WM magazín č. 254 (2-2023)

Tištěné číslo vyšlo 21.2.2023. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Předplatné časopisu WM magazín → Tel: +420 777 770 609; jirimatejka@wmmagazin.cz

WM magazín č. 254 obsah (2-2023)

40. stran

 • Léčivá energie bosenských pyramid
 • Posvátný ostrov Keros
 • Věda už nehledá pravdu
 • Pojďme si zahrát na doktora
 • Čemu skeptici skutečně věří?
 • Elektromagnetické vlny a rakovina
 • Nasycené tuky nezpůsobují srdeční onemocnění
 • Kosmická vlna zasáhne Zemi v roce 2023
 • Venuše z Rumunska
 • Ztracené město Vrbenac
 • Dutina v Kotě zulu 664

Časopis WM magazín č. 254 ke stažení zde →

Léčivá energie bosenských pyramid (2.strany)

Pozval jsem na Moravu objevitele bosenských pyramid Dr. S. Osmanagiche. Unikátní přednáška se uskuteční 6. 3. 2023 v Černé Hoře, hotel Sladovna. Setkáme se v Černé Hoře? → celý text

Posvátný ostrov Keros (5. stran)

Keros je skoro nedostupná perla Malých Kyklad, posvátný a zakázaný ostrov. Ostrov Keros (Karos, Kéria) se nachází v Malých Kykládech (Kyklády, Řecko) a je považován za archeologicky unikát. Pouť na Keros mohla být odevzdáním toho nejcennějšího zemi, moři a nebi, a třeba také pokusem o znovuzrození. Nejezdilo se tam bojovat, ani lovit nebo pracovat, ale kvůli čemusi, co je mimo naše chápání, kdy starosti a obavy přestávají ovlivňovat naše životy. Ostrov Keros je považován za jedno z nejstarších center léčitelství světě.

Věda už nehledá pravdu (9.stran)

Peter Staněk 1. díl: Část vědy už nehledá pravdu, stává se slouhou politických elit a vědecky zdůvodňuje nesmysly. Kdybych to měl říci prostě: Svět se vymkl z kloubů, blbost zvítězila, moudrost si vzala dlouhodobou dovolenou, a teď jsme svědky přímo šíleností. Šíleností, které se ženou celou společností. Jsou to nejenom elity, ale vezměte si i postoj mnoha lidí k vakcinaci, postoj mnoha lidí k ukrajinskému konfliktu, k tomu, co se děje v geopolitické architektuře planety. A skutečnosti, že někteří se koukají na zprávy a nevidí, někteří nekoukají na zprávy a vidí. A v konečném důsledku je zajímavá jedna věc: Opravdu jsme ztratili zdravý rozum?

Pojďme si zahrát na doktora (3. strany)

Konvenční medicína, tak jak je praktikována dnes, je ve skutečnosti jen předstíraná. Lékaři a výrobci léků jen předstírají, že pacientům navrací zdraví tím, že jim dávají léky. Úřady pro schvalování potravin a léků předstírá, že chrání veřejnost. Lékařské časopisy předstírají, že otiskují pouze přesné a vědecky podložené výsledky výzkumů.

Obsah článku: Zdraví nemocní. Kam to povede?

Čemu skeptici skutečně věří?  (4.strany)

Skeptici jsou ti nejméně informovaní lidé na celé planetě. Jsou to lidé, které je nejsnadnější oblbnout. Ve světě medicíny si „skeptikové“ nárokují, že jsou výhradními ochránci intelektuální pravdy. Každý, kdo se opováží s nimi nesouhlasit, je prostě jen šarlatán, jak tvrdívají. Stručně řečeno, skeptici jsou naklonění vakcínám, mamografům, farmaceutickým produktům a chemoterapii. Jsou oponenty výživových doplňků, bylinné terapie, chiropraxe, masážní terapie, energetické medicíny, homeopatie, modlitby a léčivého doteku. Je toho ale ještě mnohem více, co byste měli vědět o „skepticích“.

Elektromagnetické vlny a rakovina (2.strany)

Vynález sám o sobě nevypadá nijak okázale, spíše jako kus technického vybavení z 20. století. „Je to prostě generátor, který kope rakovinové buňky do prdele.“ Na rozdíl od současného postupu při léčení rakoviny zařízení nepoužívá ionizující záření a je oproti současným vysokofrekvenčním kúrám neinvazivní. Co na to konvenční medicína? Ti, kteří se právem obávají o pohádkové zisky z prodeje až tisícinásobně předražených „léčiv“, sloužících pouze k dlouhodobému živoření závislých nemocných, reagují na slovo „vyléčit“ jako býk na červenou muletu.

Nasycené tuky nezpůsobují srdeční onemocnění (1. strana)

Bububu! Dejte si pozor na všechny živočišné tuky – máslo, sádlo, smetanu a „tlusté“ maso! Léta varovali před účinkem nasycených tuků na naše zdraví. Říkali, že mohou zvýšit riziko kardiovaskulárních onemocnění, nfarktů a mrtvic. Avšak s nebezpečností těchto tuků zdaleka nesouhlasí všichni. Britský kardiolog Aseem Malhotra nedávno vyvolal poprask prohlášením, že veškeré strašení nasycenými tuky je fraška.

Kosmická vlna zasáhne Zemi v roce 2023 (1.- strana)

Kosmická vlna z Alpha Centauri zasáhne Zemi v roce 2023 a může zničit civilizaci. Všichni bychom se měli připravit na srpen 2023, tvrdí vědci. Mohlo by to být ono „nebezpečí ve vesmíru“, o kterém mluvil na slyšení i senátor Richard Blumenthal a o kterém podle svých slov nemůže říct víc, aby se vyhnul panice? Situace je následující, a to vše již bylo potvrzeno vědeckými, kvaziautentickými zdroji, a proto je to velmi znepokojivé…

Venuše z Rumunska (3.srany)

Epochální objev, který učinil rumunský středoškolák. V roce 2019 byla objevena záhadná soška stará více než 17 200 let. Je jediným nalezeným a nedotčeným artefaktem na celém světě za posledních 100 let. Kromě toho je to nejvýznamnější paleolitická socha v Rumunsku a v jihovýchodní Evropě.

Obsah článku: Stáří sochy z Rumunska je 17.200 let. Věstonická Venuše. Venuše z Willendorfu. Maltská Venuše. Pochybné datování. Tlusté a krásné. Nová teorie a změně pevnin před 5.000 lety.

Ztracené město Vrbenac (7. stran)

Staré město vysoko na útesu nedaleko Zagrade je jedním z nejtajemnějších míst v Bosně. Dodnes jsou vidět staré schody, terasy a sklepení. Do podzemního města vyzdobeného zlatem existoval vstup z nedaleké vesnice. Dodnes je místo odborně neprozkoumané. Horský masív Vlašič je bohatý na vzácné kovy, jako je zlato a stříbro. Vedle pravěkých sídlišť byly objeveny staré doly, kde se těžilo zlato a stříbro.

Obsah článku: Expedice časopisu WM magazín. Cesta kaňonem Jasenice. Zlatonosná řeka. Hledání ztraceného města. První informace. Průzkum ztraceného města. Vrbenac je prehistorické vodní dílo. Kdo vybudoval ztracené město? Zlatonosný Vrbenac.

Dutina v Kotě zulu 664 (2.strany)

Zjistil jsem, že tunel do středu hory Kota 664 nebyl vyražený jako nový. Existovala zde stará chodba, kterou bylo potřeba rozšířit pro instalaci zařízení. Někteří účastníci prací mi to potvrdili, a navíc nesouhlasí objem haldy vyrubané horniny. Tehdejší geologové zjistili, že v Kótě zulu 664 je velká dutina, do které se snažili prorazit. Pokud by ji našli, bylo v plánu v ní ukládat nebezpečné rtuťové odpady z úpravny rud.

Obsah článku: Ražení nového tunelu, nebo úprava starého vstupu? Voda jako důkaz. Fenomén Kota zulu 664.

Časopis WM magazín č. 254 ke stažení zde →

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum