Vědci úspěšně zabili rakovinu

Vědci úspěšně zabili rakovinu pomocí magnetického pole

V Jižní Koreji vědci použili magnetické pole, aby rakovinné buňky dohnali k autodestrukci. Tělo odstraňuje staré, vadné a infikované buňky procesem programované buněčné smrti (PCD), neboli apoptózy. V apoptóze odmítnutá buňka reaguje na určité signály, které zasílá tělo pomocí fragmentace. Buňky imunitního systému pak konzumují tyto fragmenty.

Magnetické pole pomáhá spustit apoptózu. Když apoptóza není správně aktivovaná, buňky se dělí nekontrolovatelně a rozvíjí se nádor.

Profesor Jinwoo Cheon z Yonsei univerzity v Soulu a tým vědců provádí experimenty na buňkách rakoviny tlustého střeva pomocí pulsního magnetického pole, aby vyvolali apoptózu. Spojily železné nanočástice s protilátkou, která se váže na receptory nádorových buněk. Tyto shluky molekul při použití magnetického pole vyvolají “sebedestrukční” signál a tím i apoptózu. V pokusu byla více než polovina buněk rakoviny tlustého střeva zničena díky signálu, který spustil apoptózu. Neléčené buňky zůstaly nedotčeny a bez úhony. Zdravé buňky zůstaly nepoškozené.

“Ukázali jsme, že aktivace apoptózy může být spuštěna in vitro (v laboratorních podmínkách) a in vivo (za živa) pomocí pulsních magnetů,” řekli vědci. “Tento magnetický spínač může být v podstatě použitelný pro všechny typy receptorů na povrchové membráně, které vykazují buněčné shlukování.”

Studie byla zveřejněná v časopise Nature Materials. Člověk musí přemýšlet, jak se tato forma léčby (která zatím neplní kapsy farmaceutického průmyslu) prosadí ve světě mainstreamové medicíny. Výrobci léčiv se doslova spoléhají na trvalou nemocnost a u léků proti rakovině je zřejmé, že se nádory zhoršují.

Ale bez ohledu na případné alternativní léčby bude farmaceutický průmysl i nadále prosazovat tato nebezpečná “řešení” na veřejnosti. I když existuje spousta protirakovinných potravin jako je kurkuma, zázvor, česnek, extrakt z listů papáji, bobule a mnoho dalších – farmaceutický průmysl a mainstreamová medicína tuto medicínu neuznávají.

Článek z výzkumu: Soon Censored? Korean Scientists Successfully Kill Cancer with Magnets

Poznámka

Magnetické pole pro léčebné účely je využíváno již stovky let. Všeobecně platí, že při průchodu elektrického proudu cívkou (např. přístroj magnetický pulser MPG30) se indukuje magnetické pole. Vložíme-li do tohoto pole vodivý předmět, včetně tkáně, pak toto magnetické pole proniká skrz tuto exponovanou oblast a díky vodivému prostředí se indukuje slabý vířivý elektrický proud.

Podle studie prezentované dánskými výzkumníky je terapie elektromagnetickým polem efektivní formou léčby. V metodě, kterou testovali zjistili, že „magnetické pulsy vysílané skrze postižené tkáně spouštějí proudy a stimulují buněčnou obnovu.

Magnetický pulsní generátor MPG30 může být velmi prospěšné zařízení pro boj se zdravotními problémy. Výzkum a zjištění jihokorejských vědců je toho důkazem.

Výrobcem přístroje MPG30 a BG3 je Jiří Matějka (www.becktechnology.cz) a koupíte ho v naše e-shopu: www.wmmagazin.cz/eshop

Článek vyšel v časopise WM magazín č. 248 →

WM magazín č. 248

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum