WM magazín č. 231

Číslo vychází 23.3.2021. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

WM magazín č. 231 obsah

40 stran

  • Zhrnutie základných informácií o nových mutáciách SARS-CoV-2
  • Energie stromů – 6 návodů jak s nimi komunikovat
  • Maltské megalitické chrámy – I.
  • Orgasmus posiluje váš imunitní systém
  • Dobře utajený objev
  • Zdravé bydlení – záporné ionty v sauně
  • Jak zabránit následkům mozkové mrtvice
  • Nasycené tuky nezpůsobují srdeční onemocnění, je to mýtus
  • Armádní nůž starý 1800 let
  • Zkamenělý obr na Moravě

Časopis WM magazín č. 231/2021 ke stažení →

Zhrnutie základných informácií o nových mutáciách SARS-CoV-2

02/2021 – Stručné shrnutí aktuálních informací: Zapomeňme na kolektivní imunitu. Krevní skupiny a SARS-CoV-2. Vládní tabulkový R faktor je od počátku blbost. Vzniká rezistence na protilátky po překonání onemocnění prvním kmenem a na vakcíny. Československá variace B.1.258 delta je tu od 05/2020. Mujtace a agresivní virus. Na původní kmen nebudou působit ani vakcíny, kromě Sputnik V. Po jiné vakcinaci vznikají REINFEKCE  … Celý článek najdete v časopise.

Energie stromů – 6 návodů jak s nimi komunikovat

Stromy silně kořeny se Zemí, a čím více zakořeněný strom, tím výš se může dostat do Nebe. Stromy stojí velmi nehybně, absorbují zemskou energii a Univerzální sílu z nebes. Stromy a všechny rostliny mají schopnost absorbovat Světlo energií a přeměnit ji. Stromy jsou největší a nejvíce duchovně vyspělé rostliny na Zemi. Mohou vám pomoci otevřít vaše energetické kanály a pěstovat klid, přítomnost a vitalitu. Lidské bytosti v celé historii využívaly všechny části stromu pro léčení a medicínu. Nejlepší stromy pro léčení jsou velké stromy, zejména borovice. Existují určité metody, jak se přiblížit a komunikovat s nimi. Abychom mohli energie stromů správně využívat, je dobré vědět, jaké vlastnosti a energie jednotlivé stromy předávají, co od nich můžeme očekávat a k čemu jsou vhodné … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Strom jako léčitel a přítel * Výběr stromu, se kterým můžete pracovat * Kontakt se stromem * 6 návodů jak komunikovat se stromy * Druhy stromů a jejich působení * Duchovní a učení lidé *

Maltské megalitické chrámy – I.

Na Maltě existuje asi 12 megalitických staveb, o nichž víme a můžeme je fyzicky navštívit. Řada dalších se nachází pod zemí. Chrámy na Maltě vznikaly postupně v několika etapách. Megalitický komplex Ggantija je starší než pyramidy v Gíze. Domnívám se, že naše expedice přišla na to, jak se stavěli megalitické stavby na Maltě. Ggantija byla postavena v době, kdy byl severní geografický pól jinde, než dnes! Pokud zjistíme, kdy to bylo, můžeme určit, kdy a jak byly postaveny maltské chrámy. Domnívám se, že nejstarší maltské chrámy neplnily náboženskou funkci, ale sloužily k bydlení … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Ggantija, starší než pyramidy * Objev Ggantije a pochybná rekonstrukce * Malťané v Egyptě? * Falešný kamenolom a sluneční mánie * Den, kdy se zbláznilo Slunce * Posun pólů * Půdorys megalitických staveb na Maltě * Stavby bez oken * Orientace megalitických staveb na Maltě * Měsíční cyklus? * Původní lidé sledovali východ Slunce *

Orgasmus posiluje váš imunitní systém

Sexuální aktivita a viry Sexuální vzrušení a orgasmus zvyšují počet bílých krvinek v těle, což usnadňuje boj proti infekcím a nemocem. Dokáže každodenní orgasmus skutečně oddálit návštěvu u doktora? Stejně jako špatné návyky (jako je nekonzistentní spánkový režim nebo škodlivé chemikálie ve vašem těle) mohou zpomalit váš imunitní systém, pozitivní zvyky (jako je zdravý spánek a aktivní sexuální život) mohou pomoci posílit váš imunitní systém. Lidé trpící chronickou bolestí imunitní systémy, které jednoduše nefungují na plný výkon – proto zmírnění bolesti (například pomocí orgasmu) může pomoci posílit imunitní systém … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Jak sexuální aktivita ovlivňuje váš mozek * Masturbace zlepšuje imunitní systém a zvyšuje počet bílých krvinek * Migrény a sexualita * Sexuální aktivita a viry *

Dobře utajený objev

Dva výzkumníci učinili na sklonku roku 1990 důležitý objev. Zjistili, že mohou inaktivovat viry ve vzorku infikované krve použitím stejnosměrného proudu o nízkém napětí a extrémně slabém proudu. Přišli na to náhodou. Když v laboratoři ponořili dvě zkušební elektrody do zkumavky s infikovanou krví povšimli si, že stejnosměrný proud procházející vzorkem viry deaktivoval (nemohly se dále replikovat). Slabý elektrický proud viry sice přímo nezničí, ale zasáhne složky jejich vnějšího proteinového pláště tak, že viry nemohou do lidských buněk. Tento objev nebyl nijak veřejně prezentovaný, jakoby se nad tím zavřela voda. Většina dobře informovaných pozorovatelů se domnívá, že Kaaliho a Lymanův objev byl úmyslně zameten pod koberec ihned poté, co jej prezentovali na konferenci v březnu 91. Podle Beckova názoru, založeného na dlouholetých zkušenostech tisíci nemocných, použití takového postupu neutralizace, přibližně 8 až 20 minut denně asi po tři nebo čtyři týdny, efektivně imobilizuje více, než 95% jakýchkoli virů a samozřejmě i jiných cizorodých elektrosenzitivních mikroorganizmů v krvi … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Co proniklo na veřejnost? * všechno v přírodě má vlastní rezonanční frekvenci * První zkušenosti * Bez vedlejších účinků * Vezměte si zdraví zpět do vlastních rukou! *

Zdravé bydlení – záporné ionty v sauně

Téma záporných iontů a jejich dopadu na zdraví považuji za velmi důležité. Jedná se o jedinečné spojení fyziky, chemie, biologie a psychologie. Nalévání vody na horké saunové kameny způsobuje kmitání vody během vytváření páry, která může generovat záporné ionty pomocí Lenardova jevu. Jak se voda rozpadá na malé kapičky, jsou na povrchu malých kapiček vody uspořádány elektrony dipolárním způsobem, které se kombinují s množstvím molekul kyslíku ve vzduchu. Životnost záporných iontů generovaných vodou je ve vzduchu delší než záporných iontů generovaných koronovým výbojem. Oproti finským (mokrým) saunám infrasauny neprohřívají vzduch, ale prohřívají tělo zevnitř pomocí infračerveného záření. Provedl jsem několik měření koncentrace vzdušných záporných kyslíkových iontů v běžné infrasauně. Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů. Za zdravou koncentraci se považují hodnoty nad 1.000 -/cm3 … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Mokrá a elektrická sauna * Test v infrasauně * Zdravotní výhody záporných iontů * Iontový dům *

Jak zabránit následkům mozkové mrtvice

Mějte doma injekční jehlu. Následujícím zvláštním způsobem můžete zachránit postižené mozkovou mrtvicí. Návod si pozorně přečtěte až do konce a předejte dále. Nikdy totiž nevíte, komu může pomoci a čí život na vás závisí. Můj otec ochrnul a později zemřel na následky mozkové mrtvice. Škoda, že jsem o tomto způsobu první pomoci nevěděla dříve. Během záchvatu mozkové mrtvice dochází k postupnému přerušení kapilár. Při prvních příznacích mrtvice zachovejte klid. Postiženého nepřesunujte, bez ohledu na to, kde se nachází, protože při přemísťování mohou mozkové kapiláry prasknout. Jelikož s touto metodou mám praktickou zkušenost, mohu říct, že je 100% účinná … Celý článek najdete v časopise.

Nasycené tuky nezpůsobují srdeční onemocnění, je to mýtus

Bububu! Dejte si pozor na všechny živočišné tuky – máslo, sádlo, smetanu a „tlusté“ maso! Léta varovali před účinkem nasycených tuků na naše zdraví. Říkali, že mohou zvýšit riziko kardiovaskulárních onemocnění, infarktů a mrtvic. Avšak s nebezpečností těchto tuků zdaleka nesouhlasí všichni. Britský kardiolog Aseem Malhotra nedávno vyvolal poprask prohlášením, že veškeré strašení nasycenými tuky je fraška. Doslova kohorty nedávných hloubkových studií žádnou významnou vazbu mezi příjmem nasycených tuků a rizikem kardiovaskulárních chorob nepodpořily. Naopak. Bylo zjištěno, že nasycený tuk má ochrannou funkci … Celý článek najdete v časopise.

 Armádní nůž starý 1800 let

V Cambridge jsou vystaveny desítky starověkých pokladů – včetně tajemné římské verze švýcarského armádního nože. Tento skutečný multifunkční nůž, vyrobený před více než 1800 lety před jeho moderním ekvivalentem, se skládá z lžíce, vidličky, čepele, špachtle, párátka a většího hrotu, který sloužil k vytažení šneků z mušlí … Celý článek najdete v časopise.

Zkamenělý obr na Moravě

Stopy dávné minulosti lidstva není nutné hledat v archivech a muzeích. Knihy našeho letopočtu jsou jen pohádkou o skutečné historii lidstva. Všechno bylo jinak. Za posledních dvacet let jsem viděl a zkoumal nejstarší stavby na naší planetě. Netušil jsem, že v horách nad mým domovem existují důkazy o naší fantastické minulosti. Bylo to v dobách, kdy byl povrch země spíše plochý, pokrytý jezery a bažinami. Suchá půda byla zaplavována mořskými vlnami s čerstvou vodou. Bylo mnohem méně hor a kopce nebyly tak vysoké. Tehdy žili lidé s obry. Před asi 5.000 lety se stalo něco, nad čím si vědci lámou hlavu dodnes. Tehdy se mnohé ostrovy propadaly do moří (Mu, Atlantis?), vznikaly nové pevniny a hory. Ti, co se zachránili hledali nová území a úrodná údolí k přežití a přinesli první znalosti a dokonalé písmo, kterému rozumíme dodnes. Na zkamenělé čelisti je tento nápis: NA BŘEHU MOŘE LI DĚS A HRÚZA MI ZAJISTÉ JEJÍ HLAVA … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: První zimní průzkum * Otisky stop na skále * Zuzančina studánka * Objev zkamenělé čelisti obra * Zkamenělá obří lebka * Starý nápis na obří čelisti * Proč si myslím, že znaky na obří lebce umím přečíst? * Jak to bylo s obrem? * Dávný vzkaz *

Vibroterapie patami

Existuje mnoho jednoduchých, a přitom geniálních řešení, ale oficiální medicína jim není nakloněna. Například efektivně působící vibrogymnastika akademika Alexandra Mikulina je schopna zbavit svaly přebytku kyseliny mléčné a zlepšit krevní oběh. jednoduché cvičení, které mohou provádět i lidé s omezením na běh a rychlou chůzi. Pokud se zvednete na prstech nohou tak, aby se paty odlepily od podlahy alespoň na jeden centimetr, a rychle se pustíte dolů, tak pocítíte úder, otřes. Přitom proběhne totéž, co při běhu a chůzi: díky „klapkám“ v žilách dostane krev další impuls pro vzestupný pohyb … Celý článek najdete v časopise.

Časopis WM magazín č. 231/2021 ke stažení →

Pokud vám časopis líbí, podpořte časopis předplatným →

Regenračné centrum