WM magazín č. 170


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 170

Objev v podzemním labyrintu Ravne 2

V Bosenském Údolí pyramid byly objeveny nové podzemní chodby, které dostaly název Labyrint Ravne 2. Při úpravě terénu došlo k sesuvu svahu a pracovníci uviděli vstup do podzemí. Koncem roku 2015 navštívila Ravne 2 expedice časopisu WM magazín s detektorem kovů. Před vstupem jsme objevili kovový předmět starý tisíce let.Film o objevu v Ravne 2 nejdete zde.

Ropa není fosilní palivo, možná příčina konfliktu na Ukrajině

Ropa není fosilní palivo. Ropa je abiotický přírodní produkt. Ropa nevznikla z mrtvých dinosaurů a pravěkých rostlin. Rusové prováděli hlubinné „abiotické“ vrty v oblasti Dněpru a Dombasu, což je oblast, která je geology považovaná za území bez fosilní ropy. Cekem zde bylo vyvrtáno 60 studní, z nichž je dnes 37 komerčně využívaných. Ruské Abiotické vrty mají výnosnost – produktivitu – 62 %. Vrty prováděné ve stejné ropné pánvi americkou společností Alaska’s North Slope, mají výnos pouhých 10%. Dnes je provedeno dalších 310 ultra hlubokých vrtů. Hlubinné vrty probíhaly v tichosti, bez pozornosti medií.

Globální oteplování způsobuje Slunce

Čím ho chtějí zastavit, když nic takového neexistuje? Globální oteplování nahrazeno změnou
klimatu. Obchod s globálním oteplováním. Kritika globálního oteplování. Středověké teplé období. Ochlazování po druhé světové válce. Změny teplot na Zemi způsobuje Slunce. Zastrašování klimatickou katastrofou.

Největší podvod v historii medicíny

Dnešní, často opěvovanou tezí bývá tvrzení, že nasycený tuk v potravinách způsobuje zanášení cév a srdeční nemoci. Hlavní problém s tímto medicínským „faktem“ je ten, že se nejedná o vůbec žádný fakt. Je to klamavá a mylná hypotéza, pocházející z 50. let min. století, která nebyla nikdy prokázána. Spotřebu nasycených tuků nebylo možné dát do spojitosti se zvýšenými riziky koronárních srdečních onemocnění, mrtvic nebo kardiovaskulárních nemocí.

Chronický nedostatek jódu

Populace v České republice a podle dostupných pramenů i v jiných rozvinutých zemích trpí chronickým nedostatkem jódu v potravě. Dostatečný příjem tohoto prvku je zcela nezbytný pro tvorbu thyroxinu – hormonu štítné žlázy a správnou funkci metabolismu.

Očkovat nebo ponechat infekcím volný průběh?

I když po zavedení vakcín došlo ke snížení výskytu spalniček a příušnic, vědci nyní zjišťují, že tyto dětské infekce plní cennou funkci a možná jsou i nezbytné pro normální vývoj našeho imunitního systému. Je mnoho nemocí, u kterých byly prokázány jejich protirakovinné účinky. Jako příklad si můžeme třeba uvést remise tumoru po infekci spalničkami, která byla zdokumentována v lékařské literatuře. Vědci už nějakou dobu vědí, že infekce prodělané raném věku nás v pozdějším životě chrání proti různým druhům rakoviny.

Neutralizace chlóru vitaminem C

Čištění vody chlórem zabránilo vypuknutí nemocí, jako je cholera. Na druhou stranu, chlórování pitné vody je příčinou současné epidemie srdečních onemocnění a rakoviny, abych vyjmenoval alespoň pár. Chlór může být neutralizován vitamínem C, před tím, než vstoupí do těla, nebo dokonce i poté, co byl zkonzumován. Vitamín C je známý jako kyselina askorbová, nebo askorbát sodný. Bez ohledu na pojmenování, obě „Céčka“ dokážou chemicky zničit chlór.

Nukleární války v minulosti

O možné realitě dávných nukleárních válek v historii lidstva. Mnozí vědci se domnívají, že mezi mimozemskými civilizacemi daleko v kosmu zuří smrtící hvězdná válka. Dokazují to nevysvětlitelné exploze, potvrzené astronomy. Slované, Titáni, Olympané a planeta X. Sláva boží, zbraň „miliónu sluncí“.

Šamanská magie

Šamani údajně dovedou na základě intimní znalosti bohů a démonů předpovídat budoucnost. Vůli bohů vyčtou z různých puklin v kamenech, šustění listí ve větru. Vidí v transu místa, kde lovci najdou zvěř, mají schopnost uzdravovat nemocné a očarovat zdravé. Léčebné rituály šamanů jsou si všude na světě podobné.

Hitlerův fantastický vesmír

Podivná civilizace našeho století. Zcela bez povšimnutí tak na evropském kontinentě a v reálném čase vyrůstala civilizace naprosto odlišná od okolního světa. Patřila k světu oddělenému od našeho, od světa, který známe po šest nebo sedm století. Země a celý vesmír se podílí na stejném pohybu, je živoucím organismem, kde se vše obráží ve všem. Nauka o cyklech a téměř magických vztazích mezi člověkem a vesmírem dodává sílu nejvzdálenější tradiční myšlence. Přivádí znovu na scénu nejstarší proroctví, báje a legendy, dávná témata geneze, potopu, obry a bohy.

Něco pro ty, co nevidí chemtrails

Odborníci se nám snaží namluvit, že chemtrails jsou běžné kondenzační stopy za letícím letadlem. Stále tomu věříte? Jedním z hlavních cílů operace bylo přilákat pozornost k realitě ovlivňování počasí. NASA má řadu úkolů věnovaných studiu aerosolů a jejich účinků na prostředí a počasí.

Historické hranice Ukrajiny

Ignorování dějin a neznalost historie nás kvalifikuje na kandidáty nového zotročení. Ukrajina byla do roku 1654 nepatrný státeček, v rozmezí gubernie. Od roku 1654 do roku 1917 ruští carové darovali Ukrajině rozsáhlé území na severozápadě, včetně Kyjeva. Kyjev byl původně prvním hlavním městem Ruska. To si musíte uvědomit.

Zika: Skutečná příčina epidemie?

O tomto média nechtějí slyšet. Kolumbijský prezident uvedl, že zaznamenali 3177 těhotných žen s virem zika a ani jedno z dětí nemá mikrocefálii. Virus Zika operuje jinak v Brazílii a jinak v Kolumbii? Brazilské děti mají mikrocefalii, kolumbijské ne.

Léčivá síla Bosenských pyramid

Přednáška Dr. Osmanagiche se uskuteční v neděli 3. 4. 2016 v Národní technické knihovně (NTK), od 16.00 do 19.00 hodin. Prezentace nových informací z výzkumu bosenského údolí pyramid bude trvat cca 3 hodiny, a bude simultánně překládána do českého jazyka. Adresa: NTK, Technická 6, Praha – Dejvice. Vstupenky objednávejte v našem e-shopu, nebo stačí e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz, nebo tel: +420 777 770 609; 777 770 608. Počet vstupenek je omezený.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet: IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

WM magazín č. 170 ke stažení →

Regenračné centrum