Ionizovaná kyselá voda

Jak se zbavit plísní na nehtech a toxinů v krvi

Ukázka z článku, který vyšel v časopise WM magazín č. 227-228/2020.

Ionizovaná kyselá voda (<pH 7) se dá vyrobit z čisté vody její elektrizací, při které vznikají vířivé magnetické proudy. Takto upravená voda má silné antibakteriální účinky.

Považuji za nutné vysvětlit rozdíl mezi kyselou vodou a ionizovanou vodou. Je dobré vědět, že ke snížení pH nestačí do vody nakapat citron nebo ocet. Vznikne citrónová šťáva a zředěný octový roztok, ty jsou tak do pH 3 až 3,5, ale není to již čistá voda. Toto je velmi důležité si uvědomit. Navíc při aplikaci citrónové šťávy na pleť, nebo plísně na nehtech, dojde k podráždění pokožky. Pokud použijete ionizovanou kyselou vodu, podobné problémy odpadají i při dlouhodobé aplikaci.

Stručný souhrn účinků ionizované kyselé vody

  • Kyselá voda má silné dezinfekční účinky – pH okolo 3 působí antibakteriálně (zabíjí bakterie během několika sekund).
  • Kyselá voda ideální na péči o pleť (jelikož pokožka má pH přibližně 5,5)
  • Pacienti, kteří trpí plísní na rukou, nohou nebo na nehtech, by si měli ruce a nohy namáčet do kyselé vody na 30 minut denně a prostupně se problému zbaví.
  • Popálená kůže a drobná poranění se hojí mnohem rychleji, když ji pravidelně omýváme ionizovanou kyselou vodou.
  • Ionizovaná kyselá voda pročišťuje ucpaný nos. Vyplachováním nosu se také výrazně zmírňuje podráždění mukózní membrány, jejíž příčinou je alergie na pyl.
  • Podle zkušeností dentistů je kyselá voda výborná na desinfekci ústní dutiny a zubních kartáčků. Účinně pomáhá při problémech s paradentózou.
  • U žen je velmi účinná na vaginální plísně (mykóza, kandidóza).
  • Mytí domácích zvířat (lesklá srst).

Plísně na nehtech

Konečky prstů nejsou jen rohovinovým zakončením, ale také místem, kde se zobrazí zdravotní stav organismu. Plíseň na nehtech může infikovat krev a způsobit zdravotní problémy. Plísně nehtů ovlivňují nejen nehty. Plíseň proniká do krevního oběhu tkáněmi nohou a začíná se množit v těle. Plíseň intoxikuje tělo zevnitř a způsobuje značné zatížení celého těla. Spory se usadí ve vnitřních orgánech a začnou se postupně množit, což způsobuje značné škody. Existuje mnoho nabídek zázračných mastí s údajnými zaručenými účinky. Pokud jste je již vyzkoušeli a nepomohly vám ani po třech týdnech, zkuste použít ionizovanou kyselou vodu.

Doporučuji každý den namočit nehty na 20-30 minut do ionizované kyselé vody (cca pH 6). Tato ozdravná terapie by měla trvat 2-3 týdny. Je nutné postižené místo ponořit do vody, nestačí nehty smáčet navlhčenou gázou – protože se při kontaktu s jiným materiálem okamžitě změní pH vody.

Pro výrobu ionizované vody doporučuji použít frekvenční generátor BG3, který vyrábí ionizační (funkce BG). Příprava kyselé vody je snadná: do sklenice s čistou vodou ponořte na cca 20 minut dvě kovové elektrody a pak ionizovanou kyselou vodu aplikujte na postižená místa. Takto připravenou vodu nelze skladovat, protože se časem a vlivem prostředí její pH hodnota zvyšuje. Frekvenční generátor BG3 spolehlivě sníží pH hodnotu vody z 7,26 na 6,48 za 20 minut …

Celý článek si můžete přečíst v časopise WM magazín č.227-228/2020. WM magazín č. 227-228 v elektronické verzi

Generátor BG3 pro předplatitele za výhodnou cenu najdete zde: WM magazín e-shop

-redakce –

Regenračné centrum