Test vody z labyrintu Ravne

Test bioenergie vody z labyrintu Ravne

Jiří Matějka

Pod bosenskou pyramidou Slunce byl v roce 2006 objeven podzemní labyrint, tunelů, jezírek a zaplavených chodeb. Do roku 2021 se podařilo vyčistit přibližně 650 metrů chodeb, z nichž je 250 m zabezpečených a přístupných pro veřejnost. Byly zde objeveny mnohatunové megality K1, K2, K5 …

Voda z podzemního labyrintu Ravne je naprosto čistá, bez baktérií a mikrobů. Je známé, že voda dokáže uchovávat energii. Voda z tunelů Ravne je nabitá energií megalitů a energií pyramidy Slunce. Tato voda zde byla po tisíce let. To, co budete očekávat od tak staré vody je, že bude špinavá a plná mikrobů. Jak je to možné? Koncentrace záporných iontů tvoří bariéru pro mikroby, proto má voda léčivé vlastnosti.

Test vody 2019–2022

V roce 2019 jsem odebral vodu z labyrintu Ravne a uložil na suché chladné místo. Před uložením jsem změřil speciálním přístrojem její bioenergii. Hodnoty na stupnici jsou v procentech a ukazují aktuální stav. V roce 2019 byla hodnota bioenergie vody z labyrintu Ravne 38 %.

Dnes, v roce 2022, je voda bez chuťových změn a je stále čirá. Po letech jsem znovu změřil bioenergii uložené vody. Dnes 19.1.2022 byla hodnota 38 %. Další měření jsem provedl 27.1.2022 s výsledkem 38 %.

Voda z labyrintu Ravne si i po letech dokáže uchovat své vlastnosti. Při návštěvě bosenského údolí pyramid doporučuji originální vodu zakoupit v prodejně před vstupem do podzemí. Podpoříte tím neziskovou Nadaci Bosenská pyramida Slunce, které zde provádí archeologické práce od roku 2005. Voda má léčivé účinky což potvrzuje certifikát, který vyhotovil Národní biologický institut v Ljubljani.

Video: Voda z labyrintu Ravne → http://faktax.tv/voda-z-labyrintu-ravne/

Vše o bosenských pyramidách najdete zde → Pyramidy v Bosně – wmmagazin.cz

Fotoarchiv najdete zde → Fotoarchiv – novycestovatel.cz

Bosenské údolí pyramid navštěvujeme několikrát za rok. Pokud chcete vidět a zažít vše co bosenské pyramidy nabízí, pojeďte s námi. Plán cest na rok 2022 najdete zde: www.novycestovatel.cz/aktualni-cesty

 


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Regenračné centrum