Piercing představuje zdravotní riziko

Piercing je vlastně výkonná anténa

Jedno malé zamyšlení. Představme si tak často používaný piercing, v různých,  a dokonce i intimních částech lidských těl.

Jednoduchý výpočet

Pokud má tento předmět od 10 do 1 cm, je kvalitní anténou přijímající super krátké vlny v pásmu 3 až 30 GHz (gigahertz), tedy v rozsahu kde pracují radioreléové spo­je, telekomunikace a satelitní spojení. U 30 GHz je to asi 1 cm vlnové délky. Na vážné zdravotní problémy je tedy zaděláno. Jak a na kolik, to ukážou výzkumy a vývoj v budoucnosti. Zkušenosti minulých let vás možná budou šokovat.

Radar, jako zabíječ spermií

Zkušenosti bývalých vojáků základní vojenské služby hovoří jasně a nekompromisně. Když šla obsluha radaru na večerní vycházku, vždy se každý na pár sekund postavil před radarový zářič. Proč? Aby zabil spermie jako ochranu před nechtěným otěhotněním dívky, kterou náhodně potká na zábavě. Byl to účinný, stokrát ověřený způsob. Tehdy ozáření trvalo několik sekund, ale pozor, piercing je výkonná anténa, kterou nosíte na citlivých místech každý den, každou hodinu! Jakékoliv zdravotní problémy se určitě objeví dřív, nebo později, to neokecáte…a možná bude pozdě!

Možné následky piercingu

  • problémy s otěhotněním
  • alergie
  • kožní deformace, zejména na obličeji
  • změny nálady v komunikaci s okolím

 

Pokud se vám článek líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Regenračné centrum