožnily doslova „vidět do života věcí“.

Žiju zdravě, ale kouřím

Snažím se poslední dobou žít zdravěji, i když samozřejmě o tom, co je zdravé, lze diskutovat.V uplynulém roce jsem se pokoušela omezit používání chemikálií ve svém okolí, pokud to šlo. Přestala jsem brát předepsané léky, jen výjimečně si kupuji ty, které jsou bez předpisu, a k lékaři nejdu, pokud to není nutné.Je dobře známo, že kouření způsobuje rakovinu, bereme to jako fakt, ale o čem se málokdy mluví, je to, že 70 % veškerého výskytu rakoviny je u nekuřáků.

Konkávnost Velké pyramidy

Jedním z neobvyklých rysů Velké pyramidy je konkávnost jejích stěn, která z této mimořádné stavby dělá spíše osmistěn, než čtyřhranný jehlan. Znamená to, že ve stranách je nika od základny k vrcholu. Velká pyramida je postavena z bloků, mírně skloněných směrem ke středu. Tímto postupem vznikla ve středu každé strany znatelná deprese (proláklina), a to je významný charakteristický rys, který nenajdete u žádné jiné egyptské pyramidy.

Ropná špička je rafinovaný podvod

Jsou uhlovodíky „obnovitelné“ – a pokud ano – co to znamená pro budoucnost světových dodávek ropy a zemního plynu? Mimo obecné povědomí obyvatel západu už poměrně dlouho existují dvě konkurenční teorie o původu ropy. Zatímco jedna trvá na tom, že ropa je organické fosilní palivo uložené v konečném množství poblíž povrchu planety, jiná říká, že ropa nepřetržitě vzniká přírodními procesy v zemském magmatu.

Geneticky manipulované rostliny? Ne, děkuji!

Existuje stále více důvodů proč zavrhnout výtvory, jimiž se člověk hodlal povýšit nad moudrost přírody a vývoj trvající milióny let.

12 000 let stará DNK

Lidské vlasy datované do období poslední doby ledové před deseti až dvanácti tisíci lety objevil archeologický tým provádějící vykopávky v oregonském Woodburn. Výsledek všechny překvapil, protože genetici zjistili, že DNK extrahovaná z těchto vlasů nepatří Asiatovi. Není ale ani africká či evropská, zkrátka – eshoduje se s ničím, co známe.

Bloky Velké pyramidy v Gíze byly odlévány

Generace školáků na celém světě si představovaly a představují obrovské skupiny egyptských otroků, kteří lámou a opracovávají kameny, dopravují je na stavbu a vláčejí až na vrcholky pyramid. Velká pyramida sestává z 2,5 milionu bloků, z nichž většina má hmotnost 2 tuny a po jednom by mohly být přesouvány minimálně 60 muži. Některé bloky v pyramidě jsou však až osmdesátitunové a nebyly zabudovány u její základny, ale až ve výšce 40 metrů. Takový blok by muselo posouvat na dva tisíce mužů…

Runové písmo

Budete-li cestovat po Švédsku, jistě si podél cest, poblíž říčních brodů či na volných prostranstvích povšimnete vztyčených monolitů s nápisy v poněkud zvláštním hranatém písmu, slavných runových kamenů. Navštívíte- li velká muzea a kostely Dánska a Norska, také narazíte na více či méně zdobené kameny, kromě nich objevíte i menší památky a nápisy vyryté v tomto písmu. Podobné objekty se nalézají nejen po celé severozápadní Evropě, ale dokonce ještě dále.

Deset důvodů proč vyhodit mikrovlnku

Vzhledem k jednoznačným závěrům švýcarských, ruských a německých vědeckých klinických studií, nelze ignorovat mikrovlnky uhnízděné v našich kuchyních.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet → IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

Regenračné centrum