WM magazín č. 174 – 175


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín letní dvojčíslo č. 174 / 175

Pojďme si zahrát na doktora!

Lékaři a výrobci léků jen předstírají, že pacientům navrací zdraví tím, že jim dávají léky. Lékařské časopisy předstírají, že otiskují pouze přesné a vědecky podložené výsledky výzkumů. Asi by vás mohlo zajímat, kam vede všechno to zmiňované předstírání.

Čemu věří skeptici v medicíně?

Ve světě medicíny si „skeptikové“ nárokují, že jsou výhradními ochránci intelektuální pravdy. Každý, kdo se opováží s nimi nesouhlasit, je prostě jen šarlatán, jak tvrdívají. Stručně řečeno, skeptici jsou naklonění vakcínám, mammografům, farmaceutickým produktům a chemoterapii. Jsou oponenty výživových doplňků, bylinné terapie, chiropraxe, masážní terapie, energetické medicíny, homeopatie, modlitby a léčivého doteku.

Blíží se konec světa?

Jak to ve skutečnosti je s Nibiru, Nemesis, planetou „X“ atd., o jejímž příchodu a s tím spojené katastrofě? Tento článek shrnuje řadu neobyčejně vzrušujících svědectví vypovídajících o tom, že katastrofální změny Země mohou být o hodně reálnější než si myslíme.

Stav Země a pozemského života

Existují nezvratné důkazy, že příčinou probíhající transformace je vysoce energeticky nabitý materiál pronikající do prostoru naší sluneční soustavy. Tato „darovaná“ nadbytečná energie produkuje hybridní procesy a narušuje energetické stavy na všech planetách, včetně Slunce.

O zdraví toho víme málo

Národ nemůže být zdravý, pokud lidé praktikující medicínu sami o zdraví a výživě vědí jen málo! Týká se to i lékařů a „expertů“ na zdraví, kteří mívají až překvapující mezery ve znalostech, jež mohou být označovány jako základní informace o zdraví národa.

Cukr způsobuje rakovinu

Cukr není jenom primárním zdrojem energie pro již existující rakovinu, ale je hlavní příčinou onkogeneze – počátek vzniku rakoviny. Průměrný člověk „západního světa“ spotřebuje za rok tolik rakovinotvorné látky – cukru, kolik sám váží. Přesto nemocnice krmí cukrem pacienty s rakovinou, nedbajíc toho, jako škodu páchají.

Mohutnost a rychlost klimatických změn

Pokud z přirozených příčin a bez nárůstu CO2 v minulosti došlo k tolika mnohem intenzivnějším obdobím oteplení, proč by právě tento plyn měl zavinit pouhý souběh kratičkého období nepatrného oteplení v tomto století? Podívejme se, jaká je velikost a rychlost změn u moderních globálních oteplování / ochlazování v porovnání s oteplováním / ochlazováním během minulých 25 00 let.

Bylo první písmo praslovanské?

Bylo první písmo „praslovanské“? To bude mnohým čtenářům připadat jako zcela nemožné a holý nesmysl. Je přece „dobře známo“, že Slované přišli do Evropy až v 5. – 6. století našeho letopočtu a písmo vůbec neznali. Navíc to podle dnešních představ byli nevzdělaní barbaři a analfabeti. Ale co když je to jinak?

V dějinách historie musí zvítězit spravedlnost

Nápisu porozumí a umí ho přečíst jen luštitel slovanské národnosti. Jak je to možné, když přece jde o nápis starý tisíce let, navíc na řeckém ostrově? Existuje jediné možné vysvětlení: napsali ho naši předchůdci – Praslované. To je také důvod, proč toto první písmo nazýváme „praslovanské“

Pirillo – původní název města Přerov

Původní přerovský „hrad“ měl tvar obdélníka předpokládaného rozměru 22 x 11 m, s podélnou osou ve směru sever – jih. Podle nejnovějších studií je nesprávně užíván pojem „hradiska“. Ve skutečnosti jde o prastaré chrámy, které budovala doposud odborníky nepojmenovaná civilizace před 7000 lety!

Ztracené tajemství

Nedávné výzkumy týkající se neobvyklých vlastností jednomocných kovů skupin zlata a platiny jsou znovuobjevením pokročilé vědy, jíž rozuměli nebo přinejmenším ve starověku znali mezopotámští, egyptští a izraelští kněží.

Trojúhelník na ostrově Pag

Stopy možného přistání UFO nejsou nic zvláštního, existují důkazy z mnoha míst na celém světě. Většinou jde o stopy v trávě, na zemi a podobně. Ale to, co se nachází na Pagu, je obzvlášť zajímavé, protože jde o něco úplně jiného. Otisk po přistání UFO v tvrdé hornině je pouze na tomto ostrově. Tak tohle je natolik zvláštní, že by se celá věc měla okamžitě prozkoumat a objasnit. První průzkum časopisu WM magazín na chorvatském ostrově Pag.

Co nevyléčí hlad, nevyléčí žádný lék

Bývaly časy, kdy lékaři nebyli odměňováni podle počtu vykázaných výkonů pojišťovně, ale přímo nemocnými. Lékař byl motivován hledat co nejúčinnější a nejlevnější léčebnou metodu. Pravda, pacienti taky byli ochotni pro své uzdravení něco aktivně podniknout či vydržet, ne jen zhltnout pilulku. Povinné všeobecné zdravotní pojištění zničilo veškeré přirozené vazby lékař-pacient. Lékař si svého pacienta neváží, nevidí v něm „toho kdo mi nese peníze“ a podle toho se k němu taky chová.

Klimatizace nás zabíjí

Veškeré lidstvo trpí nedostatkem kyslíku. Jak je to možné, když se nijak viditelně nedusíme? No, nedusíme, máme kyslíku na přežití do druhého dne, ale dusí se naše buňky, ty mají málo kyslíku. „Rozvoj rakoviny je podmíněn kyslíkovou nedostatečností na úrovni buňky“. Jaký kyslík a v jakém množství tedy potřebujeme a jak to, že nám dnes tak chybí?


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet: IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

WM magazín č. 174 / 175 ke stažení →

Regenračné centrum