WM magazín – letní dvojčíslo 222-223

Číslo vyšlo 30.6.2020. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné →

WM magazín č. 222-223 obsah

64 stran

 • Slunce 47 a koronavirus na konci léta
 • Záporné ionty a zdravé bydlení I.
 • První iontový certifikát
 • První cesty do Bosny 2020
 • Průlom v léčbě smrtelných chorob
 • Jak posílit imunitní systém
 • Nová medicína – samoléčba pohybem
 • Fosilie, které odhalují pravdu
 • Podzemní svět
 • Naše budoucnost – generační válka
 • Naše budoucnost – konec kultu mládí
 • Kosmická energie versus aura
 • Stavební poradce Jiří Matějka
 • Co nechtějí, abychom věděli

WM magazín č. 222-223 ke stažení v pdf: http://wmmagazin.cz/eshop/domu/86-wm-skryte-skutecnosti-c-221.htmll

Fosilie, které odhalují pravdu

Fosilie, artefakty, mamuti, velryba a lodě, nalezené pří těžbě uhlí, navždy změní váš pohled na svět. Věda tvrdí, že všechno ví. Vědci znají, jak vznikla Země i vesmír, nebo kdy vznikl první člověk. Pravda o minulosti je poskládaná jak lego, jenže stavebnice je velmi povrchní, bez jasných důkazů. Představte si situaci, co by se stalo, kdyby jedna kostka představovala skutečný materiální důkaz. Historická konstrukce by se rozsypala. Jedna fotografie fosilie, pořízená v prosinci 2019, navždy mění náš pohled na historii. Byla tajně pořízena v povrchovém uhelném dole v Srbsku. Obrovský bagr vykopal fosilii velké ryby dlouhé 18 metrů. Kytovec se našel v hloubce asi 10 metrů. Římské hroby (2000 let) se nacházejí v hloubce 3 až 4 metry. Dokonce byly nalezeny nějaké předřímské hroby v hloubce až 10 metrů, kdo ví, jak jsou staré!

Všichni dělníci mají doma něco zajímavého, rádi hledají zejména římské meče a mince. Před časem si rozebírali mamuty, kteří se zachovali téměř neporušení. Ve stejném dole byly v březnu 2020 objeveny tři dřevěné lodě v hloubce 7 metrů. Zatím se našla tři plavidla, dvě menší a jedno velké. Největší loď je dlouhá asi 15 metrů, má dřevěnou konstrukci, vyztuženou kovovými klíny. Zdá se, že zdánlivě prastaré geologické struktury jsou často mladší, než si myslíme… Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Otisk velryby mění pohled na historii. Další nemožné objevy. Zkamenělá lodní flotila. Panonské moře podle oficiální vědy. Panonské moře vyschlo před 5000 lety.

Podzemní svět

V jezerech v různých částech světa se pravidelně objevují prehistorické příšery. Jsou pozorovány lidmi i odborníky. Všechny snahy vědců objevit stejné, nebo podobné monstrum nebylo nikdy úspěšné. Možná je to proto, že příšery žijí v určitém podzemním místě a jen občas se objevují na povrchu. V roce 1915 vyšla kniha slavného ruského vědce Obručeva nazvaná Plutónie ve které hlavní postavy vstupují do podzemí, kde najdou dávno vyhynulá prehistorická zvířata. Román je napsán natolik uvěřitelně a zajímavě, že mnoho čtenářů vážně věří, že Plutónie skutečně existuje. Navíc se dokonce chtějí podílet na výzkumech. Proto musel autor knihy napsat předmluvu, že teorie duté planety je dávno odmítnuta oficiální vědou a použil ji pouze za účelem zvýšení zájmu čtenářů a uvést je do světa dávno vyhynulých zvířat. Jaká může být skutečná pravda? Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Svět jeskyní a tunelů. Inteligentní život v podzemí? Bezedná jezera spojená s oceánem. Podzemní silnice. Na čem stojíme? Zakázané objevy. Vstup do podzemí. Neuvěřitelné objevy. Kam vedou stopy? Cesta do středu Země. Jak to všechno začalo. Deníky admirála Byrda. Záhadná fotka z vesmíru. Není tam žádná gravitace. Podzemní dutiny a cesty. Díra na fotce satelitu NASA. Co budou Yankeeové hledat? 30. prosince 1956. Rekapitulace admirálského deníku.

Slunce 47 a koronavirus na konci léta

Slunce 47 nám od jara pomáhá v boji s koronavirem. Ale co se stane na podzim, když přestane působit UVB záření? UVB záření je část záření přicházejícího ze slunce. Má dvě funkce při boji s koronavirem. Jednak UVB je složka slunečního záření, která vám vytváří při dopadu na pokožku vitamín D, který zvyšuje vaši imunitu. Žádná potravina neumí zajistit tolik vitamínu D jako sluneční záření. Druhá funkce UVB záření je, že dovede koronavirus zabíjet přímým dopadem na osluněný vir. Slunce se vyhoupne 47 stupňů nad horizont v různých zeměpisných šířkách v jiný měsíc, den a čas. Polední Slunce 47 ve správný čas je naprosto nenahraditelné.

V Evropě přestanou dopadat desinfekční UVB paprsky Slunce 47 ↓ na konci léta, například v Bratislavě to bude dne 8.9.2020. Připusťme možnost, že na podzim může v Evropě vzniknout další vlna epidemie, jak to vidíme dnes v Chile, která je na opačné straně zeměkoule již bez vlivu Slunce 47. V Evropě po rozvolnění opatření a opětovném propojení světa můžeme od druhé půlky září očekávat chilský scénář. Byť budeme připravenější a obezřetnější než v Latinské Americe, nebo jak se dá možná tušit, nastane velký problém. Větší, než co bylo na jaře … Co bude dál, nikdo neví. Jsem přesvědčený, že na podzim přijde běžná chřipková epidemie, tak jako každý rok a s ní si umíme poradit, nebo ne? Zachovejte klid. Celý článek najdete v časopise.

Záporné ionty a zdravé bydlení I.

Lidé kdysi žili v čisté přírodě a jeskyních s vysokou koncentrací vzdušných vitamínů než máme dnes. Pokud by se provedly potřebné úpravy navyšující záporné ionty v domech, ušetřilo by se až 30 % nákladů na zdravotnictví. Lidský organizmus má záporný náboj. Pobyt v prostředí s nízkou koncentrací záporných iontů, nebo vysokým podílem kladných iontů, je pro nás škodlivý. A to se dnes děje. Dnešní domy, byty a kanceláře jsou postaveny a vybaveny z materiálů, které odčerpávají přirozené vzdušné záporné ionty. V moderních budovách bez vhodných podmínek pro existenci iontového pole je koncentrace záporných iontů velmi nízká a je zřejmě jednou z příčin tzv. syndromu nemocných budov. Syndromem nemoci z budov jsou postiženi lidé pracující v klimatizovaných budovách. Prvním příznakem bývají projevy – únava, nesoustředěnost, bolesti hlavy. Dalšími příznaky jsou obtíže respirační (dráždění nosní sliznice, dráždění ke kašli, zhoršení alergických obtíží), oční (pocit suchosti, dráždění spojivek) a kožní (suchost, podráždění kůže, alergické projevy).

Moderní syntetické materiály odčerpávají přirozené vzdušné záporné ionty. Jsem stavební odborník. Od roku 1990 provádím stavební činnost – výstavbu objektů, rodinných domů a rekonstrukce. V roce 2002 jsem založil časopis WM magazín, který vychází měsíčně. Od roku 2014 provádím měření záporných iontů. Zajímám se o kvalitu vnitřního prostředí staveb, a právě záporné ionty jsou velmi důležitým prvkem pro zdravé bydlení. V květnu 2020 byla zahájena výstavba rodinného domu, kde budu aplikovat nové postupy, jak vytvořit zdravé mikroklima, plné prospěšných záporných iontů Celý článek najdete v časopise.

První iontový certifikát

Iontový test skladu s přírodními výrobky Na požádání výrobce přírodních matrací Futons.cz, jsem provedl měření záporných iontů v provozním skladu v Lysicích u Brna. Vysoká koncentrace vzdušných záporných iontů neutralizuje viry, bakterie a houby, což prospívá nejenom lidem, ale také výrobkům z přírodních materiálů. V přikrývkách, matracích, polštářích, závěsech, kobercích apod., vyrobených z přírodních materiálů, nemohou škodlivé mikroorganizmy dlouho přežívat. Vysokou koncentraci vzdušných záporných iontů je dobré mít u výroby a při skladování výrobků z přírodních materiálů. Než se výrobek dostane k zákazníkovi, zůstává delší dobu ve skladech. Pokud jsou skladovací prostory plné různých mikroorganizmů, je pravděpodobné, že si je přivezete do ložnice, dětského pokoje, kuchyně, nebo do spíže. Doporučení platí pro všechny přírodní produkty, matrace, koberce, závěsy, oděvy, dřevo, potraviny, koření, přísady, čaje apod. Celý článek najdete v časopise.

Průlom v léčbě smrtelných chorob

Co je MMS? V podstatě je to velmi zásaditý roztok NaClO2 v destilované vodě. Přidáním do vody hodnota jeho pH (12-13) rychle klesá na 8,6. V průběhu této změny se z NaClO2 vyčleňují ionty
chlóru a z roztoku se uvolňuje množství dioxidu chlóru (ClO2) který následně ničí mikroby. Několik enzymů podporujících oxidaci buněk produkuje za přispění iontů chlóru i naše tělo. Když užijeme zředěný MMS bez aktivace (bez předchozího smísení s kyselinou citronovou) vnitřně, smísí se s žaludeční šťávou obsahující kyselinu solnou, HCl, a mají pH mezi 3-4. Reakce je samozřejmě mnohem silnější, než s vodou. Uvolní se přebytečný nereaktivní molekulární kyslík (O2-) a dioxid chlóru. Tím se do krevního oběhu dostane látka, která zabíjí viry, bakterie a koky. Když konzumujeme MMS aktivovaný kyselinou citronovou, je využití ClO2 v dokonalé harmonii s využitím jiných živin. Navíc se postupně zvyšuje schopnost těla vstřebávat a využívat vitaminy, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty natolik, že se jejich dosavadní podávaná množstvím mohou i snížit, a to bez ohrožení příznivých účinků, jako např. zvýšené energie, vitality a schopnosti koncentrace, rychlého uzdravování, lepšího krevního oběhu, menšího sklonu k tvorbě křečových žil, jemnější pleti a rychlejší regenerace po sportovních výkonech. MMS je silně záporně nabitý roztok. Podle dosavadních zkušeností lze MMS úspěšně využít proti následujícím problémům … Celý článek najdete v časopise.

Jak posílit imunitní systém

V první řadě – není to lék. Nic neléčí, zato však reaktivuje tělu vlastní imunitní systém tím, že mu „uvolní ruce“ k likvidací patogenů, jedů (i usazenin farmaceutických drog) a těžkých kovů nastřádaných v těle. Je to minerální doplněk, roztok chloritanu sodného (NaClO2), který po aktivaci potravinářskou kyselinou citrónovou začne produkovat chlordioxid (ClO2), což je prostředek, který nekompromisně likviduje veškeré patogeny, aniž by napadal zdravé tělesné buňky. Příčina je jednoduchá – patogeny a rakovinové buňky jsou kyselé povahy, zatímco zdravé buňky jsou zásadité. Kyselé elementy (a také těžké kovy) slouží jako donátory elektronů – poskytují je. Jakmile se do jejich blízkosti dostane molekula ClO2 nesená červenou krvinkou, dojde k explozivní reakci – ClO2 z kyselé buňky doslova vyrve pět elektronů a buňka okamžitě zahyne. ClO2 se při této reakci rozloží na chlorid, který dále odreaguje na NaCl, čili kuchyňskou sůl a O2, kyslík, který tělo dále využije. Po této reakci nezůstanou z ClO2 žádné rezistentní zbytky, jichž by se tělo nedokázalo zbavit. Strašení domnělou „jedovatostí“ roztoku a účinného plynu je účelové a nemístné – je hromadně používán k úpravě pitné vody, roztok soli NaClO2 je obsažen v ústních vodách, zubní pastě a používá se k dezinfekci masa a jiných potravin. Jako u všeho, i zde záleží jen na dávkování… Celý článek najdete v časopise.

Nová medicína – samoléčba pohybem

Je pár věcí, které byste měli o tomto světě vědět a o kterých vám nikdo nic neřekne, nedozvíte se o nich ve škole a neuslyšíte o nich ani ve zprávách. Co se vlastně s tímto podivně fungujícím světem děje? Proč padá tolik rozhodnutí v rozporu se zdravým rozumem? Tají se před námi nějaké vědění, které by nám mohlo pomoci k svobodě, nebo dokonce ke štěstí? Jsme úmyslně mateni, abychom nepoznávali ani ty nejjednodušší pravdy? Tento článek je pro lidi, kteří samostatně myslí. Tvrzení, že moderní lékařství má zčásti nesprávné představy o zdraví a vzniku onemocnění, je pro mnohé dozajista smělé – přitom je to nejmírnější formulace. Tím ale nechceme nijak zpochybňovat schopnosti a znalosti lékařů. Znají přesně fyzické tělo a umí dělat opravdové zázraky. Přesto o mnoha aspektech školního lékařství existují oprávněné pochyby, jelikož k duchovním souvislostem se často přihlíží jen nedostatečně nebo vůbec ne… Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Šarlatáni. Mechanická údržba a vědomí. Člověk se může vyléčit sám. Elektrické mikroproudy. Elektrické napětí buněk. Záporně nabité červené krvinky. Stačí udržovat elektrickou rovnováhu. Potlačované informace. Základem je zdravá výživa. Pijte jen když máte žízeň. Zdravé dýchání. Život je pohyb. Není třeba drahých léků. Nevyléčitelné choroby. Rakovina se léčí sama? Rakovina, psychický konflikt a zkrat v mozku. Oficiální medicína nemá zájem. Kdo je ve skutečnosti šarlatánem?

Naše budoucnost – generační válka

Sice o tom ještě nevíte, ale týká se to i vás. Velká mobilizace už začala. Budete účastníky generační války. Vzchopte se a uklidněte: patříte k lidem, kteří se stanou v dalších desetiletích nositeli revoluce. Ačkoliv to zní dramaticky, je to tak. Naše postavení je skutečně neudržitelné. Říkáme si, že to přece nemůže být tak zlé. Hlasatelé čtou zprávy a neprchají vyděšeně ze studií. Redaktoři píší úvodníky a sloupky. Mladí lidé na ulicích jsou slušní a přátelští. Není slyšet výstřely, říkáme si, fronta je ještě daleko. Na obzoru budoucnosti se zvolna soustřeďují obrovské síly, největší jaké kdy existovaly. Jsou plné trpkosti a zloby ke starým lidem. Dávají se na pochod a jejich cílem jsme my, my všichni, jimž je dnes dvacet, třicet nebo šedesát let, protože až vypukne tato válka, budeme patřit k těm starším. Mnozí z vás budou žít ve stejném světě se svými rodiči, prarodiči a praprarodiči. Poprvé vzniká něco, s čím evoluce nepočítala a čemu chtěla všemi prostředky zabránit.

Každý člověk se snaží, aby žil na této planetě tak dlouho, jak je to jen možné. To zaprvé. Zadruhé je tu ovšem rostoucí potřeba světa vymluvit lidstvu právě tuto snahu. V mnoha zemích přicházejí staří lidé o domov i prostředky k životu; v jiných společnostech, k nimž patříme i my, jsou okrádáni o sebevědomí a chuť do života. Berme to vážně: jedná se o polovinu času vašeho bytí na tomto světě, o životní úsek trvající přinejmenším stejně dlouho jako narození, dětství, mládí a vzdělávání… Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Konec kultu mládí. Válka generací. Naše budoucnost. Senilní planeta. Globální stárnutí. Naděje dožití se stala klíčovým pojmem naší epochy. Plánovaná úmrtnost: zemři včas!

Naše budoucnost – konec kultu mládí

Existuje nesčetně důkazů pro to, že diskriminace lidí podle rasy a pohlaví ovlivňuje a mění jejich chování. Bouříme se, protestujeme, organizujeme světelné řetězy se svíčkami a podpisové akce proti rasistické diskriminaci. Ale co se týče nás a naší vlastní budoucnosti zůstáváme pasivní. Tváří v tvář uvedeným skutečnostem existuje jen jedna jediná věc, kterou pro své děti musíme udělat: správně zestárnout. Musíme žít dlouho a uchovat si přitom silné, neotřesitelné sebevědomí. To není nijak originální nápad, ale na jeho uskutečnění závisí v jaké podobě naše kultura přežije.

Politologové v nejbližších letech předpokládají „střet civilizací“, nové uspořádání světa, které podle nich povede k obrovským konfliktům především na pomezí muslimského a západního světa. Stárnutí industriálních národů v příštích 30. letech překryje mohutná vlna mladistvých v muslimských zemích. Možná není náhodou, že v 70. letech dramaticky vzrostl podíl mladých lidí v íránské populaci, a že íránská revoluce proběhla roku 1979. Zároveň vznikla ekonomická buržoazie, z jejíhož středu vykročila do světa nová muslimská mládež. Protestní postoje mladých muslimů se v mnohém podobají studentskému hnutí z roku 1968. Stále více dětí z muslimských středostavovských rodin, ovlivněných fundamentalistickou ideologií a rozhořčených nad nespravedlností světa, se hotoví k zopakování inscenace revolučního dramatu, a to přesně v okamžiku, kdy se bývali západní revolucionáři, osmašedesátníci z Berkeley, Berlína a Paříže, chystají do důchodu… Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Období příchodu a odchodu generací. Počátek konfliktu: rok 2010. Age quake – věkové zemětřesení. Válka kultur – pochmurný soumrak. Válka generací. Konec kultu mládí.

Kosmická energie versus aura

V době, kdy Aristoteles obeznámil svět fyziky s novým pojmem „éter“, byl tento fenomén již několik tisíciletí využíván. Éter je součástí energie, která v každé kultuře měla své pojmenování. Taoisté ji nazývali „čchi“, Babyloňané „ti“, Indové „Ódžas“, Japonci „rei ki“, Hebrejci „rauch“, Tibeťané „šugs rlung“, védské náboženství „prána“. O čtyři tisíce let později přidělil okultista Reichenbach prostorovému vyzařování životní energie jméno „ód“. V mnoha případech novodobé historie byla energie živé hmoty vyzařující do okolí označována jako „magnetismus“. Tento zavádějící název vycházel z předpokladu, že „magnetismus“ vzniká výhradně vlivem proudící krve, která vytváří v provazcích tepen, žil a vlásečnic elektromagnetické pole. Nesprávná teorie vyplynula z poznatku, že při zástavě srdce a následném zastavení proudící krve v těle zemřelého „magnetismus“ z těla nezmizel. Uvedená „tajemná“ energie ale zaslouženě vyvolává naši stále větší pozornost, proto by bylo vhodné její příliš dlouhé názvosloví sjednotit. V literatuře bývá často označována jako kosmická energie, tak jsme ji také nazvali v našem empirickém výzkumu a myslím, že tento název je výstižný. Ze stejného důvodu bude lepší, když první energetickou složku kosmické energie, kterou jsme dosud v našem výzkumu nazývali „energetický prostor“, budeme nazývat zažitým názvem aura… Celý článek najdete v časopise.

Stavební poradce Jiří Matějka

Jsem stavební odborník. Od roku 1990 provádím stavební činnost – výstavbu objektů, rodinných domů a rekonstrukce. V roce 2002 jsem založil časopis WM magazín, který vychází měsíčně. Od roku 2014 provádím měření záporných iontů. Zajímám se o kvalitu vnitřního prostředí staveb, a právě záporné ionty jsou velmi důležitým prvkem pro zdravé bydlení. Vhodnou úpravou lze zlepšit mikroklima vnitřního prostředí budov. K tomu potřebujete zjistit, jaké koncentrace vzdušných záporných iontů v budově jsou. Teprve po vyhodnocení výsledků je možné navrhnout možné úpravy pro zlepšení mikroklimatu.V květnu 2020 byla zahájena výstavba rodinného domu, kde budu aplikovat nové postupy, jak vytvořit zdravé mikroklima, plné prospěšných záporných iontů. Dům se nachází v prostředí s vysokou hodnotou až 2000 vzdušných záporných iontů. Cílem projektu je pomocí opatření zachovat a udržet vysoké hodnoty záporných iontů v domě po dokončení… Celý článek najdete v časopise.

Co nechtějí, abychom věděli

Zásadní věc pro uzdravování máme všichni! Český lékař: Největší tajemství medicíny jsem našel až po dvaceti letech praxe. Jak je možné, že ze dvou pacientů se stejnou diagnózou se dva zotaví a jiní dva, zdánlivě v lepším stavu, nakonec zemřou? Jak je možné, že přes neustálý technologický pokrok je naše zdravotnictví – a s ním i zdraví většiny z nás – ve stále horším stavu? Jak poznat “šarlatána” od skutečného léčitele? Jediná odpověď, kterou na tyto otázky nabízí moderní západní medicína, zní asi takhle: držme se toho, co už máme, a tvrdě trestejme pokusy o změnu, ba dokonce i ty, kdo na neutěšený stav poukazují. S hlavou po pštrosím vzoru způsobně zapíchnutou v písku míříme tam, kam všechny totality: k neúspěchu. Posláním medicíny přece má být léčení a uzdravování – a nemocných i chorob přibývá …

Možnosti máme dvě. Buď držet hubu a krok, stonat, umírat a lít do soukolí medicíny ještě více peněz s nadějí, že se to nějak vyřeší samo. Anebo – se začít ptát: Jaký je základní princip medicíny a léčení vůbec? Jinými slovy – co je to, to tajemné “něco”, co způsobí, že se nemocný vyléčí? A co nebo kdo toto tajemné něco “má”? Jak mu můžeme pomoci ve fungování? Jak je možné, že v jednom z nejzásadnějších odvětví vědy si vědci, alespoň v posledních pár staletích, onu otázku pravidelně nepokládali? Jak je možné, že známe detailně fyziologické působení různých chemických substancí, ale vlastně nemáme šajna o tom, jak a proč se vůbec předepisují? .. Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: To největší tajemství medicíny. Důležité je zůstat zdravý. Něco nás svedlo na scestí. Placebo, nebo prášky? Úžasná zpráva pro všechny lidi. Jak funguje změna v lidském těle. Účelové lži o pilulkách. Nejúčinnější lék.

První cesty do Bosny 2020

Po delší přestávce způsobené nouzovým stavem plánujeme v červenci a v srpnu první cesty na bosenské pyramidy a do Srbska. Cesty se uskuteční po uvolnění opatření, bez kontrol a testů, což bude možné v červenci 2020. První cesta do Bosny bude v termínu 9. – 13. 7. 2020.  První cesta do Srbska na Rtanj bude v termínu 23. – 27. 7. 2020. Druhá cesta do Bosny se uskuteční na konci prázdnin v termínu 27. – 31. 8. 2020. Další cesty do Bosny, na Maltu a na Menorku budou dle programu v září, v říjnu a poslední v listopadu. www.novycestovatel.cz/aktualni-cesty

Obsah článku: Bosenské údolí pyramid. Kamenné koule v Bosně. Jak vznikly kamenné koule. Energie kamenných koulí. Bosenská pyramida Slunce. Pravěký beton. Podzemní labyrint Ravne. Objev keramických megalitů. Odborné datování stáří tunelů Ravne. Podzemní léčebné zařízení. Energie megalitů a pyramid. Měření záporných iontů. Bosenská pyramida Měsíce. Energie pyramidy Měsíce. Královská mohyla ve Vratnici. Energie mohyly ve Vratnici… Celý článek najdete v časopise.

Pokud se vám články líbí, podpořte časopis WM magazín předplatným.

Regenračné centrum