Solné obklady léčí

Solné obklady léčí dokonce rakovinu

Tento recept byl publikován v roce 2002. Bohudík není zapomenut, ikdyž byl účelově vymazán z pamětí a zdiskreditován farmaceutickými společnostmi.

Příběh byl nalezen ve starých novinách. Jde o úžasné léčivé vlastnosti soli, která byla použita během druhé světové války k léčení zraněných vojáků. „Za války jsem pracovala jako vrchní operační sestra v polních nemocnicích s chirurgem I.I. Sheglovem. Na rozdíl od jiných lékařů léčil ranění hypertonickým roztokem chloridu sodného. Na povrch kontaminované rány aplikoval volně položený ubrousek navlhčený solným roztokem. Po 3–4 dnech se rána stala čistou, zrůžověla, teplota, pokud byla vysoká klesla na téměř normální úroveň – pak byla použita sádra. Po dalších 3–4 dnech byli zranění posíláni zpět. Hypertonické řešení fungovalo perfektně – neměli jsme žádnou úmrtnost“.

Zkušenosti z války

10 let po válce jsem použila Shcheglovovu metodu k ošetření vlastního zubního zkomplikovaného zánětem. Za dva týdny bylo po problému. Začala jsem studovat vliv fyziologického roztoku na taková onemocnění, jako je cholecystitida, nefritida, chronická apendicitida, revmatická srdeční choroba, zánětlivé procesy v plicích, revmatismus kloubů, osteomyelitida, abscesy po injekci atd. V zásadě se jednalo o samostatné případy, ale pokaždé jsem dosahovala pozitivní výsledky. Později jsem pracovala na klinice, proto mohu popsat řadu poměrně složitých případů, kdy byl obvaz s fyziologickým roztokem účinnější než všechny ostatní léky. Dokázali jsme vyléčit hematomy, burzitidu, chronickou apendicitidu. Faktem je, že solný roztok má absorpční vlastnosti a čerpá tekutinu z patogenní flóry z tkáně.

Černý kašel

Během jedné služební cesty do oblasti jsem se zastavila v bytě. Děti trpěly černým kašlem. Neustále a bolestivě kašlali. Na noc jsem na záda položila slané obvazy. Po hodině a půl se kašel zastavil a objevil se až ráno. Po čtyřech obkladech zmizela nemoc beze stopy.

Pokus o léčbu nádorů

Na klinice, která s pokusem souhlasila, chirurg navrhl, abych při léčbě nádorů zkusila fyziologický roztok.

Prvním takovým pacientem byla žena s rakovinným krtkem na tváři. Sama nás upozornila na mateřské znaménko před šesti měsíci. Během této doby krtek zčervenal, zvětšil se objem a vycházela z něj šedohnědá kapalina. Začal jsem pro ni vyrábět slané nálepky. Po první nálepce nádor zbledl a umenšil se. Po druhé byl ještě bledší a zchladil se. Bujení se zastavilo. Po čtvrté solné nálepce získal krtek svůj původní vzhled. U pátého štítku byla léčba ukončena bez chirurgického zákroku.

Pak tu byla mladá dívka s adenomem prsu. Měla jít na operaci.  Doporučila jsem pacientce, aby na hrudi několik týdnů před operací aplikovala solné obklady. Představte si, že operace nebyla nutná. O šest měsíců později se jí rozbujel adenom na druhém prsu. Znovu byla vyléčena hypertonickými obklady bez chirurgického zákroku. Potkala jsem ji devět let po léčbě. Cítila se dobře a ani si nevzpomněla na zákeřnou nemoc.

Jak na problém s prostatou

Mohla bych pokračovat v historii téměř zázračných vyléčení pomocí obkladů s hypertonickým řešením. Mám zkušenost s jedním učitelem, který se po devíti solných obkladech zbavil adenomu prostaty. Nebo žena, která se oblékala do soli – obkládala krvácení halenkou a kalhotami po dobu tří týdnů – pak se jí opět vrátilo zdraví.

Jak fungují solné obklady

Z vlastní praxe jsem zjistila a doporučuji toto:

 1. Stolní sůl rozpuštěná ve vodním roztoku, max. 10 procent, je aktivním sorbentem. Čerpá veškerou odpadní vodu a všechny nečistoty z nemocného orgánu. Terapeutický účinek nastane pouze, pokud je obvaz prodyšný, tj. Hygroskopický, což je dáno kvalitou materiálu použitého pro obklad.
 2. Solný obklad působí lokálně – pouze na nemocný orgán nebo na část těla. Když je tkáňová tekutina absorbována z podkožní vrstvy, stoupá z hlubších vrstev a vytahuje všechny patogeny: mikroby, viry a organické látky. Tudíž během aplikace obvazu se v tkáních nemocného organismu tekutina obnovuje, čistí a zpravidla eliminuje patologický proces.
 3. Obvaz s hypertonickým roztokem chloridu sodného působí postupně. Terapeutického výsledku je dosaženo za 7–10 dní a někdy i více.
 4. Použití roztoku chloridu sodného vyžaduje určitou opatrnost. Nedoporučuji používat obvaz s koncentrací roztoku víc jak 10 procent. V některých případech je lepší 8% roztok. (Tento roztok vám pomůže připravit každý dobrý lékárník).

Mnozí se budete asi ptát: Co dělají lékaři, je-li obvaz s hypertonickým roztokem tak účinný, proč není tato metoda léčby široce používána? Všechno je velmi jednoduché – lékaři jsou drženi v zajetí „drogovou“ léčbou. Farmaceutické společnosti nabízejí stále víc nových a dražších léků. Medicína je bohužel součástí v zajetí. Problém s hypertonickým řešením je v tom, že je příliš jednoduchý a levný. Ale můj vlastní život a zkušenosti mě přesvědčily, že solné obklady jsou vynikajícím nástrojem v boji s mnoha nemocemi.

Rýma a nachlazení

Například mám zkušenosti s rýmou a bolestmi hlavy. V noci jsem si na čelo a krk položila obklad. Po hodině a půl rýma odchází a ráno bolest hlavy úplně zmizí.

Při prvních příznacích nachlazení používám solné obklady. A pokud jsem to nestihla včas a infekci se podařilo dostat se do krku a průdušek, pak si udělám kompletní obklad na hlavě a krku (ze 3 až 4 vrstev měkké tenké látky) a na zádech (ze 2 vrstev mokrého a 21 vrstev suchého ručníku), obvykle celou noc. Vyléčení je dosaženo po 4–5 procedurách.

Zánět žlučníku

Před pár lety ke mně přišla příbuzná. Její dcera trpěla akutními záchvaty cholecystitidy (zánět žlučníku). V průběhu týdne jsem na nemocné místo aplikovala bavlněný ručník. Položila jsem ho do 4 vrstev, navlhčila v solném roztoku a nechala přes noc. Obklad je aplikován uvnitř hranic: od základny levého prsu ke středu příčné linie břicha a na šířku – od hrudní kosti a linie břicha vpředu do páteře v zádech. Obklad se upevní jedním širokým obvazem na břiše. Po 10 hodinách se obvaz odstraní a na stejnou oblast se na půl hodiny aplikuje ohřívač teplé vody.

To se provádí za účelem rozšíření žlučovodů, hluboké zahřátí uvolní průchod do střev dehydratované a zahuštěné žlučové hmoty. V tomto případě je nutná topná podložka. Pokud jde o dívku, po této léčbě uplynulo mnoho let a ona si nestěžuje.

Zkušenosti s rakovinou

Pokud chcete – věřte tomu nebo ne – ale čtyřvrstvá solná osuška z bavlněného ručníku, aplikovaná na obě prsa po dobu 8–9 hodin v noci, pomohla ženě zbavit se rakoviny prsu za dva týdny.

Moje kamarádka řešila problém rakoviny děložního čípku. Solné tampóny aplikovala přímo na děložní hrdlo po dobu 15 hodin.  Po 2 týdnech léčby se nádor zmenšil 2–3krát, stal se měkčím a jeho růst se zastavil.

Solné obklady

 • Solný roztok lze používat pouze v látkovém obkladu, v žádném případě nenanášejte roztok přímo na tělo. Koncentrace soli v roztoku by neměla překročit 10 %, ale také nesmí klesnout pod 8 %.
 • Obklad s roztokem vyšší koncentrace může vést k destrukci kapilár v tkáních v oblasti aplikace.
 • Doporučuji používat lékárenskou sůl s obsahem 99,98 % NaCL. Při používání lékárenské soli se zvyšuje účinek.
 • Výběr materiálu pro obklad je velmi důležitý. Obklad musí být hygroskopický. To znamená, že snadno pohlcuje a udržuje vzdušnou vlhkost, za mokra měkne a za sucha tvrdne.
 • Nejlepší je používat lněné a bavlněné látky (ručník), opakovaně používaná, ne jednou vypraná.
 • Můžete použít i gázu (obvaz z lékárničky). Gáza se složí do 8 vrstev. Jakýkoli jiný ze specifikovaných materiálů – ve 4 vrstvách.
 • Použitý obklad by měl být dostatečně teplý. Obklad jemně vyždímejte, aby nebyl příliš suchý ani příliš mokrý. Na obklad neaplikujte nic dalšího (éterické oleje, ani bylinkové odvary)!
 • U různých plicních nemocí (s vyloučením krvácení z plic) aplikujte obklad na záda, ale musíte znát lokalizaci postiženého místa. Hrudník zabandážujte dostatečně pevně, ale nezatlačujte dech.
 • Břicho bandážujte tak těsně, jak je to možné, protože během noci se uvolňuje, obvaz se uvolňuje a přestává účinkovat. Ráno, po odstranění obvazu, by měl být materiál dobře opláchnut v teplé vodě.
 • Aby obklad na zádech lépe účinkoval, vložte mezi lopatky válec s vlhkých vrstev a zabandážujte.

To je vlastně vše, o co bych se chtěla podělit. Pokud máte problémy a nedokázali jste je vyřešit ve zdravotnických zařízeních, zkuste použít solné obvazy. Tato metoda není vůbec žádnou senzací. Byla prostě dobře zapomenuta.

 – redakce –

Jak připravit 10% fyziologický roztok

Existují stovky dobrých receptů a je těžké někoho překvapit novými. Ale tento recept je tak jednoduchý a účinný, že ho budete určitě používat. Četl jsem to v novinách před mnoha lety. Jedna zdravotní sestra napsala recept:

 1. Vezměte 1 litr převařené vody, sněhu, dešťové nebo destilované teplé vody.
 2. Vložte 90 g stolní soli do 1 litru vody (tj. 3 zarovnané polévkové lžíce). Dobře promíchejte.
  Výsledkem je 9% solný roztok.
 3. Vezměte 8 vrstev bavlněné gázy, nalijte část roztoku a držte v něm 1 minutu 8 vrstev gázy. Lehce stiskněte, aby roztok neprotékal.
 4. Na bolavé místo naneste 8 vrstev gázy. Nezapomeňte na něj položit kus čisté prodyšné látky, nejlépe z vlny. Udělejte to před spaním.
 5. Páskujte vše bavlněným hadříkem nebo obvazem bez použití polyethylenových vložek. Udržujte až do rána.
 6. Ráno všechno odstraňte. Příští noc všechno opakujte.

Tento překvapivě jednoduchý recept léčí mnoho nemocí, přitahuje toxiny z páteře na kůži a ničí všechny infekce. Léčí: vnitřní krvácení, těžké vnitřní a vnější modřiny, vnitřní nádory, gangrény, výron, zánět kloubních vaků a další zánětlivé procesy v těle.

Při použití tohoto receptu se několik mých přátel a příbuzných zachránilo – před vnitřním krvácením – před silnými modřinami na plicích – před zánětlivými procesy kolenního kloubu – před otravou krve – před smrtí krvácením do nohy s hlubokou ranou nožem – ze studeného zánětu děložních svalů …

Přeji si, aby tento recept byl zveřejněný v každých novinách a lékárnách. Zde si můžete stáhnout celý text a posílejte dál. A budu rád, když nás podpořit předplatným, děkuji: Předplatné →

Jiří Matějka

Regenračné centrum