WM magazín č. 179 – 180


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín – vánoční dvojčíslo  č. 179 / 180

Bob Beck – z mého výzkumu

Domnívám se, že jde o úžasný průlom a nejdůležitější lékařský objev za poslední desetiletí. Pomocí poznání se osvobodíme od nemocí, infekce a toxinů. Věřím, že tyto ověřené informace nás mohou navždy bavit lékařů, léčiv všeho druhu, nemocnic a známých nevyléčitelných chorob, nebo dosud neobjevených. lektrizování krve je vhodné kombinovat s magnetickými pulsy pro stimulaci lymfy a koloidním stříbrem pro neutralizaci sekundárních a oportunních infekcí. Zkušenosti s používání.

Maltské megalitické chrámy

Na Maltě existuje asi 12 megalitických staveb, o nichž víme a můžeme je fyzicky navštívit. Řada dalších se nachází pod zemí. „Chrámy“ na Maltě vznikaly postupně, v několika etapách, z nichž nejstarší je tajemstvím zahalený soubor staveb Ggantija starší, než pyramidy v Gíze.

Co když přistanou!

Každým okamžikem můžeme najít to, co po staletí hledáme. I když nejsme schopni mezihvězdného cestování, je možné, že se potkáme s cizinci. Co máme udělat, pokud přistanou na Zemi, nebo zaparkují na oběžné ráze? Jak budou jednat světové vlády?

Lidstvo a záhada UFO

Záhady jsou staré jako samo lidstvo a jistě ještě starší. Nepochopitelné věci a události provázely už naše prapředky doby kamenné od chvíle, kdy si začali uvědomovat sebe sama a okolní prostředí. Pro ně jistě byly záhadné všechny přírodní jevy, které je provázely, a měli z nich asi dost hrůzu. Zde je možná původ prvních projevů uctívání, vznik prvních bohů a božstev vyžadujících „udobřování“, základu, na němž později začala parazitovat náboženství.

Radiace z Fukušimy

Nejedná se jenom o radioaktivitu v Atlantiku. Měřili jsme se Švýcary radioaktivitu v moři u Turecka, Chorvatska, Itálie a ve Španělsku. Nikomu jsem nedoporučoval koupat se v těchto mořích, protože je tam radiace z Fukušimy. A mimo jiné jíst potraviny z moře, jakékoliv ryby, kalamáry, řasy a cokoliv jiného je pomalu sebevražda.

Nadbytek informací oslabuje imunitní systém

Rakovinu vyvolává chronický stres, který je důsledkem nekontrolovaného toku často negativních a neužitečných informací. Je důležité hledat a využívat pouze ty informace, které skutečně potřebujete.

Proč „velcí výrobci“ nikdy rakovinu nevyléčí

V roce 1940, pouze jeden ze šestnácti onemocněl rakovinou. Něco se stalo, co způsobilo explozi nádorových onemocnění. Dnes máte šanci 1 ku 3, že se nakazíte nějakým druhem rakoviny. U mužů je pravděpodobnost 1 ku 2. Tyto statistiky v dnešní době nikoho nešokují. Každý buď má, nebo zná, někoho, kdo má rakovinu.

Přepálené oleje

Přepálené oleje způsobují vysoký krevní tlak. Vazivo nám likvidují přepalované oleje. A to jsou věci, které v knížkách nenajdete. Oleje se přepalují při 125 stupních. Kdežto sádlo se přepaluje až při 180 stupních. Kdyby se všichni vrátili do dob našich předků a zvlášť těch, kteří se dožili vysokého věku, zjistí, proč tu byli tak dlouho – vařili na sádle.

Holky, prosím, nenechte se očkovat!

Otevřený osobní dopis všem dívkám, slečnám a holkám ze země jménem Česká republika. Prosím, nechoďte na očkování proti rakovině děložního čípku. Lékaři a farmaceutické firmy Vám lžou! Jde jim jen o peníze. Vy je vůbec nezajímáte. Ten, kdo vydělává na lécích na nemoci, logicky nemá zájem o zdravé lidi, protože by logicky měl menší zisky.

Nebezpečí spojená s očkováním

Očkování je necitlivý, velice nedokonalý nástroj. Hlavní problém není ani tak v tom, že vakcíny neúčinkují, ale v tom, že fungují nahodile. Princip očkování vychází z předpokladu, že vstříknutím živých, oslabených nebo mrtvých vírů „ošidíme“ organismus, který začne produkovat protilátky proti určité nemoci tak, jak to dělá v případě onemocnění přirozeným způsobem. Medicína ovšem neví, zda účinek očkovací látky vůbec přetrvá.

Vakcíny proti HPV virům – smrtelný podvod

Gardasil a Cervarix jsou na trh nabízeny jako ochrana proti rakovině děložního čípku, toto tvrzení nebylo prokázáno a je hypotetické. Dr. Herper, hlavní odbornice zapojená do schvalovacího procesu pro vakcíny lidského papilloma viru (HPV) mluví o nebezpečí a důvodech, proč byste neměli riskovat zdraví svého dítěte, pokud ho dáte očkovat.

Zdravotní přínos labyrintu Ravne

Pod bosenskou pyramidou Slunce existuje podzemní komplex chodeb Ravne. V labyrintu není žádné záření, přirozená radioaktivita, ani negativní energie. Proto je tato lokalita jednou z nejbezpečnějších míst na světě. Pobyt v labyrintu Ravne způsobuje významné snížení hladiny krevního cukru. Provedli jsme několik testů.

Nechtěla jsem pracovat pod tlakem

Málo se řeší, že za každým nemocným jsou hlavně jeho skutky a vztahy. Vždycky říkám, že kdyby paní Vomáčkové před dvaceti lety někdo řekl, že místo aby polykala prášky, má zkusit změnit svůj život, nemusela by dnes být závislá na uklidňujících lécích.

Probuzení starých virů na Sibiři

Francouzský tým vědců je připraven oživit 30.000 let starý virus. Prehistorický obří virus Mollivirus Sibericum je čtvrtý svého druhu. Několik virových částic, které jsou stále infekční, mohou ohrozit člověka?

Věčný život z bakterie staré 3,5 milionu let

Ruští vědci dělají pokroky při hledání elixíru mládí zkoumáním bakterie s názvem Bacillus F, který zůstal naživu v permafrostu po miliony let. Výsledkem má být vyšší odolnost proti nemocem.

Země je mnohem mladší

Trvalo miliony let, než se vytvořily velké části zemské kůry, nebo snad horniny vznikly jako jakési rychle tvrdnoucí betonové směsi, jako produkty z vypáleného jílu anebo kaolinu a různých minerálů? Ať je to jak chce, všem zastáncům evoluce musí běhat mráz po zádech, když jsou konfrontováni s prokázanou přítomností izolovaných izotopů polonia v hornině, neboť z toho lze vyvozovat, že Země je podstatně mladší, než se všeobecně předpokládalo, možná dokonce hodně mladá.

Konec Velké Tartárie

Tato země se objevuje na mnoha starých mapách. Kdo ji obýval? Ještě na prahu novověku to byla podle prvního vydání Encyclopedie Britannica největší říše na světě: „Tartárie – ohromná země v severní části Asie ohraničená Sibiří na severu a západě se nazývá Velká Tartárie. To platilo až do 18. století. Pak jakoby mávnutím proutku zlého čaroděje – Tartárie zmizela. Zmizela z map, z knih, vzpomínek. Zmizela i z dalších vydání Encyclopedie Britannica. Prostě – není.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

WM magazín dvojčíslo 179 / 180 ke stažení →

Regenračné centrum