Setkání na pyramidě Pálava – úpněk

Budou dvě setkání, v neděli večer a v pondělí dopoledne. Můžete přijít kdykoliv, v neděli, nebo v pondělí.

5. 7. 2020 je Luna v úplňku

S úplňkem na počátku července přichází kozoroží síla, kterou můžeme využit my všichni. Její příchod pocítíme pozvolna už tři dny před plnou Lunou (5. červenec 2020). Budeme se cítit jistější, budeme se snadněji rozhodovat, budeme mít o sobě, ostatních i světě více jasno. Je to dobrý pocit. Zdá se, jako by květy voněly jen pro nás, ovoce se rozplývalo na jazyku, láska získala nové barvy. Sebedůvěra je symbolem tohoto období.

Vezměte sebou své drahé kameny či vibrační nástroje a pomůcky. Budu mít přístroje na měření bioenergie i orgánové kondice a pod. Udělám test vaší bioenergie a orgánové kondice před výstupem na pyramidu a po sestupu. Je nutná registrace – napište mi prosím předem vaše jméno, věk, váhu a výšku na e-mail: jirimatejka@wmmagazin.cz, +420777770609. Vstupné je dobrovolné. Ukázka výsledků orgánové kondice je zde: Ukázka výsledků měření na setkáních s časopisem WM magazín. Každý zájemce dostane kompletní výsledky. Náhled na výsledky zde: http://wmmagazin.cz/stahni/mereni-nahled-vysledky.pdf

Sraz bude 5.7.2020 v 18.30 hod. před penzionem Fontána v Dolních Dunajovicích. K pyramidě pak pojedeme autem co nejblíž.

6. 7. 2020 Setkání na pyramidě Pálava

Sraz bude 6.7.2020 v 10.00 hod. před penzionem Fontána v Dolních Dunajovicích. K pyramidě pak pojedeme autem co nejblíž.

Vezměte sebou své drahé kameny či vibrační nástroje a pomůcky. Budu mít přístroje na měření bioenergie i orgánové kondice a pod. Udělám test vaší bioenergie a orgánové kondice před výstupem na pyramidu a po sestupu. Je nutná registrace – napište mi prosím předem vaše jméno, věk, váhu a výšku na e-mail: jirimatejka@wmmagazin.cz, +420777770609. Vstupné je dobrovolné. Setkání pořádá Nový cestovatel.cz

Každý zájemce dostane kompletní výsledky. Náhled na výsledky zde: http://wmmagazin.cz/stahni/mereni-nahled-vysledky.pdf

Těším se na vás. Jiří Matějka.

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum