WM magazín č. 183


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné WM magazín tištěná verze › Předplatné WM magazín ke stažení ›


WM magazín č. 183

Předstíraná medicína

Kvalitní obecná zdravotní péče existuje jen ve světě fantazie. Množí se chronické nemoci, rychle rostou náklady na zdravotní péči a to vede zaměstnavatele k finančním problémům, statisíce lidí jsou doslova zabíjeni vedlejšími účinky léků. Zdá se to být nemožné? Jak to mohou všichni předstírat? Možná je na čase, abychom všichni přestali předstírat. Možná už přišel čas, kdy by konvenční medicína mohla přestat s hrou na lékaře a začala pomáhat pacientům léčbou s pomocí přírodních, bezpečných a účinných prostředků, které opravdu účinkují.

Rady, které lidé někdy nechtějí slyšet!

Ekzémy, katary dýchacích cest, vadné držení těla, záněty středouší. Například za těmito zdravotními problémy dětí podle ní mohou stát nevyřešené rodinné vztahy. „V případě, kdy dítě onemocní, většinou je to nějaké zrcadlení problémů mezi rodiči, často partnerských problémů. Když rodiče spolupracují a začnou přemýšlet jinak, většinou již není důvod, aby dítě bylo nemocné.“

Pravda o mléce

V historii existuje mnoho mýtů a postupů jak se uzdravit. Ve středověké Anglii svazovali nohy králíka kolem krku svých dětí, aby vyléčili nemoci. Lékaři tvrdili, že slina má léčivé vlastnosti, proto svým pacientům plivali do rány. V současné době je to mýtus kolem zdravotních účinků mléka. Abych byl přesnější – mýtus kolem kravského mléka. Pití mléka pro lepší zdraví je mýtus. Proč je mléko špatné pro vaše kosti?

Znehodnocení mléka pasterizováním

Pasterizaci objevil v minulém století francouzský drogista Louis Pasteur. Ohřátí potravin na 80°C má usmrtit všechny choroboplodné zárodky v potravinách. Tím se však potraviny nejen znehodnotí, ale stanou se škodlivými. Syrové mléko čistí organismus, proto je hygienické. Cizí baktérie, které by v něm mohly být obsaženy, jsou neškodné. Mléko se nekazí, nehnije, ale zkysá vlivem mléčné kyseliny. Je zbytečné se obávat, jestliže syrové mléko není úplně čerstvé.

Bioenergie a její vyzařování

Již od středověku jsou zprávy o tom, že existuje elementární, vše prostupující životní síla, která živé organismy uschopňuje k výkonům, které mohou být až za hranicemi jejich základních možností. Nebyla však blíže popsaná. Pro energii vyzařovanou živými organismy se ujalo označení „vitální energie“.

Pulsní magnetická pole

Pulsující magnetická pole, na rozdíl od statických magnetů, produkují přímo v tělesných buňkách a tkáních elektrické mikroproudy. Studie pulsních magnetických polí (četné z nich jsou ruské) naznačují, že mohou zdokonalit oběh, regenerovat tkáň, regulovat nervový systém, minimalizovat záněty a „mírnit příznaky“. Podobné americké práce posléze ukázaly, že pulsní magnetická pole urychlují léčení zlomenin, dokonce i takových, které by jinak byly neléčitelné. Dalš informace najdete na Bobových stránkách.

Kdo vyhrál – Hitler, Spojené státy, nebo Rusko?

V roce 1945 věřila většina Francouzů, že Sovětský svaz byl významným příspěvkem k vítězství nad nacistickým Německem ve druhé světové válce. A to i navzdory skutečnosti, že sovětská vojska nehrála velkou roli při osvobození Francie, ve srovnání s USA a Velkou Británií.

Slované, svět patří Západu

Hodně se mluví o svobodě, demokracii a rovnoprávnosti. Nicméně žel, skutečná pravda je úplně jiná. Elity západního světa mají úplně jiný morální kredit a úplně jiné záměry. Jejich záměry jsou tak zvrácené, že pro jejich krajní zvrácenost jsou mnoha lidmi považovány za výmysl. Ale nejsou žádným výmyslem! Samozvaná elita chce v první řadě zredukovat stav světové populace přibližně na miliardu, která má sloužit elitě. Její největší část mají tvořit především národy západního světa, přičemž mnohé slovanské národy mají být zcela vyhlazeny. Nebo z nich má být ponechán pouze nepatrný zlomek, určený k zajišťování základní obslužnosti území, které původně osídlovaly.

Krym byl dar

Pokud dnes někteří Češi, Moravané a Slezané kritizují krymské referendum, možná by si měli uvědomit, že Čechoslováci se v roce 1918 také neptali Vídně a vyhlásili svůj samostatný stát. „A upozorňuji, že pokud konečným a jediným kritériem má být zachování územní celistvosti původního většího územního celku, pak je ilegální i vznik USA, a dokonce i Československa. Nevím o tom, že by se v těchto případech konala nějaká referenda a že by jejich dosavadní vládci souhlasili s jejich odtržením. Krymští Rusové mimochodem chtěli uspořádat referendum již v devadesátých letech, kyjevská vláda jim to nepovolila a referendum neuznala.

Revoluční daňová „ojebávka“

Sobotka Babišovi vyčítá, že na daních „ojebal“ stát. Teď se ale on sám chystá nás všechny také „ojebat“. ČSSD tomu říká revoluce v daních z příjmu lidí i firem. Hovoří o solidaritě bohatých s chudými. Hovoří o spravedlnosti, když jednu skupinu Čechů zatíží daněmi více a druhou méně.

Méně zdravotní péče, lepší zdraví

Mezi nejčastější příčiny zbytečného předepisování léků a procedur patří strach ze soudních žalob kvůli zanedbání řádné péče a také přesvědčení, že méně léčebné péče znamená horší péči. Jestliže jsou vyšetření nebo léčebné procedury prováděny nadbytečně, pak dochází k újmám. Například tomografické vyšetření, které má zjistit ledvinové kameny nebo jiné potíže, je schopné vyvolávat rakovinné bujení. Intenzivní ozařování v tomto případě může už samo iniciovat rozvinutí obávané rakoviny.

Léčivá síla královského Visoka

Mile je historicky zajímavá oblast u Visoka, pod horou Vysočica, která je dnes známá jako bosenská pyramida Slunce. První královské listiny byly sepsány právě zde. V Mile jsou vidět kamenné kvádry a stély zapuštěné v zemi. Jejich pozice jsou nahodilé a nesouvisí s moderní rekonstrukcí. Byly zde nalezeny kamenné sarkofágy s pozůstatky prvních bosenských králů. Jeden sarkofág jsem před lety viděl. Jeho tvar a materiál nevypadal jako opracovaný kámen. Dodnes se přou odborníci, jak vznikl. Jedna ze dvou teorií tvrdí, že jde o uměle vyrobený odlitek z betonu.

Obelisk v Bakiči

S mimořádnou expedicí WM magazínu jsem navštívil obelisk v Bakiči poprvé. Není snadné ho najít, uprostřed bosenských lesů. Obelisk v Bakiči je svědectvím doby před mnoha tisíci lety. Na stranách obelisku jsou do kamene vytesány hieroglyfy, které se objevují na nejstarších rytinách a megalitech po celém světě. Základním motivem jsou pravotočivé a levotočivé spirály.

Léčba pulsním magnetickým polem

Opakované vystavení poškozené tkáně nebo tkáně jizvy pulsujícím magnetickým polím přibližně 5 – 15 minut, od dvakrát denně s odstupem několika hodin k přibližně jednou každý druhý den po dobu několika týdnů, podle všeho, soudě ze zkušenosti z praktického použití, může být velká část poškozené tkáně nebo tkáně jizvy opravena a nahrazena normální zdravou původní tkání.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet → IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

Regenračné centrum