Zimní slunovrat na pyramidě Pálava

Každý rok slavíme na pyramidě Pálava slovanský svátek, kdy se dny začínají prodlužovat, ustupují temné síly a přichází nová naděje. 

V tento významný čas jsme společně vystoupili na vrchol stupňovité pyramidy Pálava. Pyramida má jihovýchodní stranovou orientaci s odchylkou 10°, tak jako nejstarší stavby na naší planetě. Děkuji všem, které neodradilo špatné počasí a přijeli.

Stupně pyramidy mají sklon 52°, tak jako Velká pyramida v Gíze. Na jihovýchodní straně pyramidy je velké plato. Pyramida Pálava byla postavena v 60. letech minulého století. Terasování kopce trvalo 10 let.

Zjistili jsme, že na jihovýchodním platu je velmi silná zemní energie. Výzkumem pyramidy Pálava se věnuji od roku 2017, kdy se uskutečnilo první veřejné setkání.

Pod pyramidou Pálava je tekoucí voda, která pochází z pramene pod Růžovým kopcem. Podzemní voda je velmi důležitá pro správnou funkci všech pyramid.

Měřili jsme bioenergii všech účastníků, před výstupem, na vrcholu a po sestupu z pyramidy. Všechny hodnoty byly v tento den velmi vysoké (90 %), než je běžný průměr.(70 %).

Zjišťovali jsme koncentraci vzdušných vitamínů (záporné ionty) na Růžovém kopci (cca 500.000 z.i.) , na vrcholu pyramidy (cca 600.000 z.i.) a na jihovýchodním platu, kdy bylo víc jak 1 milion.  Takto vysoké hodnoty jsou na pyramidě Pálava pouze na jaře a v zimním období.

Pravidelná setkání pořádá časopis WM magazín a Novýcestovatel.cz. Pokud máte zájem přijít na další setkání, sledujte časopis WM magazín, nebo tento náš web.

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum