Setkání na pyramidě Pálava – měření bioenergie

V pátek a v sobotu se uskutečnilo další setkání na pyramidě Pálava. Sešlo se nás víc jak dvacet. Viděli jsme zapadající slunce a provedl jsem zajímavé měření bioenergie.

Pyramida Pálava

Na Pálavě je historicky nejmladší pyramida. Velká Slunečná na první pohled připomíná stupňovité pyramidy, proto jsme ho pojmenovali „pyramida Pálava“. Není to jen obyčejný hora. Na vrchol pyramidy Pálava, které je v nadmořské výšce 283 metrů, se dostanete přes deset teras. Vrcholové plato tvoří obdélník s rozměry 60 x 70 metrů. Terasy po obvodě pyramidy, se sklonem 52 ° jsou široké 5 metrů.

Posvátná geometrie

Na vrcholovém platu pyramidy Pálava jsme hledali energetické body s využitím všech dostupných metod. Vrchol pyramidy se nachází na „leyline“, přímce spojující Růžovou horu – pyramidu Pálava –   Svatý kopeček nad Mikulovem.

Kdy vznikla pyramida Pálava?

Kdysi obyčejný kopec vytvaroval v šedesátých letech minulého století do podoby stupňovité pyramidy místní rodák, Dominik Pecka. Stačilo mu na to pouhých 10 let a jeden buldozer. Dokonalé stupně a terasy modeloval po pracovní době, bez projektu, ve svém osobním volnu. Jeho zásluhou vznikl nový kopec ve tvaru pyramidy, který jsem pojmenoval Pyramida Pálava.

Pyramida Pálava má orientaci jako nejstarší stavby světa. Terasy mají sklon 52 °, stejně jako Velká pyramida v Gíze.

Dominik Pecka je popisován jako vynálezce, vizionář a také jako místní podivín. Dominik nebyl podivín, moc dobře věděl, co dělá. Podrobnosti se dozvíte na setkáních.

Měření bioenergie pyramidy Pálava

Pyramidy na naší planetě vyzařují energii, kterou dokáží citliví lidé vnímat dlaněmi, nebo virgulí. Mnozí z vás se zatím učí tyto energie vnímat, proto se nemůžeme vždy spolehnout na výsledky. Proto používám profesionální přístroj. Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak.

Našeho nového testu se zúčastnilo 22 dobrovolníků. Měření bioenergie jsem provedli před výstupem, na Růžové hoře, na vrcholu pyramidy Pálava, na jihovýchodním platu a po sestupu z pyramidy.

Na grafu můžete vidět výsledky měření bioenergie

U některých dobrovolníků došlo na vrcholu pyramidy Pálava a jihovýchodním platu ke zvýšení bioenergie, u jiných naopak ke snížení životní energie.

Kam se bioenergie ztrácí? Podle fyzikálního zákona o zachování energie se ztratit nemohla. Každý účastník našeho testu byl ovlivněn stejnou energií pyramidy Pálava. Příčinou může být energie pyramidy, která spustila v organizmu rychlý samoléčebný proces. Rozdílné hodnoty u každého účastníka testu představují jeho aktuální zdravotní stav. Pokud existuje zdravotní nesoulad, je energie pyramidy využita pro nastartování samoléčebného procesu. Zdravotní problém může být běžné nachlazení, nevyvážená strava, nebo používání alkoholu před testem. Vážnější zdravotní abnormality jsou také měřitelné.

Každý účastník testu obdrží kompletní výsledky vlastního měření.

Megalitický kruh v Klentnici

Příčinou může být energie pyramidy, která spustila v organizmu rychlý samoléčebný proces. Každá buňka tak může dělat svou práci, jak to živý organizmus potřebuje. Po prohlídce pyramidy Pálava jsme jeli do Klentnic, kde je kamenný kruh, který vznikl v roce 2005 pode projektu Transformační energie pro Moravu. Postaven je podle zásad, které zastávali druidé před několika tisíci lety. Kruh o průměru 27 metrů tvoří 9 obvodových kamenů a 1 středový kámen s otvorem a čočkou. Ta je směrována na východ slunce o podzimní rovnodennosti a během slunečného dne kreslí světelnou parabolu s duhovými okraji. Energie kruhu je prý velice silná a citlivým lidem se nedoporučuje delší pobyt.

Pokud vás výzkum a měření zajímá, podpořte nás na setkáních, nebo zakoupením předplatného časopisu WM , který je objevitelem, organizátorem a sponzorem výzkumů pyramidy Pálava od roku 2017.

Těším se na vás. Jiří Matějka.

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum