Cestování s Novým cestovatelem

Klub přátel cestování s časopisem WM Skryté skutečnosti – Nový cestovatel z.s. Dokážeme vám nabídnout mnohem víc, než běžné prohlídky. Do bosenského Údolí pyramid jezdíme od roku 2006.

V květnu 2015 se nám podařilo dojednat podrobnosti cestovatelského plánu Nový cestovatel z.s. – cestování s časopisem WM Skryté skutečnosti.

První konkrétní plány se projednávaly pod vrcholem bosenské pyramidy Slunce. Náš nový projek podpořil ředitel Nadace „Archeologický park: Bosenská pyramida Slunce“, Dr. Sam Osmanagich.

Přípitek skvělou domácí rakijí…

Nový projekt Nový cestovatel z.s. podpořili místní obyvatelé. Turismus nám dává možnost výdělku, rádi přivítáme každého s otevřenou náručí.

Nedaleko Visoka jsou unikátní přírodní termály, kde jsme dolaďovali poslední podrobnosti cestování s Novým cestovatelem.

Projekt Nový cestovatel z.s. si získal velkou podporu

Další podrobnosti se řešily v hotelu ve Visoku u skvělé balkánské věčeře.

V programu cest do bosenského Údolí pyramid je návštěva kamených koulí v Zavidoviči.

Pod pyramidou Slunce je podzemní labyrint Ravne. S vedením jsme dojednávali podrobnosti mimořádných vstupů a hodinových meditačních a ozdravných pobytů, nad rámec běžných prohlídek.

Turismus je jednou z možností přivýdělku pro místní obyvatele. V centrální Bosně je velká nezaměstnanost.

Místní obyvatelé srdečně přivítají turisty z Česka a Slovenska a dalších zemí.

Cesty a expedice s Novým cestovatelem z.s.

Časopis WM Skryté skutečnosti jezdí do Visoka od roku 2006. Na popud čtenářů vznikl v roce 2015 klub přátel cestování Nový cestovatel z.s. Pořádáme cesty a expedice nejenom za historií lidstva (aktuální cesty). Na všech cestách s Novým cestovatele vás budu doprovázet – Jirka a Tom.

Pokud chcete podpořit projekt bosenských pyramid, pojeďte s námi d Bosny, nebo nás podpořte předplatným časopisu.

Děkuji a těším se na vás

Jiří Matějka, vydavatel časopisu WM magazín Skryté skutečnosti a předseda klubu Nový cestovatel z.s.; Tel: +420 777 770 609

Regenračné centrum