WM magazín Skryté skutečnosti č. 207

Číslo vyšlo 26.3.2019. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti č. 207 obsah

  • Nechme ekonomiku zemřít
  • Problematika stárnutí
  • Léčivé vlastnosti záporných iontů
  • Adaptogeny
  • Rozuzlení – rakovina
  • Konec zářivek. Jejich zákaz je už na spadnutí
  • Věříte psychiatrům?
  • Toxické účinky fluoru a hliníku
  • Zpověď tuctového paranoika
  • 15. setkání na Kótě zulu 664

Nechme ekonomiku zemřít

Nechme ekonomiku zemřít a s trochou štěstí už se ekonomika nevzpamatuje. Finanční krize je příležitost k revoluci bez krve, k revoluci proti fašismu bez tváře, pod jehož nadvládou žijeme, aniž bychom si toho byli vědomi, už příliš dlouho.

Obsah článku: Centralizovaná ekonomika pustoší svět již 500 let * Sebedestruktivní růst ekonomiky * Společnosti s výsadní listinou * Monopol na měnu * Centralizovaná měna * Finanční rozklad * To, v čem žijeme, není ekonomika * Místo pro skutečnou ekonomiku * Svět bez bank a korporací *

Problematika stárnutí

Možnosti ovlivnění stárnutí: realita, sen nebo lukrativní obchod? Odvěkou a nepolevující touhou lidského pokolení je přání žít déle než je průměr, zdravě, a pokud možno, nikdy neumřít. Od dob starověkého Egypta, Bible, přes středověk až po moderní dobu se dějiny jen hemží teoriemi o možnostech „zastavení stárnutí“. Vždy to byl a stále je to výhodný obchod. Je vůbec možné prodloužit náš život? Nebo je toto přání pouhým sněním o něčem, co se nikdy nemůže uskutečnit? Již mnoho let pracuje celá řada výzkumných institucí po celém světě na teoriích stárnutí, ale doposud neexistují žádné všeobecně uznávané výsledky.

Obsah článku: Úvodní slovo * Stárnutí je fyziologický proces * Vědci varují před falešnou propagací prostředků proti stárnutí * U doplňků nebyl prokázán žádný vliv na průběh stárnutí * Některé moderní teorie stárnutí * Neuroendokrinní teorie stárnutí * Terapie substitucí ženských hormonů * Teorie volných radikálů v kontextu stárnutí * Makromolekulární příčná vazba v kontextu stárnutí * Karnosin – nový dipeptid proti stárnutí * Biologický základ stárnutí a zvrácení procesu stárnutí * Metylace S-Adenosylmethioninu (SAMe) a dlouhověkost * Účinek přípravku s obsahem peptidu epifýzy na délku * Úloha růstového hormonu ve stárnutí * Skoncování se zabijákem číslo jedna chronický zánět a autoimunita * Jakou máme naději?

Léčivé vlastnosti záporných iontů

Rychlé zotavení z fyzického vyčerpání nebo únavy * Stabilizace funkce mozku * Čištění krve * Zvýšení metabolismus * Posílení imunitního systému * Vyrovnaný vegetativní nervový systém * Lepší trávení * Omlazení * Celkové zdraví *

Adaptogeny

Termín adaptogen je pojem z alternativní medicíny, který označuje rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím, jako je zranění, úzkost nebo tělesná únava; zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám (adaptovat se na ně, přizpůsobit se jim). Termín vytvořil ruský vědec Nikolaj Lazarev v roce 1947. Lazarev vytvořil kriteria, podle kterých se posuzuje, zda rostlina patří mezi adaptogeny.

Rozuzlení – rakovina

Je pár věcí, které byste měli o tomto světě vědět a o kterých vám nikdo nic neřekne, nedozvíte se o nich ve škole a neuslyšíte o nich ani ve zprávách. Pokud vám svět přestává dávat smysl a vy jste se vnitřně rozhodli najít informace, které pro svůj další vývoj potřebujete, pak je tento článek určen právě vám. Co se vlastně s tímto podivně fungujícím světem děje? Proč padá tolik rozhodnutí v rozporu se zdravým rozumem? Tají se před námi nějaké vědění, které by nám mohlo pomoci k svobodě, nebo dokonce ke štěstí? Jsme úmyslně mateni, abychom nepoznávali ani ty nejjednodušší pravdy?

Obsah článku: Šarlatáni * Ani lékaři nemají velkou ůvěru ve své umění * Léčivé elektrické mikroproudy * Elektrické napětí, detoxikace a okysličení * Pro uzdravení je třeba znovu nastolit správné poměry v buněčné oblasti * Energie dlaní a prstů * Eliminace bolesti * Potlačování jednoduché samoléčby * Základem dobrého zdraví je výživa * O dýchání a pohybu * Nečinnost a nedostatek pohybu * Aktivní sportování není prospěné pro zdraví * Nemocné orgány je potřeba aktivovat * Bez aktivního pohybu máte velký problém * Funguje to * Rakovina se léčí sama * Psychika a rakovina * Rakovina vzniká v mozku * Nová věda je ignorována * Rakovina je biologický přírodní program * Alternativa se nepřipouští *

Konec zářivek. Jejich zákaz je už na spadnutí.

LEDky nejsou řešením. Světlo zářivek je agresivní a škodlivé elektromagnetické pole naměříme i metr a půl od trubice. Když je zářivka v kuchyni pod linkou, běžně mají ženy zbytečné bolesti hlavy! Ovšem pozor, podobně i u LED pásky. Tu je potřeba dát do kovové lišty a tu jednoduše uzemnit připojením na nejbližší zemnící kolík zásuvky. Tak bude odváděna elektrická složka pole „do země“.

Věříte psychiatrům?

Věříte lékařskému oboru, který se jmenuje psychiatrie? Nedávno proběhl experiment na poli psychiatrie, kde psychiatři ze sebe naoko udělali blázny a v utajení navštívili své kolegy, kterým řekli, že slyší různé hlasy a mají vidiny. Jejich kolegové, aniž by věděli, že vyšetřují úplně zdravé lidi, kteří jsou ještě k tomu ze stejné branže, každému z nich diagnostikovali několik psychických poruch. Čili úplně zdraví lidé se stali rázem psychicky nemocnými na základě posudků psychiatrů. Výsledek průzkumu měl demonstrovat, že psychiatři nejsou schopni rozpoznat zdravého člověka od psychicky nemocného a předepisováním léků mohou podlomit jeho zdraví.

Toxické účinky fluoru a hliníku

„Ještě před dvaceti léty byl obsah fluoru v ekosystémech a v dietě (běžné každodenní stravě) velmi nízký. V poslední době se však trvale zvyšuje v důsledku používání solí fluoru průmyslu, zemědělství i medicíně. Hliník, jako významný prvek zemské litosféry, se ještě v nedávné době vyskytoval ve formách těžko dostupných živým organismům a byl proto považován za netoxický. S výskytem kyselých dešťů a širokým používáním solí hliníku nastalo výrazné zvýšení výskytu reaktivních forem těchto iontů ve vodě i v potravinových řetězcích.

Obsah článku: Některé poznatky epidemiologických studií o toxicitě fluoru * Poznatky laboratorních studií o mechanizmu působení komplexních sloučenin fluoru na molekulárnía buněčné úrovni * Toxicita hliníku – nový fenomén současné civilizace * Symptomy intoxikace fluorohlinitanovými komplexy * Fluor v životním prostředí a stravě * Hliník v životním prostředí a v dietě

Zpověď tuctového paranoika

Slovník cizích slov pro 21. století k termínu „paranoia” lakonicky sděluje: „Psychická porucha vyznačující se bludy vztahovačnosti, podezíravosti a nebo žárlivosti při plném zachování intelektu“. Tak tohle tedy odsouhlasím bez rizika omylu. A jak k tomu lze dospět? Jednoduše. Já to získal tak, že jsem vystudoval cosi, co se vztahuje k ochraně životního prostředí, a navíc jsem se v tomto oboru živil a dosud živím. A teď, co vlastně chci sdělit. I když… má to vůbec nějaký smysl? Vždyť všechno už bylo řečeno mnohokrát a stejně se nic nezměnilo. Nic! Pokusím se tedy jen namátkou naznačit stav věcí a začnu „od lesa”.

Obsah článku: Zem se neudržitelně mění * Kolik zbývá úrodné půdy? * Jak je to doopravdy? * Výčet dalších průšvihů *

15. setkání na Kótě zulu 664

sobotu 23.2.2019 se uskutečnilo již 15. setkání pod Kotou zulu 664. Děkuji všem, co přijeli podpořit tuto nově objevenou a ojedinělou slovenskou lokalitu v Markušovcích. Setkání proběhlo v areálu Riviéry Olšo, který se nachází na úpatí pyramidy Kota zulu 664.

Obsah článku: Historie objevu pyramidy Kota zulu 664 * Může být Kóta zulu 664 skutečná pyramida? * Slovanský svátek pod Kotou zulu 664 * Měření orgánové kondice * Uzavření Iontového tunelu * Jaro na Kote zulu 664 * Pyramida Orchidea *

Časopis ke stažení
WM Skryté skutečnosti č. 207
Regenračné centrum