WM magazín č. 189


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze → WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 189

Příchází doba ledová

15 let trvající malá doba ledová zasáhne severní polokouli během pouhých čtyř let. Příval katastrofických událostí může přinést Slunce, které se připravuje na hibernaci. Tento jev způsobí extrémně chladné počasí v Evropě, včetně Británie, Severní Ameriky a napříč dolní částí jižní polokoule, s vlivem na Nový Zéland a části Jižní Ameriky.

Choroby si způsobujeme sami

Co se týká zdraví, pak ten, kdo vás nejvíce ohrožuje, jste vy sami. Neexistují žádné zázračné léčby. Nejsou žádné kouzelné pilulky, které by vás přes noc postavily na nohy. Dobré zdraví vyžaduje ukázněnost. Abyste byli sami sobě lékařem, nemusíte navštěvovat zdravotní školu. Je potřeba jen znát své tělo a sladit se s ním.

Žijeme ve velké mikrovlnce

Mnozí z nás viděli drastický obraz toho, co se v mikrovlnce stane s živým organizmem. Unikající mikrovlnné záření člověka nejprve oslepí, pak k zahřívání a zničení organismu. Domácí mikrovlnky samozřejmě mají blokováno otevření dveří tak, aby nedošlo k vážným úrazům. V mikrovlnce však vnikají i další druhy „záření“.

Vědci varují před mobily

Jsme ve stejné situaci, jako tomu bylo před padesáti lety s azbestem a tabákem. Buď nic neuděláme a přijmeme riziko, nebo připustíme, že se objevily určité znepokojivé vědecké poznatky. Ohroženy jsou podle nich hlavně děti do 12 let.

Piercing představuje zdravotní riziko

Piercing je vlastně výkonná anténa. Jedno malé zamyšlení. Představme si tak často používaný piercing, v různých, a dokonce i intimních částech lidských těl.

Mobily můžou za rozpad včelstev

Studie viní mobily z rozpadu včelstev. Bez včel zbudou lidstvu tak čtyři roky života, prohlásil kdysi geniální fyzik Albert Einstein. Jiná studie z Německa už prokázala, že stačí jediný aktivní mobil v blízkosti úlu a včely do něj nevletí.

S bruškom nevolajte

Máte pocit, že Vám mobil doslova prirástol k ruke? Pozor! Ak čakate babetko, vaša závislosť môže uškodiť! Podĺa britských vedcov každá druhá matka, ktorá v tehotenstve denne dva-tri-krát použila mobil, porodila dieťa, ktoré bolo hyperaktivně a malo rôzné emočné problémy.

Průzkum KOTY ZULU 664

Bezejmenný kopec ve tvaru pyramidy je na mapě označen jako kóta 664. Na základě poznatků jsme pojmenovali kopec jako KÓTA ZULU 664. V neděli 10. 9. 2017 se uskutečnilo první veřejné setkání. Prozkoumali jsme podzemní tunel a provedli první měření. V podzemní chodbě jsme měřili úroveň radioaktivity a hodnoty vzdušných iontů. Radioaktivita je v tunelu nulová. Překvapením byly naměřené hodnoty záporných iontů. Nejvyšší hodnotu, kterou jsme naměřili, byla 1.999.999 záporných iontů/cm3. Chodbu na kótě 664 jsem proto nazval Iontový tunel.

Kamenné koule v České republice

Olšany a Vidče. U silnice do Olšan je kamenolom, kde se těžil kámen, používaný pod železniční pražce. Kámen byl dopravován do drtičky, ta se několikrát zastavila a poškodila. Zjistilo se, problém způsobují kamenné koule. Kamenné koule byly nalezeny ve vodorovné vrstvě, v hloubce 60 metrů. Vrstva má jiné složení, než horniny pod a nad ní.

Kryptohistorie – Atlantis

Tak dlouho jak existují historikové, jsou dvě verze nejranějších dějin lidstva, které se ucházejí o přijetí. Ta momentálně oficiální říká, že vývoj civilizace probíhal plynule od barbarství až k moderní době. Druhý výklad vychází z myšlenek obsažených v nejranější mytologii téměř každé kultury. Tradice sahající zpět do minulosti praví, že existovala řada vznešených civilizací, které nakonec zničila katastrofa.

Derinkuyu, podzemní město

Podzemní město Derinkuyu pro 20 000 obyvatel je na náhorní plošině. Kam oko dohlédne, nic jen samá rovina, nic co by naznačovalo, že je zde podzemní město pro tisíce obyvatel. Proč a kdo kdysi budoval podzemní města není dodnes jasné.

Ultrazvuk poškozuje DNA

Ultrazvuk, který je mezi běžnými lidmi považován za neškodný, může nenávratně poškodit genetický aparát jakéhokoliv živého organismu! Přesto je v současnosti na celém světě módní ultrazvukové skenování. Tato metoda je v oficiální medicíně považována za zcela neškodnou a je široce používána k diagnostice dětí a zjišťování pohlaví dětí u těhotných žen.

Méně zdravotní péče znamená lepší zdraví

Podle posledních studií se ukazuje, že méně léčebné péče je často lepší než více. Debaty o nadužívání služeb medicíny se soustřeďují hlavně na nákladovost. Existují obavy, že omezení výdajů na zdravotnictví by vedlo k redukci lékařské péče. Realita ale ukazuje, že její redukování mívá často opačný následek: vede ke zlepšení zdravotního stavu obyvatel.

Tlak, tichý zabiják

Ste si istí, že máte svoj tlak pod kontrolou? V Aténach se konalo spoločné stretnutie odborníkov z 87 krajín, ktorí sa dohadovali, ako túto chorobu liečiť čo najlepšie. Našťastie pre nás, ktorí sme sa tam nedostali, pár kľúčových tém spísali a zverejnili.

Kamenné koule na Slovensku

Kamenné koule vzrušují světovou veřejnost. První nálezy v Kostarice jsou vzpomínány snad v každém turistickém průvodci. Co však ve světové literatuře chybí, je jakákoliv zmínka o nedávných nálezech kamenných koulí na území České a Slovenské republiky! Věděli jste o tom?

Pozorování UFO se stupňuje

Fenomén pozorování UFO je všeobecně známý po celá desetiletí. Dokonce před stovkami let je zachycena na dřevěné rytině nebeská bitva nad Norimberkem. Pozorování UFO nás již nepřekvapuje, nicméně překvapivé je, jak často se vyskytují v moderním světě.

Češi jsou levnými sluhy

Češi se stali levnými sluhy a v zahraničí jsou za žebráky. Naše elity neřeší zásadní problémy, např. obří odliv kapitálu, ale elektronické účtenky. Čekají nás obrovské problémy. Promrhali jsme svůj náskok a stali se kolonií, ekonomicky zcela závislou na zahraničí. Říká také, že lacino prodáváme svoji práci a náš nesmyslný kurz koruny z nás v cizině dělá žebráky.

Pyramida Pálava

Velká Slunečná má orientaci jako nejstarší stavby světa. Terasy mají sklon 52°, stejně jako Velká pyramida v Gíze. Kopec byl uměle upraven do tvaru pyramidy. Proto jsme Velkou Slunečnou pojmenovali „pyramida Pálava“. V červenci a v srpnu 2017 jsem uskutečnil setkání a první průzkumy Velké Slunečné. Terasy pyramidy Pálava jsou dílem nadčasové vize jednoho člověka, který žil v šedesátých letech na moravské Pálavě.

 

Regenračné centrum