Kamenné koule original

Kamenné koule jsou megalitický fenomén našeho světa

Vznikly přírodně, nebo uměle? Na tuto otázku neexistuje odpověď. Nebo ano? Každý by ji chtěl mít doma, nebo na zahradě.

Kamenné koule vyzařují energii, kterou citliví lidé vnímají. Jsou téměř všude. V Bosně vidíte dokonalé koule. Další stovky jsou rozlámané po okolí.

Z originálních zbytků ručně vyrábíme malé koule pro osobní využití. Takto vyrobená koule si zachová energetické vlastnosti a je to originál. Každá koule obsahuje vzácné stopové prvky, které je dělají pevné a energeticky aktivní.

Podle odborných analýz obsahují křemen, muskovit, vanad, zirkon, nikl a baryum (fakulty v Srbsku a Bosně). Podobné vzácné prvky neobsahují okolní horniny, ve kterých byly koule objeveny.

Kamenné koule vznikly při působení vysokých teplot. Prvotní energie v nich zůstala zachována, proto ji dnes citliví lidé vnímají.

Chcete mít svou originální kouli, nebo nejlépe dvě? Jen tak je držet v dlaních a vnímat jejich energii? Napište, nebo zavolejte. www,wmmagazin.cz/eshop; +420777770609

Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš

Regenračné centrum