Jak vznikl název Kóta zulu 664?

V prosinci 2016 jsem pozval Dr. Osmanagiche (objevitel pyramid v Bosně) na kótu 664 u Markušovců. Bezejmenný kopec je na mapě označen jako kóta 664. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664. Ze setkání vznikl krátký dokument.

 Jak vznikl název Kóta zulu 664

V prosinci 2016 jsem pozval a organizoval přednášky Dr. S. Osmanagiche v Česku a na Slovensku. Semir Osmanagich je objevitel a ředitel projektu Bosenská pyramida Slunce. Ve Zlíně, v Ostravě a v Košicích prezentoval objev bosenských pyramid ve Visoku. Přednášky měly název Léčivá síla bosenských pyramid. Cestou z Košic na letiště ve Vídni jsme společně navštívili kótu 664. Seznámil jsem ho s novým objevem, vysvětlil historické souvislosti. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664. Proč název zulu?
Bezejmenný kopec u Markušovců je na mapách označen jako kóta 664. Společně jsme uznali, že tato hora ve tvaru téměř dokonalé pyramidy si zaslouží nový název. Zulu je prastarý africký národ, který vybudoval tajemné kruhové stavby s hvězdnou orientací. Z rozměrů megalitů lze odvodit základní matematické vzorce, stavby jsou orientované směrem východ – západ. Tajemní Zulové se objevili v Africe kolem 2600 př. n. l. Dnes jsou Zulové v Jižní Africe potlačováni, diskriminování, dokonce jim byla odebrána možnost účasti na veřejném dění. Osud afrického národa v mnohém připomíná potlačování a ignorování všeho slovanského v dnešní Evropě. Domnívám se, že KÓTA ZULU 664 je dobrý název. Kdo ví, o čem mluvím, symboliku názvu pochopí. Překlad slova ZULU je NEBE – Zuluové, afričtí lidé z nebes, nebo na Slovensku nebeská kóta?
Historii objevu tajemného kopce na východním Slovensku najdete na našich stránkách veřejného projektu www.kotazulu664.sk
Regenračné centrum