1. setkání na Kótě zulu 664

První setkání a průzkum kóty zulu 664

10.12.2016 jsem navštívil s Dr. Samem Osmanagichem Rudňany. Bezejmenný kopec ve tvaru pyramidy je na mapě označen jako kóta 664. Na základě poznatků jsme pojmenovali kopec jako KÓTA ZULU 664. V neděli 10. 9. 2017 se uskutečnilo první veřejné setkání po kótou 664. Celkem nás bylo 30 a jeden pes. Prozkoumali jsme podzemní tunel a provedli první měření.

Na severní straně kóty 664 je starý podzemní tunel, který byl ražen v 70 až 80 letech minulého století. Vstup se nachází ve spodní třetině výšky kóty zulu 664. Chodba měla původně dřevěné vzpěry a pažení.

Zdraví prospěšné záporné ionty

Před vstupem do podzemí jsme měřili úroveň vzdušných záporných iontů. Naměřená hodnota u vstupu se pohybovala 6.000 – 10.000 záporných /cm3.

Záporné ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Negativní ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Záporné ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí, jako jsou například elektromagnetická pole.

Iontový tunel

Za svitu baterek postupujeme temnou chodbou do nitra kóty zulu 664. Cesta je náročná, překračujeme popadané dřevěné trámy, dno je bahnité. Štola byla vyražena v kamenném masívu. V jednom místě překračujeme hromadu sutin mazlavého bláta. Puklinou ve stropě vnikla do šachty voda a došlo k propadu stropu. Na stěnách jsou viděl červené číslice označující vzdálenou od vstupu do tunelu. Vzduch v chodbě je svěží, je cítit mírný průvan.

Skutečnou délku chodby jsme zaměřili laserovým metrem. V hloubce 260 metrů tunel končí. Na klenbě stropu je vidět vysekaný průduch, který vede na povrch a slouží k proudění vzduchu uvnitř tunelu. Předběžným měřením jsem zjistil, že vodorovně ražený tunel končí ve středu pyramidálního kopce, ve spodní třetině svislé osy kóty 664.

2.000.000 zdraví prospěšných záporných iontů / cm3

V podzemní chodbě jsme měřili úroveň radioaktivity a hodnoty vzdušných iontů. Radioaktivita je v tunelu nulová. Překvapením byly naměřené hodnoty záporných iontů. Běžná hodnota se pohybovala kolem 1.696.000. Nejvyšší hodnotu, kterou jsme naměřili, byla  1.999.999 záporných iontů/cm3. Chodbu na kótě 664 jsem proto nazval Iontový tunel. Neznám jiné místo na planetě Zemi s tak vysokou hodnotou zdraví prospěšných záporných iontů!

Jirka a Michal ve středu koty zulu 664

Naměřené hodnoty záporných iontů na různých místech (na cm3)

kanceláře 70
průyslové oblasti 50
nákupní centra 220
lesy 2500
Srbsko, jeskyně pod horou Rtanj 100.000 – 200.000
u vodopádů 5.000
vrchol kóty zulu 664 100.000
Iontový tunel na kótě zulu 664 2.000.000

Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů.

Důležité upozornění: Vstup do podzemí je pouze na vlastní nebezpečí. Hrozí riziko závalu!

Výstup na vrchol kóty 664

Od Iontového tunelu jsme dál postupovali strmým svahem po severovýchodní hraně k vrcholu. Až později jsme si uvědomili, že při výstupu nebyl slyšet žádný zpěv ptáků ani hlas zvířat.

Na vrcholů kóty 664 jsme měřili úroveň vzdušných záporných iontů. Naměřené hodnoty se běžně pohybovali od 93.000 až po 143.000 záporných iontů/cm3. Průměrná hodnota prospěšných vzdušných iontů na kótě 664 je 100.000. Jde o vysokou hodnotu, která se v přírodě běžně nevyskytuje!

Energie místa

Před vstupem do Iontového tunelu jsme prováděli altenativní měření pomocí virgulí a kyvadélek. Pod kótou zulu 664 se nachází ložisko železné rudy a podzemní jezero. Železo a tekoucí voda vytváří energii, kterou dokáží citliví lidé vnímat.

Na vrcholu kóty 664 jsme provedli zajímavý test. Všichni účastníci expedice vytvořili kruh kolem přístroje na měření záporných iontů. Když byl kruh uzavřen spojením rukou, hodnota se skokově zvýšila. Při přerušení kruhu se hodnota vrátila na běžný průměr.

Během expedice jsme měřili přístrojem elektromagnetické anomálie. Slabší anomálie se projevila před vstupem do Ionotvého tunelu. Výrazná, pulsní, nepravidelná anomálie byla naměřena na vrcholu kóty 664. Provedli jsme test měření mikrovlnného záření, které se běžně v přírodě nevyskytuje. V jednom připadě se ručička přístroje na pár sekund rozkmitala.

Setkání a průzkum Kóty ZULU 664 bude pokračovat. Na vrcholu se pokusíme najít a změřit frekvenci paprsku vycházejícího ze středu koty 664. Pokud budete provádět vlastní průzkum, napište nám a pošlete fotky, děkuji. Projekt Kóta ZULU 664 je veřejný, nové informace najdete vždy v časopise WM magazín.

Jiří Matějka

Videorozhovor s Dr. Osmanagichem pod KOTOU ZULU 664 dne 10.12.2016.

Poznámka: Poprosím účastníky prvního setkání z 10. 9. 2017 o kontakty. Napište mi na e-mail: jirimatejka@wmmagazin.cz, nebo info@novycestovatel.cz

V Iontovém tunelu, kde jsme strávili víc jak hodinu, byla vysoká koncentrace zdraví prospěšných záporných iontů. Již desetiminutový pobyt v takovém prostředí má ozdravný účinek. Pokud je v těle zánět, nastává detoxikace, která se může projevovat v některých případech lehkou nevolností, zvýšenou teplotou, nebo vyrážkami. Pokud jste zaznamenali podobné příznaky, napište mi vaši zkušenost. Děkuji.

První článek o objevu bezejmeného kopce kóta 664 zde →

Cesty a expedice s Novým cestovatelem z.s.

Časopis WM Skryté skutečnosti jezdí do Visoka od roku 2006. Na popud čtenářů vznikl v roce 2015 klub přátel cestování Nový cestovatel z.s. Pořádáme cesty a expedice nejenom za historií lidstva (aktuální cesty). Na všech cestách s Novým cestovatele vás budu doprovázet – Jirka a Tom.

Pokud chcete podpořit projekt bosenských pyramid, pojeďte s námi d Bosny, nebo nás podpořte předplatným časopisu.

Děkuji a těším se na vás

Jiří Matějka, vydavatel časopisu WM magazín Skryté skutečnosti a předseda klubu Nový cestovatel z.s.; Tel: +420 777 770 609

Regenračné centrum